Sierpień jest miesiącem Miłości Święto Drogi Mlecznej

Sierpień jest miesiącem Miłości Święto Drogi Mlecznej

Sierpień jest miesiącem Miłości Święto Drogi Mlecznej

 

Już  rozpoczyna się nowy miesiąc. Sierpień jest miesiącem Miłości. Już na samym początku miesiąca czeka Nas Święto Drogi Mlecznej. Jeśli spojrzycie w Niebo zobaczycie linię światła. To jest właśnie Droga Mleczna. Najlepiej jest widoczna na czystym Niebie, gdzieś poza miastem. Ten pas światła był opisywany w starożytności jako rzeka, mleko czy droga. Ten pas świetlny jest widoczny na Niebie od czasów powstania Matki Ziemi. Starożytni Grecy wierzyli, że Nasza Galaktyka powstała z kropli rozlanego mleka, którym Hera karmiła Heraklesa.

 

 

Droga Mleczna jest centrum Naszej Galaktyki.Jako pierwszy tym pasmem światła i jego opisem zajął się Ptolemeusz, a potem po wynalezieniu lunety Galileusz odkrył rzeczywiste znaczenie oraz naturę tego światła na Niebie. Na podstawie własnych obserwacji stwierdził, że Droga Mleczna składa się z mnóstwa gwiazd, które oglądane indywidualnie byłyby dla gołego oka niedostrzegalne, natomiast ich łączny blask wywołuje obraz jasnych chmur Drogi Mlecznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zapewne wielokrotnie sami zaobserwowaliście Gwiazdy są w ruchu. Droga Mleczna składa się z Gwiazd w więc  także jest w ciągłym ruchu. Święto Drogi Mlecznej, które przypada na 9 sierpnia i szczególnie obficie obchodzone jest w Chinach symbolizuje wieczną Miłość, nieograniczoną Miłość. Święto Drogi Mlecznej ofiaruje Nam dostęp do ogromnej Miłości. Uczucia, które może już się u wielu osób zagubiło. Jeszcze inni szukają go, ale bezskutecznie. Jednak nawet te osoby, które są zadowolone z Miłości mogą podczas tego święta Miłość odświeżyć oraz umocnić.

 

Droga Mleczna składa się z Gwiazd, a te są w ciągłym ruchu, tak samo MIłość jest w ciągłym ruchu. Jest zmienna i ciągle inna. Jednak u wielu ludzi następuje stagnacja tego uczucia. W wielu związkach Miłość kamienieje i wtedy mówimy o tzw rutynie lub wypaleniu. W Święto Drogi Mlecznej są doskonałe wibracje, energie, które właśnie wprowadzają w ruch zastałe uczucia. Nie musisz być obecnie w długoletnim związku, aby ta niespotykana energia na Ciebie zadziałała. Ona działa na wszystkich, którzy się na nią otworzą.

 

Jednak nie musisz czekać, aż do 9 września, ponieważ cały sierpień jest Miesiącem Miłości. Wystarczy, że już od pierwszych dni tego miesiąca będziesz starał się być bardziej pogodny i radosny. Wystarczy, że dotkniesz Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Rozmowa ze mną przyspiesza bieg zdarzeń o czym sami mówicie. Dzieje się tak dlatego, że podczas rozmowy przekazuję Wam Różową Mgiełkę. Różową Energię. Osoby, które korzystają z moich porad wiedzą o tym i piszą nawet tu na blogu. Tak więc otwórzcie się na Drogę Mleczną i uczucia Miłości, które Was spotkają w tym letnim miesiącu. Osoby, które mają już dość czekania na spełnienie miłosne także zapraszam do kontaktu.

Specjalnie dla Nich w sierpniu będę kładła te czerwone Karty Tarota, które tak bardzo Wam się podobają. Jest to Tarot Miłosny i seksualny. Ma w sobie więcej energii Amora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii we wtorek będę dostępna od godz 16.00 do 23.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

45 comments

 1. Replyhana

  Pani wpis to telepatia ze mna ??? Niebywałe byłam w trakcie pisania maila fo pani kedy mnie podkorcilo żeby sprawdzić stronę ???✨

 2. ReplyWeronika od podusi :***

  Chciałabym spytać o tarot Miłosny dla mnie ale nie mam narazie takiej możliwości mam nadzieję że w piątek mi się uda do usłyszenia :***

 3. Replyhana

  Niestety miała pani racje , mam dość pracy i chce uciec … ciekawe czy wyjazd weekendowy się tez zisci . Na razie nie się na to nie zapowiada ..:(

 4. ReplyMagnolia

  Pani Agga, po wczorajszej rozmowie powiedziała Pani że syn będzie załatwiał jakieś sprawy urzędowe. A dzisiaj przyszło pismo- kara dla syna za przejazd autobusem bez biletu.
  A teraz czekam na działanie różowej mgiełki w sprawie spadku wagi. Jestem przekonana, że schudnę. Pozdrawiam

 5. ReplyAneta Namiętna ?

  O pamiętam 12 braliśmy ślub kościelny, 18 lat temu. Ach ten czas szkoda że nie wróci. A ja już nie jestem taka uległa, milutko i naiwna że można mnie wszystko wmówić. Cóż dlaczego nie wszyscy rozumieją że nie ma idealnych związków bez kłótni, sprzecznek o drobiazgi. Przez to się poznajemy,, docieramy,. A nie obraża i Trzaskanie drzwiami i szukanie lepszego, młodszego modelu. A ten Nowy wcale nie oznacza lepszy?
  ?. Pozdrawiam

  1. ReplyNowa

   nie jesteś już taka uległa bo jesteś podwójnie dojrzała w końcu minęło 18 lat…a co do nowszych/młodszych modeli…cóż to jak z samochodami i tak sentymentalnie wracamy do tego pierwszego samochodu 😉 , pamiętaj że ty też masz wybór…twój „rozklekotany” mąż/partner to nie wszystko na co cię stać…

   1. ReplyAneta Namiętna ?

    Dziękuję, czasami pytam się koleżanki czy coś jest ze mną nie tak, czy już niepotrafie rozmawiać z mężem, żyć, czy ona też sprzecza się o drobno steki że swoim. Bo już głupieje. I tak to jest życie, są sprzeczki, i są żarty i godzinie dochodzimy do kompromisu. Także to nie ze mną jest problem ale on ma problem z sobą a ja nie mam zamiaru być uległa. Ja poprostu też chcę szAcunku, zainteresowania, wsparcia. BO JA TEŻ JESTEM WAŻNA
    DZIĘKUJĘ CI Nowa ???
    Chyba mam doła

    1. ReplyIlona W.???

     Anetko N. to z tymi facetami jest coś nie tak,… jakoś są strasznie niedowartościowani skoro szukają atrakcji…
     Angelo zaś od twoich wpisów bije piękna ciepła energia jest cudowna kobieta która wie co dla niej i najbliższych jest najważniejsze takiej kobiety to ze świecą szukać ???

 6. ReplyNowa

  hahaha i mamy natychmiastową sprawdzalność dwa wyjazdy i jakżdy owocny 🙂
  ….i jak Pani mówiła pełne ręce roboty 🙂

 7. ReplyNowa

  uwolnienie, ogromne zadowolenie, spokój wszystko o czym Pani mówiła a co wydawało się nierealne 🙂
  wszystko w jednym czasie, zmiany na które tak długo czekałam …

 8. ReplyNowa

  Pani Aggo i kolejna sprawdzalność…M….napisał że urlop i że po urlopie wracamy do tematu południowej Polski 🙂 ale że tak 🙂 hahaha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *