Sprawdzalność moich porad

Sprawdzalność moich porad

Sprawdzalność moich porad

I kolejne potwierdzenia sprawdzalności moich porad. To nie są wszystkie, ponieważ nie jestem w stanie wszystkich tu zamieścić, ale też nie wszyscy chcą o tym pisać itp. Bardzo Wam dziękuje, że Jesteście, że nadal Jesteście i ciągle przybywają nowe osoby. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszego otwarcia na mnie i moje Karty oraz moje umiejętności. Bardzo Wam dziękuję za cierpliwość, ponieważ zdaję sobie sprawę, że nie zawsze można się do mnie łatwo dodzwonić, aczkolwiek jak sami mówicie do dobrego lekarza są kolejki. Ogólnie Jesteście suuper. Czasami bardzo zagubieni a jednak nadal super.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macie dobre Serca, trochę smutne, ale macie. Wielu osobom przy wspólnej ciężkiej Naszej współpracy pomogłam, aby te smutne Serca nauczyły się uśmiechać. Serca przez trudy zapominają się uśmiechać, są przygniecione balastem utrapień. Z każdym dniem, miesiącem ten balast może stawać się grubszy, aż w końcu Serce już nie pamięta co to jest uśmiech. Można to zmienić! Jeśli zechcesz nauczyć się na nowo uśmiechać lub przypomnieć sobie jak to się robi, jestem dla Ciebie. Nie musisz się mnie wstydzić czy obawiać. Jestem otwarta na Was. Nikogo nie oceniam. Patrzę na Historię każdego z Was z dystansem. Każdy jest wyjątkowy i inny. To jest bardzo fascynujące. TY Jesteś fascynująca!

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

25 comments

 1. ReplyEDUSIA

  Dzień dobry Pani Agguniu ?
  Kolejna trafność! Mówiła Pani co czeka mnie w każdym miesiącu i, że wielka kłótnia Pani wie z kim. To dziś właśnie nastąpiło a ja mam już dość! Czekam na spełnienie dalszej części, tej miłej… ?
  Jestem bardzo zdenerwowana aż pracować nie mogę, jak to ludzie mają w sobie ten wampiryzm energetyczny. Cała radość wyssysają! Muszę porozmawiać z Panią ??

 2. ReplyAgnieszka

  Pięknie napisane ….moje czekają na spełnianie(przesunięcie?)mimo że jeszcze się nie spełniło co miało się spełnić…. była pani w tym dla mnie trudnym czasie … jedyną dawką dobroci , jedyną nadzieją , że coś dobrego się wydarzy,głosem anioła , mądrości,wiary w lepszy czas… Czekam jeszcze,ale wiem że nadejdzie.Dziekujje za wszytko .

 3. ReplyMonka

  Mi się dziś sprawdziło w ciągu 20 min od wypowiedzianych przez Pana Agusie słów…co prawda nie była to miła wróżba ale fakt jest faktem 100% sprawdzalność. Mam nadzieje ze te dobre wróżby też się spędzę.. .dziękuję za wszystko i do usłyszenia w krótce…buziaczki
  Chciałbym jeszcze powiedzieć że po raz pierwszy tak szybko mi się sprawdziło.

 4. ReplyAneta Namiętna ?

  Och ja napisałam maila o mojej sprawdzalnosci, napiszę tyle, że byłam zaskoczona że wszystko co pani karty powiedziały o spotkaniu, tak przebiegło i konsekwencje tego też się sprawdziły. Co dalej to zobaczymy pani Agguniu, ale teraz po tym to ZAMYKAMY PRZESZŁOŚĆ, tak przynajmniej będzie najlepiej. ?
  ?

 5. ReplyAneta Namiętna ?

  Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość.
  Karty pokazują nam drogę.
  Drogowskazy, znaki, aniołowie.
  Bóg nam daje swój krzyż, ale i miłość też.
  Łzy, ból, radość, szczęście.
  Wiara i nadzieja, bez lęków z pokorą w nas wystąpi, dajmy sobie tylko szansę.
  Szansę na radość, uśmiech lepsze dni.
  Szansę z MAGICZNA PANIĄ, WRÓŻKA I RÓŻOWĄ MGIELKĄ KTÓRA NAS OBDAROWUJE.
  ONA WIE, WIDZI I POWIE. PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ SIĘ SPRAWDZI.
  Dajmy sobie szansę na naprawę siebie.
  Bo od siebie musimy zacząć…….. ?
  ?

 6. ReplyNowa

  Pani Aggo wszystko co Pani powiedziała w tym temacie dzisiaj się sprawdziło, „cwaniakowanie”- polega to na tym że oni chcą żebym ja opłaciła ich koszty a oni mi zwrócą jak im się wszystko uda!!!!

 7. ReplyAnia z Kielc

  Dziękuję Pani za rozmowę i przypomnienie o cierpliwości….
  Jestem o wiele spokojniejsza 🙂 Do usłyszenia Pani Aggusiu.

 8. ReplyWeronika od podusi :***

  Dziękuję za rozmowę pomogą pani w ciężkich chwilach wiem co robić niestety trzeba się rozglądać za czymś innym =)

 9. ReplyKinga

  Genialność Pani umiejętności nie polega jedynie na stuprocentowej sprawdzalności Pani wróżb, ale moim zdaniem na detalach, które Pani widzi. Jakiś czas temu rozmawiałam z Panią i przepowiedziała mi Pani, że spotkam się z drogą mi osobą u mnie w domu w godzinach porannych, że będziemy jeść chleb, a za oknem będzie padał deszcz i że zaczniemy rozmawiać szczerze ze sobą. Zapisałam tą wróżbę, ale o niej zapomniałam, tym bardziej, że dużo przesunęła się czasowo (co często bywa w tarocie) i wydawała mi się niemożliwa do spełnienia. Do spotkania oczywiście doszło i było dokładnie tak, jak to Pani widziała… To uczucie nie do opisania…

 10. ReplyMagda

  Pani Aggo w kwietniu skradziono mi tablice rejestracyjne. Pytałam czy policja znajdzie sprawcę. Powiedziała Pani, że nie i że za 3 miesiące otrzymam dokument z policji. Ot 3 miesiące i otrzymałam listem poleconym wiadomość, że sprawców nie ustalono i sprawę umorzono.
  Kolejna sprawdzalność 🙂
  Pozdrawiam

 11. ReplyWeronika od podusi :***

  Dziękuję Pani za podpowiedź jest pani moim guru dziękuję kocham Panią koniec karty =( ale do usłyszenia następnym razem buziaki <3

 12. ReplyM... Manuelka

  PoZdrawiam wszystkich …. mi również się spełniło jak co Poniedziałek dzwonię o poradę tygodniowa . Wypowiedziane słowa Przez Panią Age ,, przyjdzie list wiadomość ma meila która wprowadzi mnie o ból głowy i zdenerwowanie i tak się stało – wiadomość na meila odnosnie odmówienia wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia . Jak to Pani widzi nie mam pojęcia . Uwielbiam Panią – wole się spowiadać Pani niż księdzu . Pozdrawiam i czekam na tego Lottka – ?????? wkoncu to już mam MILION jest to Pani ?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *