IMG_0881

Social media start. Recenzja

Nigdy nie pisałam recenzji żadnej książki, ale ta, którą chcę Tobie przybliżyć w stu procentach zasługuje na to, abym napisała o niej kilka słów.

 

Nie bez znaczenia jest Autor tej pozycji książkowej. Jest to osoba znana w mediach. Bardzo charyzmatyczna, ekspresyjna a zarazem bardzo wrażliwa i z ogromnam poczuciem humoru. Ma niespotykany w polskiej blogosferze dar pisania. Z pod Jego rąk wyszły wspaniałe  dzieła takie jak:”Bloger i social media”,”Blog.Pisz,kreuj zarabiaj ” , „THORN ” , ” Social Media Start”. Najnowszą książką jest „Social Media Start”. Jason Hunt.Tomek Tomczyk. Właśnie o tym blogerze mowa. Jest konkretny i stanowczy a zarazem delikatny. Chociaż bywały lata gdy był odbierany jako osoba nawet wulgarna. Nie wiem, nie sprawdzałam, jak jeszcze kilka lat temu pisał na swoich blogach, ponieważ to co odkryłam jakiś Rok temu całkowicie mnie wciągnęło.

 

Blog Jason Hunt jest tym, co przyciąga. Książki są tym co każda osoba w jakiś sposób działająca w internecie powinna mieć. Nie ważne czy Jesteś początkującym blogerem (osoba pisząca cyklicznie teksty, liczy się też FB). Nie ważne czy chcesz w przyszłości pisać więcej, tą książkę musisz po prostu mieć.

 

Jason Hunt stworzył fenomenalny poradnik, który poprowadzi Cię krok po kroku po krętych ścieżkach internetu. Jak ojciec doradzi, co sprawić aby więcej osób Cię czytało, jak tworzyć na instagramie. Zaopiekuje się Tobą, gdy nie będziesz wiedział jakie programy zastosować i jak się rozwijać. W „Social Media Start” są zawarte wszelkie wskazówki odnośnie tego jak stać się zauważalnym, aby odnieść sukces.

Jason  Hunt ma specyficzne podejście do czytelnika. Jego poczucie humoru można dostrzec w wielu fragmentach poradnika. Tam gdzie trzeba, jesteśmy karceni ale w sposób skłaniający do działania. Czytając tą książkę miałam uczucie, że znam się z Autorem od Lat.

Oprawa graficzna bardzo trafnie nawiązuje do treści zawartej w środku. Przemiłe obrazki dodają smaku i humoru, jakby dopełniają treść słowa napisanego przez Jason Hunt. Dają Nam nadzieję, że to co czytamy nie jest takie trudne do wykonania jak Nam się wydaje. Jest to poradnik dla tych, którzy chcą coś osiągnąć, w jakiś sposób jest też książką motywującą do wzięcia Życia w swoje ręce.

 

Na Magicznej Linii bede dostepna do godz 19.00 z malymi przerwami. tel.708 788 222 i 708 888 688.

 

Pozdrawiam cieplo! Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *