Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

Dzisiaj rozpoczęła się przedostatnia Pełnia Księżyca w Roku kalendarzowym 2017.

Jest to Super Pełnia Księżyca. Ta superpełnia nazywana jest Księżycem Bobrowym. Księżyc jest bliżej Ziemi przez co są silniejsze energie niż zwykle. Moc Księżyca jest zdecydowanie potężniejsza. Piękny Księżyc możecie zaobserwować już w godzinach wieczornych.

Jest to specjalne zjawisko, do którego warto się przygotować. Energie Księżyca będą silniejsze, będą przenikały głębiej.

W tym Czasie możemy być trochę roztargnieni, niepewni siebie, aczkolwiek za sprawą Zodiaku Byka i Skorpiona, będziemy uparci i wytrwale dążący do obranego celu. Mogą dziać się dość nietypowe rzeczy ze sprzętem elektronicznym jak np. komputerami, telefonami, telewizją itp. Przyciąganie Ziemskie będzie miało trochę inną siłę, przez co możemy czuć się trochę ociężali i jakby pijani.

Tej Pełni Księżyca patronuje Zodiak Byka w opozycji do Znaku Skorpiona. Księżyc jest w Byku a Słońce w Skorpionie.Wszystkie Byki będą miały przeogromną Siłę, wiele nowych pomysłów, powodzenie, przychylność Planet i ogólnie będą rozentuzjazmowane. Byki posiądą wielką Siłę, która pozwoli im podjąć konkretną decyzję odnośnie spraw o których myślą już długo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion w Słońcu skłania Nas do oczyszczania wszystkiego. Będziemy pozbywali się starych żalów, ciężkich wspomnień, ograniczeń. Skorpiony będą trochę drażliwe i użalające się nad sobą. Wszyscy będziemy zaczynać rozumieć czego chcemy a czego nie. Będziemy wyliczać co już mamy a czego jeszcze nie mamy. Do głosu dojdą podszepty podświadomości i nad świadomości. Prawda o Nas samych i o innych wyjdzie na światło dzienne. Pozbędziemy się trudnych relacji i nieporozumień. Oczyścimy się z tego co jest dla Nas niekorzystne. To co ukrywamy i to czego chcemy zaistnieje w Świecie fizycznym a nie tylko w Naszych Myślach. Pojawią się Nasze pragnienia, nawet te o których sami jeszcze nie wiemy a które są ukryte głęboko w Nas.

 

Bardzo duży wpływ Pełnia Księżyca Bobrowego będzie miała na związki. Zaczniemy się zastanawiać co dana relacja nam daje, co otrzymuję. Większość osób zrozumie co się liczy w kontaktach z partnerem czy ze znajomymi. Znajomości, które ograniczają będą zdecydowanie rozluźnione lub zakończone. 

 

Z Magicznego punktu widzenia jest to Czas, gdzie należy zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju trudnościami, barierami i przeciwnościami Losu. Na pokusy i przysłowiowego „pecha” zakładamy pułapki przez dotknięcie Magii. Czas Bobrowej Pełni Księżyca zbiega się z największym świętem wróżb, Andrzejkami, które zbliżają się wielkimi krokami.

„W czasie Pełni jeśli dotkniesz magii wszystko się spełni” przysłowie mojej Babci 😀

Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie i swoją Rodzinę przed niepowodzeniami finansowymi, utratą gotówki, stratami materialnymi, chcesz zatrzymać przy sobie pieniądze aby od Ciebie nie uciekały a także chcesz zabezpieczyć swojego partnera przed pokusami zdrady, zatrzymać miłość czy zdrowie przy sobie, to wykorzystaj Pełnię Bobra maksymalnie.

 

Z uwagi, że Księżyc będzie w Zodiaku Byka wskazane są wszelkie Magiczne działania dotyczące Ziemi. Ziemia ukorzenia, umacnia, dodaje Siły i stabilizuje. Umacnia Nas, aby być silniejszym i pewniejszym siebie. Ziemia jest Matką Naturą, która niesie ciepło i ochronę.

Jeśli pragniesz  skutecznego zabezpieczenia bo obawiasz się, że sam nie dasz rady, to zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami Tarota.

Połączenie energetyczne, które tworzy się podczas Naszej rozmowy z Kartami jest bardzo silne i ma ogromny wpływ na przyspieszenie wielu spraw, co sami potwierdzacie 🙂

Nie dajcie się Jesiennym smutkom! Zawalczcie o siebie podczas tej Pełni Księżyca. Niech Jego światło doda Wam Mocy. Już dość bezsilności i samotności. Wykorzystajcie ten Czas najlepiej jak potraficie.

 

Przypominam, że Pełnia Księżyca trwa trzy dni

 

Podczas Super Pełni Księżyca warto nabyć Bransoletkę Ochronną lub Magiczny Zeszyt, który znajdziecie tu: sarahmagic.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godzinach wieczornych. W Niedzielę mam wolne

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

41 comments

 1. ReplyEla z lasu

  Dobry wieczór,
  Bardzo się cieszę, że Pani jest na linii….
  Bo mam nadzieję na kolejną inspirującą rozmowę 🙂 🙂 🙂

 2. ReplyEla z lasu

  Aj, aj, coś mi nie wiedzie dzisiaj…. z dodzwonieniem się do Pani, a było tak blisko…
  Tym bardziej potrzebuję rozmowy z Pani Kartami Tarota…
  Z nadzieja próbuję dalej… 🙂

 3. ReplyEB-)

  ja też dziękuję 😘 rozmowa zakończyła się pięknie aż rozmarzyłam się ……😍😍😍

  dobrej nocy 🌜

 4. ReplyEB-)

  oj to pomarzę sobie jeszcze troszkę …..😉

  Labradorka wyciągnęła mnie o tej porze na spacer i popatrzyłam na ten piękny Księżyc…. wyjątkowo bystry….. bardzo jasno świeci 🌜🌝

 5. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌹

  🌝życzę wszystkim pięknego i udanego zbliżającego się nowego tygodnia 🌕👼
  Pozdrawiam ci Pani Aggusiu oraz wszystkich blogowiczow😊☺🙂

 6. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,a ja właśnie dzisiaj przyniosłam komputer z serwisu bo się zacinał i w ogóle przestawał działać.A teraz dopiero widzę,że nadal nie ma mojej trawki jako tła.Może im jeszcze o tym powiem.Kupiłam nową myszkę ale bezprzewodową, bo ta na kabelku przerwała się.Przez ten czas nauczyłam się trochę posługiwać touchpedem.Jednak teksty leciały same i nie mogłam zatrzymać palcami.
  Księżyc to dostrzegłam ostatnio taki duży i wyraźny,aż się zatrzymałam aby na niego popatrzeć.Bawił się ze mną trochę w ciuciubabkę,chowając wśród gałęzi drzew. 🙂
  A dzisiaj pamiętam pewną końcówkę snu.Byłam w piwnicy.W takim dość dużym pomieszczeniu,gdzie przebywała pewna kobieta.Ona tam miała jakby lokal.Coś robiła przy naczyniach.Dużo do niej mówiłam.A potem zobaczyłam po mojej lewej stronie kilka ław,jedna za drugą ,bez oparć.Wyglądało to trochę jak ławy ustawione w kościele.W środku siedziała moja ciocia.Tylko tutaj była jakaś młodsza.A koło niej młoda osóbka.Może to jej już dorosła wnuczka.Wtedy usłyszałam jak do naszego pomieszczenia zbliżają się szybko sataniści aby zrobić nam krzywdę.Podbiegłam do drzwi aby je zaryglować.Potem właścicielka tego lokalu podeszła do drugich drzwi ,które były po przeciwnej stronie od tamtych.Były jakieś małe i górą zaokrąglone.Kiedy je otwarła,to zobaczyłam schody,bardzo wysokie i bardzo strome,że nie było widać końca.A do tego było tam czarno.Ta kobieta poszła jako pierwsza,ja za nią ,a moja ciocia za mną.Zaczęłyśmy iść do góry,ale ja najpierw zastanowiłam się czy nie będę miała klaustrofobii,bo tak tam było ciasno.Jednak widziałam,że nic się złego nie dzieje i śmiało dalej razem szłyśmy.Do końca jeszcze było daleko,a ja w pewnym momencie chciałam zboczyć z drogi.Chociaż nie bardzo było gdzie i w tym momencie obudziłam się. 🙂 Hahaha,a Pani pisze,że będziemy dążyć uparcie do wybranego celu.
  🙂 Tak mi się to skojarzyło z moim snem. 🙂 A chciałam jeszcze dodać,że udało mi się jakoś tak,,przypadkiem”kupić u mnie w mieście białą szałwię.Pierwszy raz w życiu taką mam.To jest bukiecik długich białych liści.A jak pięknie pachnie. 🙂 Jak się wezmę za oczyszczanie to jeszcze raz zajrzę na Pani wskazówki. 🙂

 7. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌹

  Pani Aggusiu ta się cieszę, że Panią dzisiaj usłyszałam☺🙂🙂 PANI głos jest najlepszy lekarstwem na takie przesilenie jesienne 🍁🍂🍃🍁🍂🍃👼👼👼

 8. ReplyMoni

  Dziekuje pani Aggo za cudowna jak zawsze rozowe😊😊😊mozna z pania rozmawiac w nieskonnczonosc☺☺☺dobrej nocy

 9. ReplyA..odBoguslawa

  Pani Aggusiu, w zeszłym tygodniu w rozmowie powiedziała mi Pani, że mój “nowy znajomy” w nowym tygodniu się odezwie… i tak się stało 🙂 Wczoraj po weekendzie się odezwał 🙂
  Wkrótce napiszę tu na blogu o Pani sprawdzalności…tylko aż ciary mam!! bo tyle tego było.. a już w czerwcu Pani Go w kartach widziała…i wielokrotnie latem o nim wspominała, że jesienią się pojawi…no i jest ! 😉
  Do usłyszenia, dziękuję za każde Pani słowo :-*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *