22312146_1448761578564152_1082909072_o

Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

Super Pełnia Księżyca Bobrowego oczyszczająca

Dzisiaj rozpoczęła się przedostatnia Pełnia Księżyca w Roku kalendarzowym 2017.

Jest to Super Pełnia Księżyca. Ta superpełnia nazywana jest Księżycem Bobrowym. Księżyc jest bliżej Ziemi przez co są silniejsze energie niż zwykle. Moc Księżyca jest zdecydowanie potężniejsza. Piękny Księżyc możecie zaobserwować już w godzinach wieczornych.

Jest to specjalne zjawisko, do którego warto się przygotować. Energie Księżyca będą silniejsze, będą przenikały głębiej.

W tym Czasie możemy być trochę roztargnieni, niepewni siebie, aczkolwiek za sprawą Zodiaku Byka i Skorpiona, będziemy uparci i wytrwale dążący do obranego celu. Mogą dziać się dość nietypowe rzeczy ze sprzętem elektronicznym jak np. komputerami, telefonami, telewizją itp. Przyciąganie Ziemskie będzie miało trochę inną siłę, przez co możemy czuć się trochę ociężali i jakby pijani.

Tej Pełni Księżyca patronuje Zodiak Byka w opozycji do Znaku Skorpiona. Księżyc jest w Byku a Słońce w Skorpionie.Wszystkie Byki będą miały przeogromną Siłę, wiele nowych pomysłów, powodzenie, przychylność Planet i ogólnie będą rozentuzjazmowane. Byki posiądą wielką Siłę, która pozwoli im podjąć konkretną decyzję odnośnie spraw o których myślą już długo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpion w Słońcu skłania Nas do oczyszczania wszystkiego. Będziemy pozbywali się starych żalów, ciężkich wspomnień, ograniczeń. Skorpiony będą trochę drażliwe i użalające się nad sobą. Wszyscy będziemy zaczynać rozumieć czego chcemy a czego nie. Będziemy wyliczać co już mamy a czego jeszcze nie mamy. Do głosu dojdą podszepty podświadomości i nad świadomości. Prawda o Nas samych i o innych wyjdzie na światło dzienne. Pozbędziemy się trudnych relacji i nieporozumień. Oczyścimy się z tego co jest dla Nas niekorzystne. To co ukrywamy i to czego chcemy zaistnieje w Świecie fizycznym a nie tylko w Naszych Myślach. Pojawią się Nasze pragnienia, nawet te o których sami jeszcze nie wiemy a które są ukryte głęboko w Nas.

 

Bardzo duży wpływ Pełnia Księżyca Bobrowego będzie miała na związki. Zaczniemy się zastanawiać co dana relacja nam daje, co otrzymuję. Większość osób zrozumie co się liczy w kontaktach z partnerem czy ze znajomymi. Znajomości, które ograniczają będą zdecydowanie rozluźnione lub zakończone. 

 

Z Magicznego punktu widzenia jest to Czas, gdzie należy zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju trudnościami, barierami i przeciwnościami Losu. Na pokusy i przysłowiowego „pecha” zakładamy pułapki przez dotknięcie Magii. Czas Bobrowej Pełni Księżyca zbiega się z największym świętem wróżb, Andrzejkami, które zbliżają się wielkimi krokami.

„W czasie Pełni jeśli dotkniesz magii wszystko się spełni” przysłowie mojej Babci ?

Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie i swoją Rodzinę przed niepowodzeniami finansowymi, utratą gotówki, stratami materialnymi, chcesz zatrzymać przy sobie pieniądze aby od Ciebie nie uciekały a także chcesz zabezpieczyć swojego partnera przed pokusami zdrady, zatrzymać miłość czy zdrowie przy sobie, to wykorzystaj Pełnię Bobra maksymalnie.

 

Z uwagi, że Księżyc będzie w Zodiaku Byka wskazane są wszelkie Magiczne działania dotyczące Ziemi. Ziemia ukorzenia, umacnia, dodaje Siły i stabilizuje. Umacnia Nas, aby być silniejszym i pewniejszym siebie. Ziemia jest Matką Naturą, która niesie ciepło i ochronę.

Jeśli pragniesz  skutecznego zabezpieczenia bo obawiasz się, że sam nie dasz rady, to zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami Tarota.

Połączenie energetyczne, które tworzy się podczas Naszej rozmowy z Kartami jest bardzo silne i ma ogromny wpływ na przyspieszenie wielu spraw, co sami potwierdzacie ?

Nie dajcie się Jesiennym smutkom! Zawalczcie o siebie podczas tej Pełni Księżyca. Niech Jego światło doda Wam Mocy. Już dość bezsilności i samotności. Wykorzystajcie ten Czas najlepiej jak potraficie.

 

Przypominam, że Pełnia Księżyca trwa trzy dni

 

Podczas Super Pełni Księżyca warto nabyć Bransoletkę Ochronną lub Magiczny Zeszyt, który znajdziecie tu: sarahmagic.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godzinach wieczornych. W Niedzielę mam wolne

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

41 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *