wwwwww

Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

Już 23.11 rozpoczyna się przedostatnia Pełnia Księżyca w Roku kalendarzowym 2018.

Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

 

Jest to Super Pełnia Księżyca. Ta superpełnia nazywana jest Księżycem Bobrowym. Księżyc jest bliżej Ziemi przez co są silniejsze energie niż zwykle. Moc Księżyca jest zdecydowanie potężniejsza. Piękny Księżyc możecie zaobserwować już w godzinach wieczornych.

Jest to specjalne zjawisko, do którego warto się przygotować. Energie Księżyca będą silniejsze, będą przenikały głębiej.

 

W tym Czasie możemy być trochę roztargnieni, niepewni siebie, aczkolwiek za sprawą Zodiaku Strzelca i Bliźniąt, będziemy uparci i wytrwale dążący do obranego celu. Mogą dziać się dość nietypowe rzeczy ze sprzętem elektronicznym jak np. komputerami, telefonami, telewizją itp. Przyciąganie Ziemskie będzie miało trochę inną siłę, przez co możemy czuć się trochę ociężali i jakby pijani.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tej Pełni Księżyca patronuje Zodiak  Strzelca i  Znaku Bliźniąt. Sa to Znaki  ŻywioŁu Ognia  i  ŻywioŁu Powietrza . Wiele osób może być poddenerwowanych z powodu aspektu Marsa. Będziemy chcieli mieć wszystko od razu. Wkradnie się bardzo dużo roztargnienia i niecierpliwości. Wiele osób będzie nierozsądnych i chaotycznych. Należy przeczekać ten trudniejszy czas. Ważne decyzje należy odłożyć na później. Nie należy zawierać umów kredytowych, umów o pracę ani podejmować wiążących decyzji. Należy być ostrożnym i zanim coś się zrobi należy to dokładnie przeanalizować. Najlepiej uzbroić się w cierpliwość oraz wyrozumiałość. 

 

Z Magicznego punktu widzenia jest to Czas, gdzie należy zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju trudnościami, barierami i przeciwnościami Losu. Na pokusy i przysłowiowego „pecha” zakładamy pułapki przez dotknięcie Magii. Czas Bobrowej Pełni Księżyca zbiega się z największym świętem wróżb, Andrzejkami, które zbliżają się wielkimi krokami.

„W czasie Pełni jeśli dotkniesz magii wszystko się spełni” przysłowie mojej Babci ?

Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie i swoją Rodzinę przed niepowodzeniami finansowymi, utratą gotówki, stratami materialnymi, chcesz zatrzymać przy sobie pieniądze aby od Ciebie nie uciekały a także chcesz zabezpieczyć swojego partnera przed pokusami zdrady, zatrzymać miłość czy zdrowie przy sobie, to wykorzystaj Pełnię Bobra maksymalnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi, że Księżyc będzie w Zodiaku Bliźniąt i Strzelca wskazane są wszelkie Magiczne działania dotyczące Ognia i Powietrza. Ogień wypala to co zbędne, umacnia, dodaje Siły i stabilizuje. Umacnia Nas, aby być silniejszym i pewniejszym siebie. Powietrze dodaje odwagi oraz oczyszcza. Zapalcie sobie świecę, idzcie na długi spacer . Zadbajcie bardziej o siebie a poczujecie radość.

Jeśli pragniesz  skutecznego zabezpieczenia bo obawiasz się, że sam nie dasz rady, to zapraszam do rozmowy ze mną i moimi kartami.

Połączenie energetyczne, które tworzy się podczas Naszej rozmowy z Kartami jest bardzo silne i ma ogromny wpływ na przyspieszenie wielu spraw, co sami potwierdzacie ?

Nie dajcie się Jesiennym smutkom! Zawalczcie o siebie podczas tej Pełni Księżyca. Niech Jego światło doda Wam Mocy. Już dość bezsilności i samotności. Wykorzystajcie ten Czas najlepiej jak potraficie.

 

Przypominam, że Pełnia Księżyca trwa trzy dni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej lini bede dostepna od godz poludniowych do poźnych godzin wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *