IMG_7840

Superpełnia Księżyca styczeń 2018

Superpełnia Księżyca styczeń 2018

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się pierwsza Pełnia Księżyca w 2018 Roku. Czas bardzo wyjątkowy, ponieważ nie często Księżyc jest w Pełni zaraz na początku Roku. Jest to Superpełnia, Księżyc znajduje się bardzo blisko Ziemi. Możecie go obserwować nawet przy niewielkim zachmurzeniu Nieba.

 

Jest to Pełnia, która w jakiś sposób będzie oddziaływała na Nas przez najbliższe miesiące. To co przemyślimy podczas obecnej Pełni, to co wywnioskujemy okaże się radością lub stratą w najbliższym czasie.

 

Wenus bardzo silnie stoi przy Księżycu a tym samym wzmacnia jego działanie. Będziemy roztaczali wokół siebie urok osobisty. Nawiązywanie nowych znajomości nie będzie problemem, nawet dla osób trochę nieśmiałych. Umawiajcie się na randki, flirtujcie i uśmiechajcie się. Podczas tej Pełni Księżyca będziemy mieli wybory na każdym szczeblu: finansowym, uczuciowym i innych. Wiele propozycji i szans przed osobami,które szukają nowej pracy, a także przed osobami, które chcą adoracji i uczuć. Nie bójcie się szczerych i otwartych rozmów, ponieważ Wenus ma Was pod swoimi skrzydłami.

 

Jednakże Wenus to nie tylko Miłość, to także głębokie wejrzenie do swojego wnętrza i przemyślenia odnośnie tego co dalej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominam słowa mojej Babci, że :„gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia”. Jeśli nie wiesz co dalej, albo wiesz ale nie wiesz jak to zrobić? Chcesz wiedzieć co Cię czeka w Nowym Roku 2018? To śmiało dzwoń. Przypominam, że koszt za połączenie pobierany jest dopiero wtedy gdy się usłyszymy. Rozpocznij Nowy Rok bez zbędnych obciążeń ubiegłych Lat

Polecam też Talizman Uttah z Naszego sklepu Sarah Magic oraz Pudełko Spełnionych Marzeń, w które warto zapakować swoje marzenia na obecny Rok 2018

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

37 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *