DSC_0002

Sierpień jest miesiącem Miłości Święto Drogi Mlecznej

Sierpień jest miesiącem Miłości Święto Drogi Mlecznej

 

Już  rozpoczyna się nowy miesiąc. Sierpień jest miesiącem Miłości. Już na samym początku miesiąca czeka Nas Święto Drogi Mlecznej. Jeśli spojrzycie w Niebo zobaczycie linię światła. To jest właśnie Droga Mleczna. Najlepiej jest widoczna na czystym Niebie, gdzieś poza miastem. Ten pas światła był opisywany w starożytności jako rzeka, mleko czy droga. Ten pas świetlny jest widoczny na Niebie od czasów powstania Matki Ziemi. Starożytni Grecy wierzyli, że Nasza Galaktyka powstała z kropli rozlanego mleka, którym Hera karmiła Heraklesa.

 

 

Droga Mleczna jest centrum Naszej Galaktyki.Jako pierwszy tym pasmem światła i jego opisem zajął się Ptolemeusz, a potem po wynalezieniu lunety Galileusz odkrył rzeczywiste znaczenie oraz naturę tego światła na Niebie. Na podstawie własnych obserwacji stwierdził, że Droga Mleczna składa się z mnóstwa gwiazd, które oglądane indywidualnie byłyby dla gołego oka niedostrzegalne, natomiast ich łączny blask wywołuje obraz jasnych chmur Drogi Mlecznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zapewne wielokrotnie sami zaobserwowaliście Gwiazdy są w ruchu. Droga Mleczna składa się z Gwiazd w więc  także jest w ciągłym ruchu. Święto Drogi Mlecznej, które przypada na 9 sierpnia i szczególnie obficie obchodzone jest w Chinach symbolizuje wieczną Miłość, nieograniczoną Miłość. Święto Drogi Mlecznej ofiaruje Nam dostęp do ogromnej Miłości. Uczucia, które może już się u wielu osób zagubiło. Jeszcze inni szukają go, ale bezskutecznie. Jednak nawet te osoby, które są zadowolone z Miłości mogą podczas tego święta Miłość odświeżyć oraz umocnić.

 

Droga Mleczna składa się z Gwiazd, a te są w ciągłym ruchu, tak samo MIłość jest w ciągłym ruchu. Jest zmienna i ciągle inna. Jednak u wielu ludzi następuje stagnacja tego uczucia. W wielu związkach Miłość kamienieje i wtedy mówimy o tzw rutynie lub wypaleniu. W Święto Drogi Mlecznej są doskonałe wibracje, energie, które właśnie wprowadzają w ruch zastałe uczucia. Nie musisz być obecnie w długoletnim związku, aby ta niespotykana energia na Ciebie zadziałała. Ona działa na wszystkich, którzy się na nią otworzą.

 

Jednak nie musisz czekać, aż do 9 września, ponieważ cały sierpień jest Miesiącem Miłości. Wystarczy, że już od pierwszych dni tego miesiąca będziesz starał się być bardziej pogodny i radosny. Wystarczy, że dotkniesz Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Rozmowa ze mną przyspiesza bieg zdarzeń o czym sami mówicie. Dzieje się tak dlatego, że podczas rozmowy przekazuję Wam Różową Mgiełkę. Różową Energię. Osoby, które korzystają z moich porad wiedzą o tym i piszą nawet tu na blogu. Tak więc otwórzcie się na Drogę Mleczną i uczucia Miłości, które Was spotkają w tym letnim miesiącu. Osoby, które mają już dość czekania na spełnienie miłosne także zapraszam do kontaktu.

Specjalnie dla Nich w sierpniu będę kładła te czerwone Karty Tarota, które tak bardzo Wam się podobają. Jest to Tarot Miłosny i seksualny. Ma w sobie więcej energii Amora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii we wtorek będę dostępna od godz 16.00 do 23.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

45 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *