DSC_8587

Skumulowane Energie będą działały już od piątku

Jeszcze tylko kilka Dni lutego, który w 2019 Roku jest krótszy. Skumulowane Energie będą działały już od piątku, aczkolwiek wrażliwsze osoby mogły je już odbierać wczoraj i dzisiaj.

 

Jak to jest widoczne? Otóż wiele osób może mieć większy niż zwykle nawał pracy, więcej spraw do załatwienia w urzędach, więcej rozmów z szefem oraz ogólnie rozmowy o pracę, wzmożony pośpiech. Z jednej strony to wszystko wpływa pozytywnie, ponieważ załatwicie to co macie załatwić, a potem będzie chwila wytchnienia a z drugiej strony wrażliwsze osoby mogą sobie z tym nie za bardzo poradzić w wyniku czego mogą stać się nerwowe.

 

Jak poradzić sobie z nadmiarem energii tego okresu? Należy budzić się z radością nawet mimo bardzo wczesnej pory. Należy okazywać wdzięczność za wszystko co się posiada. Można zapalić świecę w kolorach czerwony, pomarańczowy, żółty i zielony. W takiej kolejności jak napisałam oraz we wszystkich kolorach na raz.

Mogą to być zwykłe świeczki od podgrzewaczy. Przedtem należy je oczyścić o czym napisałam tutaj https://aggasoyala.pl/agga-soyala-708-888-688-kontakt-2/

Oczyszczone świece należy palić w miarę możliwości dwa razy dziennie przez conajmniej 20 min. Nie trzeba przy nich siedzieć, można wykonywać swoje obowiązki. Jednak jak zawsze należy zabezpieczyć je.

 

TALIZMAN MIłOŚCI

 

Osoby, które posiadają naenergetyzowane i ozdobione osobiście przeze mnie świece mogą czas palenia skrócić do 10 min. Moje świece znajdziecie tutaj https://sarahmagic.com/produkt/swieca-biala/

 

Z uwagi na Dzień Concordii, który będzie 22.02 i kumulację energii warto zapytać o poradę moich Kart Tarota lub Kart Przeznaczenia.

Dzień Concordii powinien zapewnić bezpieczeństwo oraz stabilność. Jest to najlepszy czas na oczyszczanie, wzmacnianie się, pozbywanie trosk i zmartwień. Kolejna taka szansa za Rok

Nie dajcie się zagłębić w zagęszczenie energetyczne.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 

227 184 099 (rozmowa bez limitu) 

 Będę dostępna od godz.12.00 do godz 21.00

 Można już pytać o swój Indywidualny Horoskop na Marzec oraz Wiosenny

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

30 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *