img_2082

Sprawdź czy potrafisz cieszyć się Miłością

Sprawdź czy potrafisz cieszyć się Miłością

Niektórzy nie potrafią być szczęśliwi i zadowoleni, gdy są w związku uczuciowym. Na początku bardzo pragną odwzajemnionej Miłości, a gdy ta się objawia cieszą się nią jedynie chwilkę.

Są osoby, które mimo wielkich uczuć ze strony drugiej osoby nie potrafią się z tego cieszyć. Mimo, iż same też kochają tę osobę, ciągle są nieszczęśliwe. Ciągle im coś nie pasuje i z biegiem Dni, Lat narasta w nich pewnego rodzaju niechęć. Z początku same nie wiedzą czemu zachowują się ignorancko i wrednie do partnera, nawet jeśli on jest ideałem. Takie osoby zanim zorientują się, że przyczyną ich frustracji i ciągłego podenerwowania jest ukochany szukają przyczyn w innych dziedzinach swojego Życia. Dość często zdarza się, że u takich osób zaczyna kuleć Sfera Finansowa. Przez ciągłe nerwy i niepokój nie potrafią wystarczająco wykazać swoich umiejętności na polu zawodowym.

 

Takim osobom jest bardzo ciężko w Życiu, ponieważ chcą być kochane i kochać, a gdy już to mają, szukają dziury w całym. Podświadomie boją się być szczęśliwe. Same sobie narzucają ograniczenia na Miłość, jakby cichy głos im podpowiadał, że nie zasługują na nią. Można to porównać do zakochania w jakiejś gwieździe filmowej czy czarującym gitarzyście, który jest ogólnie znany na Świecie. Zakochanie trwa, kochają przez ekran telewizora i po cichu w internecie. Tęsknią, płaczą i wzdychają. Jednak, jeśli miałyby być na co Dzień z tym Artystą to znowu zaczęłyby narzekać i zadręczać się.

Takie osoby nie potrafią do końca się otworzyć. Są zablokowane w Sferze Miłości. Nie czują satysfakcji i Radości z tego, że ktoś przy nich jest i że kocha. Siłą napędową, dodającą im Skrzydeł jest wzdychanie, tęsknota i Życie w ciągłych Marzeniach. Boją się skrzywdzenia a i często mniej lub bardziej świadomie, same krzywdzą ukochanego. Nie potrafią zrozumieć, albo nie chcą, że tu i TERAZ mają do przeżywania przepiękne uczucie, że ono jest prawdziwe i jeśli tylko sobie oraz partnerowi na to pozwolą, będzie jeszcze piękniejsze.

Takie osoby wynoszą taki sposób reakcji przeważne ze swojego Dzieciństwa. Niezależnie czy okazywano im dużo Miłości czy też mniej, coś się zadziało, że nabyły i nie przepracowały Radości bycia z kimś komu naprawdę na nich zależy. Wolą się na wszelki wypadek asekurować i tęsknić za tęsknieniem. Może to i trochę dziwne i niezrozumiałe, ale tak się dzieje.

Wcale nie chodzi o to, że w relacje wkradła się rutyna, takie osoby chcą cały Czas Żyć na wysokich obrotach, aczkolwiek mogą mówić zupełnie coś innego. Często takimi osobami są Ludzie lubiący spokój i Domowe zacisze, ale jedynie na chwilę. Ciągle coś planują, gdzieś pędzą i obmyślają strategię działania w każdej Sferze Życia. Chcą imponować innym i chcą, aby partner też im w jakiś sposób imponował. Ze strony partnera może to być trudne, ponieważ nie jest łatwo zaimponować komuś, kto nie słucha.

Osobom, które nie potrafią być Radosne i zadowolone ze związku wydaje się, że partner będzie z nimi cały Czas, że to jest takie oczywiste, a oczywistym nie jest. Nikt nie jest Naszą własnością. Osoby te, są z reguły bardzo wrażliwe i czułe, jednakże ukrywają to często pod maską pozorów.

Tak bardzo pragną maksymalnego wyzwolenia w uczuciach, aż przez to wszystko zamykają się na nie. Uważają, że wzdychanie do wspomnianej gwiazdy i tęsknota są bezpieczniejsze. Niekiedy same o tym niewiedzą, ale tak jest.

Jeśli Jesteście z kimś w jakiejś relacji doceńcie to, postarajcie się, aby partner też czuł się przy Was wyjątkowy i kochany a zobaczycie, że Radość spłynie i na Was. Czego Wam życzę 😉

img_1535

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Są jeszcze dwa miejsca na Magiczny Rytuał Drogi Miłości. Kto pierwszy się zgłosi ten skorzysta.Więcej informacji na ten temat w poprzednim wpisie.

Już Jutro wchodzimy w niesamowite energie Andrzejkowe i zbliżającego się Nowiu Księżyca. Karty w tym Czasie pokazują jeszcze więcej,są przychylniejsze,wszystko jeszcze szybciej się sprawdza i to w wyjątkowych okolicznościach. Skorzystajcie z tego specjalnego Czasu.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 16.00 do późnych godzin wieczornych.

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

127 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *