rbsh

Specjalna data 07.07! Święto trudnej miłości, wykorzystaj ten czas!

Już Dzisiaj specjalna data i specjalny Dzień. Myślę, że długo oczekiwany przez większość osób 07.07.2019

 Dzień 07.07 jest szczególnie ważny. Jest to Dzień bardzo uduchowiony i ezoteryczny. Dwie wibracje liczny 7 skłaniają do refleksji i wielkich przemyśleń.

 

07.07 każdego Roku na Świecie a szczególnie w Japonii jest obchodzony Dzień Tanabata. Jest to święto MIŁOŚCI, ale nie tej łatwej i przyjemnej, ale tej trudnej.

 

Święto zapewniające powodzenie w pozornie niemożliwej Miłości oraz zmniejszające dystans pomiędzy kochankami.                 

W Dniu Tanabata , dwie gwiazdy Vega (gwiazdozbiór Lyra) i Altair (konstelacja Aquila) spotkają się w Niebie. Według starożytnej chińskiej tradycji, te gwiazdy reprezentują dwóch kochanków, oddzielone całą resztę roku przez Drogę Mleczną.

Szczególnie świętowanie jest w japońskim mieście Sendai. Jest przygotowywany przepiękny festiwal z kolorowych kwiatów a nazywany jest „Tanabata Festival”. Są tańce, fajerwerki, do Nieba są puszczane balony z życzeniami powodzenia w Miłości.

 

Tanabata jest pochodzenia chińskiego i przypomina pasterza i tkacza, którzy zostali wygnani oddzielnie na obu brzegach Drogi Mlecznej, ponieważ ich Miłość ich pracę spowolniła i zbyt osłabiła.

 

Są różne legendy na ten temat, ale za najprawdziwsza uznaje się tą:

Inoue, była córką Boga Nieba, była sumiennym tkaczem, rzemieślnikiem. Bóg Nieba, aby dać jej odpocząć od pracy ożenił się z nią.  Byli tak zakochani, że oboje zapomnieli o swojej pracy – bydło było chore, nie było komu tkać nowych ubrań. Wszystko zostało przez nich zapomniane na rzecz Miłości. Bogowie postanowili ich rozdzielić, aby mogli należycie zająć się swoją pracą. Ukochany był wściekły, że on (Droga Mleczna)został wygnany Hikoboshi na drugą stronie wielkiej rzeki. Jednak aby nie mieli nieustającego żalu i smutku muszą spotykać się raz w Roku – dlatego powstało Święto Tanabata.

Czasami Droga Miłości jest trudna lub wręcz beznadziejna, aczkolwiek prawdziwe uczucie przetrwa wszystko.

Jeśli Ty czujesz się bardzo nieszczęśliwy, niekochany i samotny masz szansę podczas święta Tanabata odmienić swój Miłosny Los. Nawet pozornie niemożliwa i nieszczęśliwa Miłość ma sposobność zmaterializowania się, urzeczywistnienia. Nawet jeśli nie rozmawiacie ze sobą, nawet jeśli kontakt już dawno został zerwany to macie szanse na odnowienie tego.

 

Święto Tanabata przybliża osoby, które są w oddaleniu od siebie. Nawet jeśli Dzisiaj wydaje Ci się wszystko nie tak jak powinno być możesz to zmienić lub chociaż postarać się i spróbować aby to zmienić. Przypominam, że Jesteśmy w Roku Numerologicznej Trójki, która jest czasem radości i powodzenia. Kolejne takie wibracje Święta Tanabata dopiero za dziewięć Lat!

 

Należy dotknąć Magii juz teraz w jakiś sposób,mozna zapalić świece koloru czerwonego lub różowego. Napisać liścik z prośbą o wybranka i potem ten liścik spalić.  Warto zapytać  o swoją Drogę Miłości a nawet o utraconego ukochanego. Ja w niedzielę nie będę dostępna, aczkolwiek energie tego wyjątkowego dnia będą jeszcze w poniedziałek.

 

Na Magiczną linię zapraszam już od poniedziałku od godz. 12.00 do 21.00 z małymi przerwami 🙂 🙂

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

8 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *