551246_303341209807254_10294348_n

Jak skończyć z samotnością

SAMA 

Co tak naprawdę znaczy, ze Jesteś sama …..pewnie zastanawiałaś się nad tym nie jeden raz. Samotności jest wiele i na wiele sposobów można ją opisać, ale weźmy przykład ot ,tak z życia….Jesteś sama bo nie tworzysz z nikim związku , bo nie ma przy Tobie osoby, która Cię przytuli, która Cię wesprze gdy jest Ci źle , która poda Ci kawę z samego rana i powie: kocham Cię. Nie możesz na nikogo liczyć a jedynie na samą siebie. Kroczysz przez życie w pojedynkę jak ten opuszczony i zapomniany okręt na wielkim oceanie , którym jest Życie. Jak długo to już trwa?? Miesiąc , pół roku a może znacznie dłużej. Nie wiesz już tak naprawdę jak długo jeszcze dasz rade. Nie wiesz na jak długo starczy Ci sił na pokonywanie trosk dnia codziennego. Nie skarżysz się i nie narzekasz bo wiesz , że na nic się to zda, bo wiesz , że nikt Ci nie pomoże i nie zrozumie. Gdy nikt nie widzi …..w zaciszu domowym często nocami …..pytasz samą siebie dlaczego tak jest….dlaczego właśnie Ty nie masz przy sobie tej bliskiej osoby , tej drugiej połowy. Czy zrobiłaś coś nie tak w swoim życiu , że Los tak Cię karze, czy postąpiłaś niewłaściwie i Twoja samotność jest za to karą? Zadajesz sobie tysiące takich i podobnych pytań …..nie uzyskujesz odpowiedzi. Nie wiesz skąd wziąć tą odpowiedź i zapłakana wyczekujesz, aż kolejna noc minie …..aż Księżyc przywita się ze Słońcem i kolejny Dzień nastanie…….jakże długo to trwa. Przecież Jesteś osobą zdawałoby się pewną siebie. Świetnie radzisz sobie w życiu zawodowym. Masz piękny dom i nawet lubisz gotować. Znajomi mówią, że Jesteś ładna i inteligentna, więc skąd Twoja samotność. Tak…miałaś związek a może nawet i więcej niż jeden , ale to wszystko gdzieś się rozpadło, ale to wszystko gdzieś się rozmyło i pozostała pustka. Pozostała cisza, której już dłużej Twoje Serce znieść nie może….cokolwiek byś nie zrobiła to zawsze czujesz niezadowolenie. Nic nie sprawia Ci radości ….już nawet przestałaś zauważać uśmiech na twarzach najbliższych Ci osób a zamiast tego popadasz w coraz głębszą otchłań……otchłań zwątpienia i rozpaczy.

Zastanów się tu i teraz, czego tak naprawdę chcesz od Życia i co może sprawić, abyś była radosna i szczęśliwa. Jeśli jest to Miłość – jeśli jest to druga osoba, której obecnie z utęsknieniem szukasz i wypatrujesz to Jesteś już blisko owej niepowtarzalnej radości. Jesteś o krok od radości przepełnionej szacunkiem, zaufaniem , szczęściem i bezwarunkową Miłością. Jednakże nic nie przychodzi samo. Musisz już dzisiaj , już teraz zapracować i bardzo się postarać, aby za Dzień, dwa lub tydzień, na Twojej Drodze Życia stanęła ta upragniona osoba. Należy zacząć od siebie bo w Tobie jak i w każdym z Nas, w każdym Człowieku tkwi sekret szczęśliwej Miłości. Jak to zrobić zapytasz……przecież Uttahstaram się jak mogę i nic……Powiem Ci, że nie wystarczy się starać – trzeba zacząć działać i to działać na poważnie, wbrew wszystkim i wbrew wszystkiemu. Nie bój się zrobić ten pierwszy krok ku szczęściu . Miej odwagę zawalczyć o samą siebie . Nie ukrywam, że po drodze może być troszkę trudno. Możesz napotkać na przeszkody i zdziwienie a często i na niechęć ze strony osób, które znają Cię od lat , ale powiem Ci jedno: warto zawalczyć o siebie i o swoje szczęście bo to jest Twoje Życie. Masz je tylko jedno i nikt nie doda Ci Dni i nikt nie przeżyje go za Ciebie – Ty musisz stworzyć swoją własną Historię. Zacznij tworzyć ją już w tym momencie i stań się bohaterem swojego przedstawienia , swojego Teatru jakim jest Życie. Pospiesz się, bo gdy skończy się kolejny akt spektaklu ,nie wiadomo czy będzie kolejny…..przedstawienie dobiegnie końca a Ty możesz potem żałować , że nie wziąłeś w nim udziału. Nie kieruj się tym, co mówią inni. Nie kieruj się normami ustalonymi przez ogół i zasady gdzieś tam przez kogoś wymyślone. Ty masz stworzyć swoje normy i zasady. Pamiętaj, że to co masz w Sercu , że to co masz w Duszy i myśli tylko czeka, aby się urzeczywistnić , aby się zmaterializować.

Jeśli chcesz pozbyć się samotności , jeśli chcesz poznać osobę, która będzie z Tobą i przy Tobie, to podejmij działanie już w tej chwili. A wiec……..czy Jesteś gotowa???? AS

Mój odkopany tekst ….. Znalazłam go w folderze pt. „na potem ” 😉

Poniżej archiwalne nagranie Kosmica tv z tym oto moim tekstem „Sama”. Tym, z dzisiejszego wpisu. W nagraniu musiałam tekst trochę  przyciąć bo tego wymagały ramy czasowe klipu i ówcześni szefowie. Przypominam, że jedyny kontakt telefoniczny ze mną jest na mojej osobistej linii Magiczna Linia 708 788 222. 

Magiczna Linia tel.708 788 222.

12048988_978782568844758_704937099_nBędę dostępna z małymi przerwami na kawę i obiad do późnych godzin wieczornych.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

23 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *