IMG_1808

Stan Blasku

Piękna pogoda sprzyja spacerom. Energie są sprzyjające, co może objawiać się w Was przez niespotykany entuzjazm, chęć do działania oraz możecie mieć wrażenie, że dacie radę ze wszystkim. I tak w istocie będzie, jeśli zupełnie bez przymusu, poddacie się tej fali.

Wiosna jest po to, aby cała Przyroda: rośliny zwierzęta i człowiek obudził się z marazmu. Rok 2017 jest numerologiczną jedynką, więc naprawdę możesz wszystko zrobić i osiągnąć. Zainspiruj się Przyrodą, słońcem, wiatrem wiosennym deszczem i wyzwól w sobie chęć i siłę działania.

Zdecyduj się na zmiany, które Ci Los podsyła i nie bój się ich. To co masz, a raczej to Dobro co znasz, na pewno pozostanie przy Tobie, a odejdzie wszystko to, co Cię zniewala i cofa.

Miej ufność i zaabsorbowanie Dziecka we wszystkim co robisz. Baw się tym, co dzieje się wokół Ciebie i wykorzystuj sprzyjające momenty. Weź od Losu to co czujesz, że jest dla Ciebie dobre.

Delektuj się każdym Dniem , każdą rozmową i czerp inspirację z otaczającego Cię Świata. To jest piękne, wiem to i to może być piękne także dla Ciebie. Poczuj ten rozpęd karuzeli. Zauważ piękne kolory, zapachy, dotknij wewnętrznie cała sobą tego, co niesie ze sobą Wiosna. Otwórz swoje Serce i Duszę na nowe doznania i nie bój się ich. Jeśli zaufasz sobie, że możesz mieć Radość, że możesz być piękna, atrakcyjna i kochana oraz, że możesz się uśmiechać to ta faktycznie będzie.

Wiosenny Wszechświat stoi otworem dla Ciebie. Nie bój się, że Ci czegoś zabraknie, ponieważ Skarbnica jest niewyczerpana. Ty sama musisz do niej sięgnąć w jakikolwiek sposób i wyrzucić z siebie wszelkie obawy. Wiem, że jest to bardzo trudne do wykonania i nie umie tego ubrać w słowa aczkolwiek jest to pewnego rodzaju uczucie wyzwolenia i wewnętrznej Radości. Jest to uczucie wszechogarniającej Siły i  Wiary. Ja czuję to jako lekkość, wewnętrzne uśmiechanie się do siebie , ale i jakby do Kogoś to jest ze mną w moim środku. Czuję jakby ktoś prowadził mnie za rękę i szedł ze mną krok w krok. Widzę piękną białą poświatę z różnymi jakie można sobie tylko wyobrazić kolorami i to nie wcale Tęczy. Są tam kolory w przeważającej większości jasne typu białe (najróżniejsze kolory bieli) żółte, złote, pomarańczowe, czerwone , zielone, kilka błękitów.

Jestem wtedy otoczona z tą Osobą tymi pięknymi promieniami. Czuję się wtedy bardzo fanie. Mój krok, tempo chodu oraz wykonywane ruchy stają się płynniejsze, kręgosłup automatycznie się prostuje a na twarzy jest uśmiech. Trochę tajemniczy a trochę zalotny i co najważniejsze szczery.

To jest ten stan Blasku o którym Wam bardzo często mówiłam w moich programach telewizyjnych. To jest ten stan, gdzie  możecie zadziałać, aby poprawić swoje Życie. W tym momencie Jesteście podłączeni do Źródła z którego możecie brać garściami to, co chcecie. Możecie załatwić wszystkie sprawy urzędowe bez problemów. Możecie odzyskać pożyczone komuś pieniądze, możecie otrzymać niespodziewaną podwyżkę, możecie wygrać w gry liczbowe. Ogólnie mówiąc możecie spodziewać się przypływu pieniędzy do Was. Osoby poszukujące  pracy mogą ją nagle otrzymać.

Blask doskonale działa na wszystko, na Miłość także. Osoby samotne nagle zaczną być adorowane oraz obsypywane propozycjami randek, osoby nieszczęśliwie zakochane mogą spodziewać się wyznania uczuć ze strony, którą od dłuższego już Czasu adorują.

Osoby w związkach z zadziwieniem zobaczą ożywienie Miłości i intymności w relacji. Jest to Stan, który niektórzy Ludzie mają przez całe Życie a inni nawet o takim stanie nie wiedzą. U mnie takie coś trwa zawsze dość długo.

Pragnę wyjaśnić też, że tych kolorów nie widzi się cały Czas, one pojawiają się jedynie na chwilę, aby dać Tobie znać o tym, że Jesteś podłączony do Źródła. Czujesz się wtedy w zgodzie z samą sobą i jest Ci z tym wspaniale. Nie masz tego ciężaru na plecach i w Sercu. Każdy z Was może taki stan osiągnąć, ale trzeba być wytrwałym i upartym w swoich działaniach zmierzających don osiągnięcia takiego stanu.   Między innymi Różowa Mgiełka może Wam w tym pomóc.

 Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 21.00 z małymi przerwami.

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawia Słonecznie

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *