IMG_0387

Świąteczna Pełnia Księżyca

Już 19.04 mamy Pełnię Księżyca w Zodiaku Barana. Będzie to dość ciężka Pełnia i bardzo silna z uwagi na konstelacje, ale również z uwagi na czas Świąteczny. Będziemy czuć się trochę niepewnie i niestabilnie. Wszystko możemy widzieć w innych perspektywach niż rzeczywiście coś będzie. Będziemy wyolbrzymiać sytuacje, okoliczności. Nasze emocje będą bardzo niestabilne, wewnętrzne napięcie będzie emanowało na zewnątrz co może wywoływać bezsensowne konflikty i nieporozumienia. Dodatkowo gorący okres Świąteczny nie ułatwi Nam przejścia przez tą Pełnię Księżyca. Podczas tej Pełni nie należy nic planować. Najlepiej zająć sie tym co mamy obecnie do zrobienia zamiast zapisywać w kalendarzu terminy urlopów. Nie należy też brać pożyczek ani kredytów, ponieważ może być problem ze spłatą.

 

 

 

Do tej Pełni Księżyca należy podejść ze spokojem i wiedząc o tym, że lekko nie będzie przygotować się na nią. Bardzo ważne jest oczyszczanie siebie oraz swojego otoczenia. Można to zrobić przez zapalenie kadzidła, rozsianie kojącego zapachu z np róży czy lawendy. Dobrze jest zapalić w parzystej liczbie świece koloru białego lub pomarańczowego.

 

 

 

Trzeba otworzyć się na Magie oraz na zmianę energetyczną, która niesie Świąteczna Pełnia Księżyca. Porozmawiajcie z moimi Kartami oraz poproście o przesłanie wzmacniającej energii Różowej Mgiełki, która ochroni Was i Waszych najbliższych a także wzmocni co sami potwierdzacie. Jeśli czujesz się już teraz zmeczona, przybita i nic sie Tobie nie układa śmiało dzwoń i zapytaj z czego to wynika, co możesz zrobić aby to zmienić oraz jak będzie dalej. W czasie Świątecznej Pełni Księżyca robie dla Was specjalne rozkłady Kart mojego autorstwa oraz specjalne Karty Tarota, które dodadzą Wam energii , wyciszenia ale też wigoru.Oczyść sie przez rozmowę ze mną i moimi Kartami.

 

 

Na Magicznej linii będę dla Was dostepna od godz popołudniowych do około 22.00

 

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

34 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *