Super Pełnia Księżyca 27 kwiecień 2021

Super Pełnia Księżyca 27 kwiecień 2021

Super Pełnia Księżyca 27 kwiecień 2021

Super Pełnia Księżyca 27 kwietnia koresponduje z Zodiakiem Skorpiona. Rozpocznie się o godzinie 5.33 i potrwa jej ogromna moc aż do 30 kwietnia, chociaż wrażliwsze osoby wpływy będą czuć i widzieć aż do Nowiu 11 maja. Jest to pierwsza Super Pełnia Księżyca w 2021. Kolejna będzie 11 maja i ostatnia. Kwietniowa Super Pełnia jest nazywana Pełnią Różowego Księżyca, ponieważ reprezentuje on pierwszą wiosnę pełną kwitnących kwiatów oraz bardzo mocno koresponduje z Żywiołem Wody więc należy przygotować się na kilka znaczących przypływów i odpływów.

 

Pełnia wyleje to co jest niepotrzebne i zbędne i jak wiecie wpływ Pełni Księżyca można już czuć kilka dni wcześniej i kilka dni później, aczkolwiek jej efekty mogą trwać nawet miesiącami. Mimo iż Różowy Księżyc wygląda bardzo ładnie jednak Zodiak Skorpiona daje mocne przejścia. Skorpion reprezentuje złą reputacje i skandale. Zodiak rządzi tym co ukryte, niewypowiedziane oraz niewygodne.

Gdy Pełnia Księżyca jest w Skorpionie musi zostać obnażone to co jest celowo ukryte, musi zajść głębokie psychologiczne, emocjonalne oraz fizyczne oczyszczenie. Nabrzmiała ciemna energia ulega uwolnieniu, wypuszczeniu. Mogą wyjść na jaw długo ukrywane tajemnice, odkryjemy kto jest dla Nas dobry a kto tylko chce Nas wykorzystać, mogą wyjść na jaw wszelkie zdrady , kłamstwa i mataczenia. Wiele przyjażni i relacji może zostać zakończonych ze względu na głębokie odkrycie prawdy, aczkolwiek jest to potrzebne abyśmy mogli dalej podążać swoją Drogą bez zbędnego balastu i obciążenia. Jest to najlepszy czas abyśmy dokonali oczyszczenia, pozbyli się się traum i kul u nogi.

 

 

Jest to jeden z lepszych momentów w obecnym roku 2021 aby

dokonać detoksu na każdej płaszczyźnie. Wszechświat w tym roku robi bardzo głębokie oczyszczenie a to za sprawą Plutona, który przechodzi wstecz do Koziorożca w tym samym dniu. Pluton i Saturn korespondują z tą Pełnią Księżyca a reprezentują toksyny, brud i wszystko to co zaśmieca emocje i fizyczność. Bardzo dużo osób swoje ukryte toksyny, żale, zadawnione w Sercu urazy pokaże na zewnątrz co doprowadzi do zakończenia bardzo wielu znajomości, związków i przyjaźni. Wszystko pęknie, ponieważ już dłużej nie da rady być we wnętrzu w którym już od dłuższego czasu jest źle i niewygodnie z ukrywanymi pragnieniami i oczekiwaniami. Bariera wytrzymałości emocjonalnej, psychicznej i fizycznej zostanie zerwana a prawda bólu, rozczarowania i smutku wycieknie na zewnątrz.

 

Burzliwa energia i burzliwe emocje będą bardzo mocno wprowadzały w smutek, rozpacz, żal i ogromne poczucie straty. Możecie mieć wraźenie, że Jesteście bardzo nieszczęśliwi. Wielu osobom będzie bardzo trudno pogodzić się z takimi energiami i emocjami. Jednak jest to potrzebne aby wejść na inny poziom energetyczny. Takie doświadczenie będzie w skali globalnej. Ludzie na całym Świecie będą zmagać się z takimi wibracjami energetycznymi a co za tym idzie nadchodzi globalne oczyszczenie ludzkości, które w obecnej sytuacji jest tak bardzo potrzebne. Wiele osób będzie czuło się koszmarnie trochę tak jakby miało już odejść z obecnego Świata.

 

Nie przerażajcie się, ale jedynie w ten sposób może dokonać się wielka transformacja. Postarajcie się uwolnić od standardowego i wyuczonego reagowania na pewne sytuacje. Postarajcie się nie zadręczać upiornymi myślami i najważniejsze zachowujcie spokój.

Jednak jeśli nie wiecie jak sobie poradzić to zapraszam do rozmowy i zobaczymy jak te energie Super Pełni wpłyną na Was i jakie brudy odkryją. Będziecie wiedzieli na co się przygotować a wtedy miejmy nadzieję, ból i rozczarowanie będzie trochę mniejsze.  Postarajcie się wybaczać i nie żywić do nikogo urazy, ponieważ w innej sytuacji możecie popaść w ogromne emocjonalne blokady.

 

Ogólnie Księżyc nie lubi przebywać w ciemnym Znaku Skorpiona, ponieważ czuje się zagrożony i taka właśnie energia będzie do Nas napływała. Energie niepewności, zagrożenia i braku poczucia bezpieczeństwa, braku stabilności emocjonalnej, fizycznej i egzystencjonalnej. Nasze emocje będą bardzo skrajne, ponieważ będziemy zmuszeni podejmować decyzje, albo ktoś za Nas zdecyduje o zakończeniu związku, znajomości czy zwolnieniu z pracy. Bardzo głęboko będzie poruszany temat seksu, zdrad, związków i takie informacje bardzo wielu ludzi przygniecie. Te tematy mogą rzucić na kolana z bólu i smutku i przynieść wielką zmianę. Istnieje potrzeba odrodzenia się , jak postrzegamy Nasze nierozwiązane problemy. Nasze emocje będą wydawały się burzliwe aczkolwiek wiele osób może przejść psychologiczne załamania lub może nastąpić przełom w postrzeganiu, w zrozumieniu wszystkiego co do tej pory było ukryte. Niejasne do tej pory sytuacje ułożą się jedna całą układankę bez brakujących klocków.

 

Bardzo ważne jest to jak radzimy sobie z presją, sytuacją stresową pochodzącą od tej Super Pełni Księżyca i ważne jest to aby zachować spokój. Księżyc znajduje się w bardzo trudnym miejscu w opozycji do Urana, Merkurego, Wenus I Słońca. Saturn i Pluton też wpływają bardzo niekorzystnie na Księżyc w Skorpionie. Tego dnia Saturn prostuje Księżyc i Wenus , powodując depresję i choroby. Osoby bardzo wrażliwe powinny zadbać o siebie i swoje emocje, ponieważ zerwane związki mogą przypłacić emocjonalnym załamaniem. 

 

Również nie jest to najkorzystniejszy czas

dla inwestowania na giełdach. Jakaś globalna prawda, tajemnica wyjdzie na jaw może ona dotyczyć zdrowia, chorób czy też konkretnych badań naukowych. Ten tydzień będzie obfitował w wiele zaskakujących odkryć z dziedziny nauki medycznej oraz z zakresu technologii. Najważniejsze jest jednak to, aby do wszystkiego podchodzić rozsądnie, aby nie poddawać się emocjom, aby dbać o siebie a wtedy energie obecnego Księżyca mogą być nieco lżej na Nas działające. 

 

Stare wzorce odchodzą a przychodzi nowe i to właśnie będzie Nam towarzyszyło podczas tej Pełni Księżyca. Stare struktury, manipulacje i intrygi zostaną odkryte a nastanie nowa energia, która powoli rozpocznie proces przynoszenia radości.  Jest to woja między strachem, kłamstwem a radością i miłościa. Wybierz to co chcesz.

 

 

Masz wybór ,

od Ciebie zależy jak zareagujesz na sytuacje, słowa i zdarzenia, które pojawią się na Twojej Drodze. Użyj tej energi aby pozbyć się tego czego już nie chcesz. tego co Ciebie męczy i osacza. Przetnij wszystko co sprawia Tobie ból i smutek. Jest to jedyny i doskonały czas w tym roku aby pozbyć się balastu i z radością przyjąć nowe energie tego co przed Tobą. Jeśli chcesz wiedzieć co Ciebie czeka oraz na co zwrócić szczególną uwagę to zapytaj. Rozpoczyna się wielka alchemia, która odcina to co obciążające a dająca nowy początek Dobra. Przemień negatywne energie w radość i miłość. Nawet jeśli Twój związek zostanie zakończony , ból przemień w siłę dla siebie. Pozwól sobie na szczerą akceptację wszystkiego co się pojawi i z ufnością i radośią idż do przodu.

 

Obecna Pełnia Księżyca ma również za zadanie objawić Nam Naszą karmę. Bardzo wiele karmicznych zdarzeń pojawi się w ciągu najbliższych tygodni a to za sprawą Saturna, który jest panem karmy. Obecna Super Pełnia Księżyca ma na celu przyspieszenie Naszego Życia, ma pozwolić Nam na przemianę pod warunkiem, że będziemy za siebie odpowiedzialni. Jest to Pełnia transformacji i oczyszczenia a także wielkiego przyspieszenia. Mogą zdarzyć się nieprzewidziane rozmowy i zdarzenia.

 

 

Wykonaj Ceremonię Uwolnienia

zapisując wszystko to czego nie chcesz. Jeśli Jesteś gotowy to wszystko zapisać to oznacza, że Jesteś gotowy do przemiany. Zapal świece i rozsyp rozmaryn oraz bazylie. Skoncentruj się na tym, iż Jesteś już wolny od wszelkich ograniczeń. Poczuj swoją radość i miłośc. Zapisane kartki spal i oddaj wodzie.

Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób ta Pełni wpływa bezpośrednio an Ciebie, śmiało pytaj. Zapytaj również o to jaka karma może pojawić się u Ciebie w najbliższych tygodniach. Będziesz wiedział na co się przygotować emocjonalnie i fizycznie.

 

Magiczna linia od godz. 12.50 do 22/23 z przerwami na obiad i kawe

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

41 comments

 1. Replyfanka z pałacu

  Cudowny wpis,pełen nadziei na lepsze jutro ,razem z wiosną przychodzi oczyszczenie wiara w lepsze jutro,więc za Pani radą poddajmy sie temu. Wkrótce odezwę się.Gorąco pozdrawiam Pani fanka


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak wiosna to czas zmian. Mam gdzies jakis stary wywiad, poszukam i udostepnie na blogu. Zapraszam 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   haha dziekuje. Zastanawiam sie nad live, ale nie wiem ilu z Was by ogladalo na Youtube bo moze nie kazdy tam wchodzi…Piszcie w komentarzach a Pani niech mnie dopinguje hahaha

   1. ReplyMonka

    Czekam na tego live, uważam że jeśli zapowie tu go Pani to wstawi się nas 100% No moze badzmy realistyczni 98% ….proponuje zapowiedzią 2 dni wcześniej…ja ze swojej strony mogę
    obiecać ,że wszystkie swoje plany będę układać tak, aby móc u Pani być na live… gorąco namawiam…. zycze cudownego dnia…i do usłyszenia w krótce 😘❤😘

 2. ReplyBetti

  Pani Aggo dziękuję za rozmowę, myślę że będzie ok 🌼 wierzę w to 😘😘 dziękuję za podpowiedzi i wskazówki do usłyszenia pozdrawiam serdecznie

 3. ReplyILonka Mag🌕🌝💞🌈🧡💜

  Ja już z mojego okna widzę piękny różowy księżyc 😀😃👼🌺🌕🌝🌝👼


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Ja tez byalam na spacerze z psem i widzialam. Mega piekny. Wyglada jak Gwiazda. Ma piekna aure. Pani Ilonko Mag czyli spotkalysmy sie na Ksiezycu 😉

   1. ReplyIlonka Mag 😊😇🎀💝

    tak Pani Aggusiu 🌸🌝😃spotkalysmy się na księżycu 🌝dokładnie tak 😃😃😃😇

 4. ReplyKazimiera

  Pani Aggo,nie mogę się do Pani dodzwonić.Wtedy pies zaczyna szczekać, mama chce herbaty,mam jej nastawić telewizor.A potem chce żebym jej podgrzała herbatę.Potem idzie do kuchni i szuka psa.Idzie do łazienki ,spłukuje wodę i wszystko słychać,i t.d. i t.d.Jak ją wyszykuję z psem na dwór i mam chwilę spokoju, to wtedy nie mogę się dodzwonić.A gdy za chwilę wraca to muszę ją rozebrać,psu wytrzeć łapki i zaraz pozamiatać piasek który z niego wytrę.A teraz gdy ten tekst napisałam to cały zniknął bo kabel od komputera się rozluzował i zniknęło połączenie z internetem.Na swieżo z głowy napisałam ponownie.👀💋


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Pani Kazimiero na pewno Pani sie dodzwoni. Prosze podejsc na spokojnie. Ja jestem kazdego dnia , przeciez Pani wie. O Pelnie mozna pytac nawet do 11 maja 🙂

 5. ReplyEB-)

  Dzień dobry 🌷🌷

  nie mogę doczekać się wyjazdu Pani Agguniu , a po tym co usłyszałam od Pani to tym bardziej – odliczam godziny 🚗🌞

 6. ReplyKazimiera

  Hurra,dodzwoniłam się!Teraz zrobię sobie zabieg,a e-meila napiszę później gdy zbiorę myśli.Teraz też napisałam drugi raz bo mi nagle przeskoczył obraz na inną stronę.👀💞

  1. ReplyAnia E-S

   Dzień dobry,
   Pani Aggo zdjęcie magia, super.
   Dziękuję za wpis , że idzie początek Dobra.
   Dziękuję za porady, dzisiaj było długo wyczekiwane 2050 punktów, a nawet więcej, tak jak Pani mówiła.
   Pozdrawiam i przesyłam światełko 💕

 7. ReplyMoni

  Pani Aggo😊bardzo bardzo dziękuję za rozmowę😊można z panią i z pani tarotem rozmawiać tak do rana i to za szybko czas zleci🙃🙃🙃ślicznie pani wygląda na zdjęciu🥰🥰będziemy w kontakcie

 8. ReplyEB

  Dzień dobry 🌞

  właśnie dostałam wiadomość – wyjazd przesunięty w czasie tak jak Pani mówiła 😏 nawet dobrze bo ja mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i z trudem wyrobiłabym się na 9.30 😏🌞

  pozdrawiam miło 🌷 a jak tylko będzie taka możliwość to odezwę się ☺️🌞

 9. ReplyDidender

  Pani Agguniu, czy będzie dziś dostępny numer dla dzwoniacych na doladowanie? Bo wczoraj dzwoniłam i nie udało sie. Pozdrawiam słonecznie!🌻🌷

 10. ReplyAnecia

  Dziękuje bardzo za dzisiejszą rozmowę oraz w imieniu mojego taty i mamy za talizmany i bransoletki 💖💗💕💟💝💞
  Dziękuję bardzo za cudowne ochraniajace mnie makramy 💞💞💞💝💝💝💖💖💖💗💗💗 są piękna i magiczne .
  Dziękuje bardzo za wszystkie talizmany i bransoletki od pani 💪🏿💪🏿💪🏿🌷🌷🌷🌸🌸🌸🌸
  Do usłyszenia p. Agusiu.

 11. ReplyAnecia

  Dziękuje p. Agusiu za BRANSOLETKA Ochronna Agat jest wprost dla mnie. 😍😍😍😍😙😙😙💝💝💝💞💞💞💖💖💖

 12. ReplyEDUSIA

  Pani Aguniu piękne zdjęcia ❤️🤩😍.
  Stęskniłam się za rozmową z Panią, może jutro? Pozdrawiam serdecznie ❤️💖😘

 13. ReplyEB

  Pozdrowienia z Mazur 🧢🕶🛶🐟☔️

  ja jeszcze na Majówce, wracam jutro i dopiero jutro będę mogła zadzwonić ….. dużo do opowiadania 😏

 14. ReplyEB

  Pani Agguniu, bardzo brakuje mi rozmowy z Panią 😘 są emocje …. ciekawa jestem co nam karty pokażą ☺️😉

  do usłyszenia 😘🤗

 15. ReplyAnecia

  P. Agusiu dzisiaj moja mama zalozyla wszystkie bransoletki. Czula sie świetnie pelna energii, lepiej jej sie odychala , czula sie swietnie. Dziękujemy za wszystko p. Agusiu 💕💕💖💖💗💗💞💞💝💝

 16. ReplyKazimiera

  Odpisałam na e-maila.
  Pozdrawiam.🍒
  P.s.Przez tyle czasu mam w parku drzewo,przypuszczam że czereśniowe,pewnie zdziczałe.Ostatnio gdy już były owoce, to zatrzymał mnie widok wrony która siedziała na gałęzi i delektowała się owocem obracając go w dziobku aby rozdusić i w ten sposób się posilić i napić orzeźwiającego soku.Wtedy przypomniałam sobie że mam możliwość przytulenia się do tego drzewa i to zrobiłam.Tak jak Pani kiedyś o tym mówiła.Teraz kwitnie na biało to też się przytulę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *