Świąteczna Pełnia Księżyca

Świąteczna Pełnia Księżyca

Już 19.04 mamy Pełnię Księżyca w Zodiaku Barana. Będzie to dość ciężka Pełnia i bardzo silna z uwagi na konstelacje, ale również z uwagi na czas Świąteczny. Będziemy czuć się trochę niepewnie i niestabilnie. Wszystko możemy widzieć w innych perspektywach niż rzeczywiście coś będzie. Będziemy wyolbrzymiać sytuacje, okoliczności. Nasze emocje będą bardzo niestabilne, wewnętrzne napięcie będzie emanowało na zewnątrz co może wywoływać bezsensowne konflikty i nieporozumienia. Dodatkowo gorący okres Świąteczny nie ułatwi Nam przejścia przez tą Pełnię Księżyca. Podczas tej Pełni nie należy nic planować. Najlepiej zająć sie tym co mamy obecnie do zrobienia zamiast zapisywać w kalendarzu terminy urlopów. Nie należy też brać pożyczek ani kredytów, ponieważ może być problem ze spłatą.

 

 

 

Do tej Pełni Księżyca należy podejść ze spokojem i wiedząc o tym, że lekko nie będzie przygotować się na nią. Bardzo ważne jest oczyszczanie siebie oraz swojego otoczenia. Można to zrobić przez zapalenie kadzidła, rozsianie kojącego zapachu z np róży czy lawendy. Dobrze jest zapalić w parzystej liczbie świece koloru białego lub pomarańczowego.

 

 

 

Trzeba otworzyć się na Magie oraz na zmianę energetyczną, która niesie Świąteczna Pełnia Księżyca. Porozmawiajcie z moimi Kartami oraz poproście o przesłanie wzmacniającej energii Różowej Mgiełki, która ochroni Was i Waszych najbliższych a także wzmocni co sami potwierdzacie. Jeśli czujesz się już teraz zmeczona, przybita i nic sie Tobie nie układa śmiało dzwoń i zapytaj z czego to wynika, co możesz zrobić aby to zmienić oraz jak będzie dalej. W czasie Świątecznej Pełni Księżyca robie dla Was specjalne rozkłady Kart mojego autorstwa oraz specjalne Karty Tarota, które dodadzą Wam energii , wyciszenia ale też wigoru.Oczyść sie przez rozmowę ze mną i moimi Kartami.

 

 

Na Magicznej linii będę dla Was dostepna od godz popołudniowych do około 22.00

 

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

34 comments

 1. ReplyMonia

  Pani Aggo🤩🤩🤩dziekuje bardzo,bardzo,bardzo za rozmowy i za wszystko🤩🤩🤩za to co pani przekazuje z kart🤩🤩🤩🤩jest pani wspaniala i dziala pani cuda🤩🤩🤩te szczescie zawdzieczam pani i pani kartom i poradom😊😊😊wskazowkom,dziekuje,cud sie zdarzyl pare minut po naszej rozmowie🤩🤩🤩jestem taka szczesliwa,dziekuje😘😘

   1. ReplyIlona Wesola😇

    Dziękuję za rozmowę jeszcze raz Pani Aggusiu 🙂
    Czuje że ta zblizajaca sie Pełnia jest inna… czuje dokładnie te emocje jak Pani opisała,
    Jakieś dziwne emocje-,pidenerwownie Ale po rozmowie Pani jestem wyciszona🙂

 2. ReplyIlona Wesola😇

  Dziękuję za rozmowę jeszcze raz Pani Tatusiu 🙂
  Czuje że ta blizajaca sie Pełnia jest inna… czuje dokładnie te emocje jak Pani opisała,Jakieś dziwne emocje-,pidenerwownie Ale pod rozmowie Pani jestem wyciszona🙂

   1. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🌞

    🙂dla mnie jest Pani Aniołem, który rozświetla nasze drogi zwłaszcza wtedy
    Kiedy jesteśmy zagubieni 😊😇😇

 3. ReplyAneta Zołza😉

  Och to może jutro uda mi się dodzwonić. Pani Agguniu co trzeba wypowiedzieć jak się oczyszcza biała szałwia osobę.

 4. Replylena

  Pani Agga nie mogę się połączyć na linię na doładowania a konto mam doładowanie, środki są, co można na to poradzić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *