gggn

Stoisz w środku tego wszystkiego i patrzysz

Stoi wszystko, stoisz w środku tego wszystkiego i patrzysz, zastanawiasz sie

Patrzysz zastanawiasz się, masz często obolałe myśli, czujesz się zagubiony, aż dostajesz kołatania serca, masz bóle głowy, już nawet nie chce ci się czytać tego wszystkiego…. Już nawet nie chcesz patrzeć w szklany ekran. Czujesz się przytłoczony, czujesz się smutny, czujesz się zagubiony. Pożary, powodzie, Afganistan, powodzie, pandemia i wszystkie inne rzeczy, które tak bardzo są uwypuklone, które tak bardzo są uwidocznione, abyśmy byli i tkwili w strachu. I w całym środku, w samym środku tego wszystkiego Jesteś TY: piękna, Świetlista Istota , która powinna być pełna miłości, która powinna być pełna siły, która ma siłę.  Świetlistość, która ma to wszystko co jest potrzebne, aby zmienić świat!
 
 
 
 
 
 
Jednak czujesz się bardzo zagubiony, czujesz się osamotniony, i czujesz że wszystko pędzi coraz szybciej szybciej, a Ty coraz szybciej i szybciej kręcisz się wokół tego wszystkiego, coraz bardziej się boisz, coraz bardziej czujesz się zastraszony, coraz bardziej czujesz, że chyba nie dasz rady. Masz tego wszystkiego dość, a jednak czytasz, a jednak zaglądasz, a jednak patrzysz, a jednak analizujesz te wszelkie informacje, które do Ciebie napływają, a jest ich o wiele wiele za dużo. Ciągle tkwisz otrzyma w swoim telefonie, ciągle coś przeglądasz, ciągle coś czytasz. Twoje myśli stają się coraz bardziej poplątane, nie potrafisz ich już odsunąć, oddzielić, one po prostu ciągle są. Przytłaczają Cię pod koniec dnia. Od tych wszystkich wrażeń, pod koniec dnia masz już dość tak naprawdę wszystkiego. Czujesz się rozszarpywany, czujesz się  jak w wielkiej maszynie chaosu, niesprawiedliwości, a przede wszystkim wielkiej maszynie napędzanej strachem.
 
 
Nie musi tak być. Tak, tak, tak to łatwo powiedzieć, ale nie musi tak być. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Jesteś tą wielką Istotą. Nie Jesteś burzą, nie Jesteś deszczem, nie Jesteś tym wszystkim co się dzieje, nie Jesteś nawet swoim ciałem, od tego trzeba zacząć. Jeżeli to zrozumiesz, zrozumiesz bardzo wiele, a może nawet wszystko. Nie Jesteś swoim ciałem. Nie Jesteś swoją ręką, nie Jesteś swoją nogą. Ciało, to tylko forma, albo aż forma, którą otrzymałeś ponieważ ono, Twoje ciało ma służyć Tobie do funkcjonowania w tym ziemskim świecie, do porozumiewania się w tym ziemskim świecie.
 
Ty Jesteś energią. Ty Jesteś Światłem, które otrzymało ciało, aby móc funkcjonować. Zastanów się: jeżeli myślisz, że Jesteś ciałem to tak jakbyś powiedział, że Jesteś swoją nogą, że Jesteś swoją ręką, że Jesteś swoim żołądkiem. A czy tak jest faktycznie? Nie, nie Jesteś ciałem, zrozum. Jeżeli to pojmiesz będzie to milowy krok dalej, niż Jesteś w obecnym miejscu i zaręczam Ci, że na pewno spojrzysz na wszystko inaczej i zaręczam Ci, że będzie Tobie zdecydowanie lepiej, łatwiej, radośniej przyjemniej.
 
 
 
 
 
 
 
Musisz wiedzieć, że wszystko, absolutnie wszystko, co Nas, co Ciebie otacza jest energią, tak pewnie słyszałeś te słowa. One są teraz bardzo modne, aczkolwiek czy faktycznie osoby, które je przekazują wiedzą co przekazują? Uświadom sobie, że każdy przedmiot krzesło, książka, kubek, każdy przedmiot, każda rzecz którą posiadasz, którą chciałbyś posiadać, a także każda roślina, każde zwierzę, każdy owad, drzewo, wszystko jest energią. Jest to udowodnione naukowo, wszystko jest energią. To jest takie oczywiste, z drugiej strony bardzo trudne.
 
Jeszcze co powinieneś wiedzieć i sobie zapamiętać, to jest to, że Jesteśmy połączeni ze wszystkim.  Jesteśmy połączeni ze wszystkim CO JEST. Jesteś połączony ze mną, ja jestem połączona z Tobą, Jesteś połączony ze swoim sąsiadem, sąsiadką, panią ze sklepu i wszystkimi osobami na całym świecie które są, które były, które będą. Jesteś połączony z każdym przedmiotem, z każdym drzewem, z każdym zwierzęciem, owadem, ze wszystkim, ze wszystkim co jest.
 
Poczuj ten ogrom tego połączenia, zachwycać się nim, staraj się ogarnąć to swoimi emocjami, umysłem. To jest trudne, ale możesz to zrobić, ponieważ masz wybór, ponieważ to jest ten moment w którym możesz bardzo wiele odkryć. Krok po kroku odkrywasz, ale być może do tej pory błądziłaś zagubiłeś się w tej machinie, która teraz jest bardzo, ale to bardzo mocno nakręcona.
 
Czujesz się bezsilny po środku tego wszystkiego. Czujesz się zagubiony. Przeraża Cię to wszystko. Masz rację może przerażać, ale nie będziesz miał racji jeżeli będziesz tkwił w jednym punkcie. Nie musisz tego czytać, tych wszystkich brzydkich informacji, które napływają, ponieważ jeżeli je czytasz, jeżeli je przeżywasz, dajesz im większą moc. Umacniasz je biorąc do siebie, biorąc do swojego umysłu, analizując je, przejmując się nimi, denerwując się nimi, po prostu to umacniasz.
 
 
 
 
Pewnie wielokrotnie przekonałeś się w swoim Życiu, że jeżeli dostatecznie długo, dostatecznie mocno, o czymś myślałeś, analizowałeś, to prędzej czy później ta sprawa, ta rzecz, materializowała się, manifestowała się w Twoim Życiu. Zaczęło się dziać to o czym myślałeś, to co chciałeś, więc zastanów się: jeżeli będziesz myślał i koncentrował się na tych wszystkich przykrych rzeczach które czytasz, które oglądasz w telewizji, co się z nimi stanie?
 
Czy one od tak znikną? Nie one nie znikną, jeżeli będziesz się na nich koncentrował to umocnisz je. Dlatego dlatego im więcej ludzi ogląda takie rzeczy, denerwuje się nimi, przejmuje się nimi, dlatego one się umacniają. Jeden człowiek o tym pomyśli, drugi, trzeci, milionowy i globalna świadomość czyli świadomość połączona: Twoja, moja, wszystkich ludzi. Wszystkich ludzi na całym świecie, zostanie wzmocniona!
 
 
My jako Istoty Świetliste, jako piękne Pole Energetyczne, mamy niesamowite Moce, które nie są jeszcze w pełni odkryte, ale na teraz są potwierdzone naukowo, iż możemy mieć pewność, możecie mieć pewność że one są!
 
Są zbadane, są potwierdzone badaniami naukowymi, że każdy człowiek jest Polem Energetycznym. A skoro jest Polem Energetycznym i kolejna osoba też jest Polem Energetycznym i kolejna i kolejna, więc jeżeli myślisz o czymś przykrym, czy też o czymś smutnym, dajesz temu Moc!
 
 
Nie musi tak być, skoro wszyscy Jesteśmy połączeni ze soba. Skoro wszyscy i wszystko jest Energią czyli mamy ogromną Moc, mamy ogromną Siłę i możemy tej Siły razem wspólnie użyć. Nie musisz czuć się jako odrębna jednostka, bo nią nie Jesteś, nawet jeżeli byś uciekl na pustynię i tam samotnie Żył, też nadal Jesteś połączony.
 
Przestań się bać! Przestań się bać i zacznij wybierać to co chcesz. Czy chcesz wybierać spokój, miłość, dobro, radość czy chcesz wybierać nerwy, lęki, stresy?
 
Ja wiem, że teraz te informacje przykre, informacje się rozszerzają, a tak to właśnie jest, cień jeszcze walczy, cien jeszcze trzyma się, jeszcze chce przestraszyć.  Chce zawrócić Ciebie i inne osoby z tej wstającej Drogi Światłości, żeby osoby nie przechodziły do innego wymiaru, żebyś był uwiązany żebyś był daleko od wolności.
 
 
 
 
 
 
Przestań się bać, zacznij patrzeć na ładne rzeczy, zacznij czytać ładne rzeczy, zacznij czytać i oglądać miłe informacje, pewnie gdzieś też takie są choćby tu, na moim blogu.
 
Zacznij manifestować swoją Moc poprzez  przekazywanie uśmiechu, poprzez przekazywanie radości, poprzez miły spokojny ciepły ton, poprzez oglądanie wesołych rzeczy. Jeśli odbudujesz swoje nadszarpnięte nerwy, jeśli pozwolisz sobie na choćby minutowy relaks w ciągu dnia, to jest bardzo dużo.
 
Bądź Odważny! Pomóż mi, pomóż mi czynić Dobro, aby to Dobro się rozszerzało, aby to Dobro rosło, aby to Dobro nie było zjedzone. Ja sama czasami czuję się też przytłoczona tymi wszystkimi informacjami, chociaż ich nie czytam, chociaż ich nie oglądam w telewizji, ja nawet nie mam aparatu telewizyjnego. Nie mam telewizora od ponad 15 lat, a informacje, wiadomości, które czytam w internecie, czytam bardzo rzadko, wybieram to co chce przeczytać. Staram się wyszukiwać Dobro, staram się wyszukiwać radość, która tak bardzo jest w dzisiejszych czasach zakrywana. Dobro nie radośc, nie sprzedaje się dobrze, dlatego media tak mało tej radości pokazują. Ale proszę Cię pomóż mi i zacznij już od tej chwili wybierać  faktycznie miłe rzeczy, cokolwiek by to było, mogą to być nawet zdjęcia kwiatów, cokolwiek, coś, co da Ci uśmiech, coś co cię ucieszy, co Cię zrelaksuje.
 
 
Od Ciebie zależy czy Ty to znajdziesz czy nie. Pomóż mi, powiecie: co czuję? Czuje, że dzieje się coś bardzo dziwnego, wszystko przyspiesza, ale też jest coś bardzo brzydkiego, co wisi w powietrzu, coś co nie chce nawet tego nazywać, ale jeżeli nic z tym nie zrobimy, to spadnie na Nas wszystkich jak coś, bardzo śmierdzącego ohydnego. Tego przecież nie chcemy, chcemy spokoju, chcemy pracować, chcemy się cieszyć, chcemy normalnie funkcjonować tutaj, w tym z Ziemskim Świecie. Nieważne jest czy Jesteś rozwinięty bardziej czy mniej Duchowo, ale chcemy tu funkcjonować. Mamy tu jeszcze swoje zadania takie czy inne do spełnienia. Dlatego to co wisi w powietrzu, bardzo mi się nie podoba.
 
 
Nie wiem czy Wy też czujecie takie, nawet nie chodzi o tą zarazę, ale tak, jest ta burza energetyczna o której ostatnio napisałam, ale oprócz tego jest coś jeszcze, ten wymiar, ta iluzoryczna matryca, ten fałsz, te kłamstwa, ta ciemność. Teraz nie ma się czego chwycić i teraz chce Nas zastraszyć, teraz chce Nas ciągnąć w dół. Dlatego też możecie bardzo brzydko się czuć, możecie czuć bóle głowy, kręgosłupa, szyi, nóg. Może Was boleć tak naprawdę każdego dnia coś innego. Kładziecie się wieczorem spać boli Was np. noga, wstajecie rano i może już nie boli noga, ale boli np. nie wiem, brzuch.
 
 
Tak, zawsze Wam podkreślam, że należy być pod kontrolą lekarza. Jednak jeżeli porobicie badania to te badania medyczne, te badania, pokażą, że nic Wam nie jest, że Jesteście zdrowi, że nic  w Waszych fizycznych ciałach, Waszych organizmach, nic się nie dzieje, abyście mogli mieć takie objawy, abyście mogli tak źle się czuć!
 
To wszystko wynika z tej walki, która jest zauważalna na Świecie. Walki żywiołów, Matka Ziemia, Nasza Gaja jest chora. Ona jest chora, Ona jest przemęczona, to ma zlewne poty w postaci powodzi, to ma gorączkę w postaci pożarów. Jest chora. Jest też chora przez Nasze złośliwe, brzydkie, zazdrosne, myśli. Tak jak Nasze Ciała odbierają te wszelkie zmiany, które się dzieją, te wszelkie wibracje energetyczne, które szaleją, które są teraz bardzo zmienne i dlatego, gdy idziecie do lekarza mimo codziennie nowych dolegliwości bólowych, badania wykazują, że nic Wam nie jest. Tak samo Gaja też to odbiera, też tak się czuje, Ona nie może iść do lekarz, Ona po prostu jest zdana na Nas.
 
 
 
 
 
Nie wiem czy pamiętacie i czy wiecie,  że Ziemia ma świadomość? Ona czuje, Ona Żyje i też jest  Energią, to warto sobie zapamiętać. Dlatego proszę Cię, nie stresuj się z byle powodu, nie denerwuj się jakimiś bzdetami, nawet jeżeli np. spóźnisz się do pracy, nawet jeżeli pokłócisz się z kolegą, chłopak do Ciebie nie napisze, złapiesz kapcia w samochodzie, czy Jesteś głodny, staraj się nie denerwować. Podejść do tego ze spokojem.  Przemyśl co możesz zrobić, przemyśl dlaczego zaistniała taka sytuacja i jeżeli już to przemyślisz, jeżeli już oswoisz, możesz oczywiście zawsze  zapytać moich Kart, to wtedy nie musisz się martwić możesz zapytać, podejrzeć co przed Tobą, czy przed Twoim chłopakiem i porozmawiac ze mną i to pomoże Tobie zająć się sobą. Bez zmartwień, bez analizowania, bez niepotrzebnych domysłów i wymysłów możesz wtedy mieć spokojną głowę.
 
 
Skoncentruj się wtedy na tym co ważne, a jest ważne tak naprawdę wszystko i tak naprawdę nic. Ważna jest miłość. Skoncentruj się na tym, że pijesz teraz dobrą herbatę, na tym, że masz co jeść, na tym, że masz w co się ubrać, na tym, że masz swoje łóżko, swoją poduszkę, swoją kołdrę, swoje kapcie, szczotkę do zębów, na tym, że możesz spać, na tym, że możesz rano się obudzić, na tym, że możesz wyjść na dwór, możesz zobaczyć piękną zieleń, słońce, możesz moknąć na deszczu. Ja dzisiaj zmokłam na deszczu. Wyszłam z Brianem (mój husky) na dwór, było piękne słońce a wróciłam w strugach deszczu. Brian mrużył oczy jakby deszcz był Mu obcy, ja się cieszyłam patrzyłam w górę. Niesamowite uczucie, duże krople deszczu. Byłam cała mokra, ale po pierwsze deszcz bardzo dobrze wpływa na włosy, na cerę, a po drugie deszcz oczyszcza. Dobrze jest raz, chociażby raz, na rok zmoknąć w takim letnim deszczu, polecam.
 
Także cieszcie się z tego, ciesz się z tego, że jest jak jest, że jeszcze nadal masz wybór, i że mimo wszystko też wbrew wszystkiemu, możesz czuć się bezpieczny. Doceń to! Ach, to co mówiłam Wam ponad rok temu tutaj https://aggasoyala.pl/automatycznie-zapisany-szkic-manipulacja-umyslami-ludzi-jest-az-nadto-widoczna-agga-soyala-708-888-688/ ,że ten czas przed pandemia już nie wróci,  nie będzie tak jak było, sami to widzicie. Będzie inaczej.. Będzie inaczej, wszystko idzie do przodu. Czy gorzej nie wiem, po prostu inaczej.
 
Wszystko przyspiesza, wszystko przyspieszyło, jeszcze wszystko przyspieszać będzie. Teraz możemy spodziewać się bardzo dużego skoku rozwoju technologii, na pewno wszelkich zmian, teraz jest troszeczkę taka walka, walka kto będzie rządził, walka, próba sił. Zdawało by się, że jest to próba sił dla dobra społeczeństwa Naszego. Obojetnie z jakiego kraju, na całym świecie tak się dzieje. Jednak jest walka  nie dla dobra społeczeństwa ,bo jest to walka władzę, jeszcze większą władzę i próby sił.
 
Teraz porządek całego Świata, zresztą sami to widzicie, zostanie zmieniany i to tak dramatycznie zmieniony, tak że od lat, od wielu wielu lat, nie było tak. Teraz  Jesteśmy świadkami, w sumie to też jest ciekawe, ustalania nowych reguł. I te nowe reguły, one teraz wejdą w ciągu roku, dwóch do trzech lat i oby weszło to na spokojnie, bez żadnych wojen, takich wojen, które znamy od Rodziców, od Naszych Dziadków, oby się obyło bez tego.
 
Tak, to jest w sumie bardzo ciekawe, straszne tak naprawdę, ale jak pomyślcie z drugiej strony, że to jest bardzo ciekawe, bo uczestniczymy Wszyscy w historycznych wydarzeniach o których mówiło się od wieków, że będą, o których będzie się mówiło przez wieki, że były.
 
 
Teraz ten wielki skok Energetyczny ciągnie za soba zmiany we wszystkim co jest tak naprawdę. Jedynie co się nie zmienia, to to, że nadal Jesteśmy Istotami Energetycznymi, Istotami Świetlistymi. Jedyne co się zmienia, to to,  że coraz więcej ludzi o tym wie, że coraz więcej ludzi sobie to uświadamia. Tak się dzieje nie tylko w Polsce, tak się dzieje na całym Świecie.
 
 
Nie wiem na ile to wszystko, nie wiem, czy czytacie, śledzicie, ale jak ja zaczęłam bywać w mediach w roku 2008 to czegoś takiego nie było. Wtedy nie było nawet blogów, nie były blogi popularne, przecież to były czasy gdzie nie było nawet Facebooka, Instagrama, Tik Toka, nawet You Tube  dopiero raczkował z tego co kojarzę i przede wszystkim, nie było tylu ludzi, którzy by mówili o jakichś przemianach duchowych, o duchowości, o tego typu rzeczach. Teraz jest ich bardzo dużo i jedni wiedzą co mówią, inni nie wiedzą co mówią i każdy jakby chce się w tym temacie znać.
 
Tak, dla mnie takie trochę też zadziwiające, że teraz jest nie wiem ilu mentorów, teraz duzo osób, które chcą nauczać, robić kursy, szkolenia. Oczywiście jest też wiele osób, które się na tym nie znaja i ktore znaja, aczkolwiek jest wiele też innych osób, które nie mają o tym pojęcia. Z drugiej strony to wszystko jest jakieś takie przerażające dlatego, że temat Duchowości, rozwoju duchowego, pracy nad soba stał się po prostu modny. To nie jest tak, że wszyscy nagle się obudzili któregoś ranka i uważają, że potrzebuja duchowości, czy potrzebuja bardziej zadbać o planetę Ziemia ,Naszą Matkę, prostu to się stało modne. I ta moda jest przerażająca jak dla mnie. Dlaczego? Dlatego, że jeżeli to by było fair to całe przebudzenie, tą całe dbanie o Ziemię itd. jeżeli to by było faktyczne, autentyczne i szczere, to ok, ale większej mierze jest to wszystko udawane, ponieważ jest to modne.
 
 
Czyli to nie jest tak jak miało być, czyli jeszcze więcej pracy przed Nami wszystkimi, aby pokazać ludziom że to co robią, te wszystkie swoje przejścia, żeby były szczere. Dlatego też uważajcie co czytacie, gdzie czytacie. Bądzcie bardzo ostrożni. Bądźcie czujni.
 
 
Takie modne czasy guru co są teraz, to nie wiem, to wszystko się sprzedaje, to się sprzedaje bardzo ładnie, ludzie robią tak ogromne pieniądze, ale czy na tym polega miłość? Czy na tym polega Duchowosc aby ze wszystkiego mieć pieniądze. Oczywiście pieniądz jest przekaźnikiem energetycznym, pieniądze są energią, ale pieniędzy jakie znamy, nie będzie.
 
Czasy takiego chęci bycia na topie, chęci bycia górą, w sumie chyba nie chciałam być nigdy górą, nie chciałam być na topie nawet będąc w Kosmica tv, czy potem w innych programach telewizyjnych, nie było dla mnie ważne, nie myślałam pod tym kątem, żeby być na topie. Tam zawsze był ważny drugi człowiek dla mnie. Zawsze było ważne to, jak mogę pomóc drugiemu Człowiekowi, co mogę zrobić, aby był On radosny, żeby był spełniony, żeby był szczęśliwy. Bo zawsze czuję i tak mi mówiono dziecka, że mogę pomagać i że mam Dar odnajdywania w Ludziach i dla ludzi, Miłości. Ja to robię jak sami wiecie, faktycznie to robię. Jakbym chciała być bardzo na topie, guru, to na pewno bym nie odmawiała licznym wywiadom, które miały być ze mną przeprowadzone, to na pewno bym na siłę, na pewno bym non-stop teraz też była w programach telewizyjnych. Do tej pory mam zaproszenia, ale narazie uważam, że nie jest na to odpowiedni moment na to, odpowiedni czas. Lubię bardzo, ale to bardzo dla Was robić programy telewizyjne. Nie mam parcia na szkło, chociaż programy telewizyjne dają to, że mogę dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi i dlatego bardzo proszę Was o polecenie czy mnie, czy mojego bloga, bo to co tutaj pisze, co przekazuje jest bardzo ważne.
 
 
 
 
 
Pragnę podkreślić jeszcze raz, żebyście mi pomogli, żebyście pomogli mi, bo te informacje, które Wam przekazuje , aby dotarły do jak największej liczby osób czy to przez Facebooka czy instagrama,  czy właśnie tutaj przez główne źródło kontaktu z Wami przez mojego bloga. Dlatego, że im więcej Nas będzie, im więcej będziemy koncentrować się na Miłości, na radości, 
tym szybciej zapanuje spokój, Miłość na świecie i im bardziej będziemy radośni, spełnieni  tym więcej otrzymamy Dobra, a o to w tym wszystkim chodzi, aby Istota, aby Istota Świetlista jaką Jesteśmy,  żeby była spełniona, żeby miała radość, żeby miała Miłość i  do tego Was zachęcam, żebyście tego szukali, a nie nakręcali się przez wiadomości, które zalewają Nas jak lawina.
 
 
 
Mamy wybór i zapamiętajcie też, że zawsze możecie wybierać i od Was zależy co chcecie oglądać i którą Drogą pójść. Ja oczywiście zawsze w tych Waszych działaniach będę Was wspierała, jeśli macie jakiekolwiek pytania, jeżeli chcecie się czegokolwiek dowiedzieć, albo zapytać co przed Wami w tym najbliższym czasie czy o wróżbę, poradę krótkoterminową, która pokazuje jeszcze więcej szczegółów i macie możliwość weryfikacji w ciągu zaledwie kilku dni sprawdzenia czy to co mówię zrealizuje się w Waszym Życiu czy też nie im krótszy czas na który kładziemy Karty tym jeszcze więcej szczegółów, można też pytać o dłuższy czas, zapytajcie nie tkwijcie w nerwach, stresie, zapytajcie, zadajcie swoje najważniejsze nurtujące pytania

 

 

Będę dostępna nowym tygodniu od 13.30 do 22/ 23

Na Magicznej linii będę dostępna 

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *