Już 7 września jest bardzo wyjątkowy Dzień ! Jest to czas gdzie odbywa się Święto Durga , szczególnie i bardzo uroczyście jest ono obchodzone w Indiach. Inaczej mówiąc jest to Święto Miłości , która przezwycięży wszystko. Bardzo ważne jest to, aby w tym Dniu obdarowywać różne osoby drobiazgami, być wyjątkowo miłym i przychylnym, zadbać o osoby dawno już zapomniane ,można podarować im ciepłą rozmowę . Tego Dnia wskazane jest też dotknięcie Magii np. przez zapalenie świec w kolorze różowym, zapytanie Kart o związek, relację czy ogólnie o Miłość. Należy świętować i cieszyć się Miłością osób i tych bliskich i tych dalszych a przede wszystkim należy nabrać pewności , że Miłość jest lub będzie dana i Tobie. Nieważne są kilometry, odległości, nieporozumienia , tęsknoty , ponieważ Prawdziwa Miłość przezwycięży wszystko. Jeśli masz być z daną osobą , to będziesz. Znam bardzo wiele historii , wydawałoby się, że nieprawdopodobnych a jednak są one faktem ….potwierdzonych przez Was w Naszych rozmowach. Czasami jest tak, że nie możecie akurat w tym momencie być z kimś …..z różnych niezależnych od Was powodów. I cobyście nie robili ,nic z tego nie wychodzi, bo tak musi być , bo to widocznie nie jest odpowiedni Czas. Wszystko co się dzieje ma swój związek i efekt w Przyszłości . Często powtarzam Wam , że „aby zadziać się mogło COŚ , coś musi się zadziać ” . Wszystko ma swoje miejsce i Czas . Nie należy być raptownym i niecierpliwym, to nie sprzyja i wyniszcza nie tylko energetycznie, ale i fizycznie. Prawdziwa Miłość przezwycięży wszystko, ale w swoim Czasie. Stanie się to wtedy , gdy będziesz na to gotowa. Nie obawiaj się i patrz z ufnością przed siebie a Miłość otuli Cię swym ramieniem .
Serdecznie zapraszam do rozmów ze mną i moimi Kartami Tarota w ten wyjątkowy Czas , ale i poza nim 😉
Magiczna Linia tel.708 788 222.
Pozdrawiam ciepło !
Wasza Agga Soyala
Pięknie napisane Pani Agguniu:) wszystko przychodzi w swoim czasie? przesyłam moc caluskow????????????????pozdrowienia dla Agguniu, Edusi, Marii, Ilonki, Pani Detektyw????????????????i pozostałych blogowiczów❤️
Bardzo ladny kolorystycznie wpis i nie tylko 😉
Dziękuję bardzo Kasiu B. 🙂 Ściskam serdecznie 🙂
Ja rowniez dziekuje Kasiu b. 🙂 I cieplutko pozdrawiam zycząc pieknej niedzieli 🙂 🙂 🙂
Buziaki Pani Kasiu? Bardzo dziękuję za pamięć i ściskam serdecznie ?
Pani Aggo 🙂
bardzo się rano ucieszyłam gdy przeczytałam maila od Pani, miałam jutro do Pani napisać w sprawie …a tu taka niespodzianka. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia i działania rutuałów, chociaż po pierwszym jak Pani mówiłam czułam się bardzo, bardzo żle. W zasadzie z każdym jest inaczej, ale ten spokój wewnętrzny, te efekty które przychodzą z dnia na dzień…serdecznie polecam wszyskim… ja byłam kiedyś bardzo sceptycznie nastawiona, dopiero doprowadzona na skraj życia i wytrzymałości pomyślałam to pewnie bzdury ale spróbuję, przecież gorzej niż jest nie będzie…
Nie czekajcie tak długo jak ja, sięgajcie do skarbnicy wiedzy Pani Aggi. Wiem że osób które spróbowały nie muszę namawiać, piszę kochani do tych którzy się wahają, czekają że może samo się rozwiąże, moje życie w moich rękach. Nikt nie przejmie kontroli nad waszym życiem to nie tak…dajcie sobie pomóc i tyle.
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Agnieszka
Tak – Rytuały wykonywane przez Panią Aggusię mają wyjątkowo silną moc. Ich efekty są wspaniałe 🙂
Miłego wieczorka życzę 🙂
?? Dzień dobry Pani Agguniu ??
Wszystko ma swoje miejsce i czas i dzieje się po coś i w to mocno wierzę ☺. Będzie Tak jak Pani widzi ?.Moja cierpliwość już wyćwiczona i co ma być to będzie ?.
Życzę pięknej niedzieli Pani Aggusiu i cieszę się, że wchodzę w nowy rok numerologiczny bo od września ma być duża zmiana w moim życiu ?.??
😀
❤
Witam, Pani Agnieszko o której można sie Pani dzisiaj spodziewać? Pozdrawiam
Piękny wpis Pani Agguniu, bardzo w to wierzę co Pani napisała i dzięki Pani uczę się cierpliwości :)ściskam Panią bardzo mocno i gorąco pozdrawiam Wszystkich z bloga :)dobrej niedzieli życzę 🙂
Dziękuję i wzajemnie Julko 🙂
bede za 15 min
Aniu M. złość i agresja przeszkadzają tylko w życiu.
Nie warto się nimi „zajmować”.
Przeszkadzają w pozytywnym myśleniu i barierą dla dobrych energii są.
Pozdrawiam cieplutko 🙂
Pani Aggusiu, 🙂 w przedostatniej wróżbie Pani mi mówiła że dotrę do pewnej osoby. 🙂 Potem zastanawiałam się czy to jest ta osoba o której ja myślę?Zastanawiałam się również w jaki sposób dotrę? A jednak sposób się znalazł. 🙂 Byłam bardzo,bardzo zaskoczona. 🙂 Chociaż to była prawda, to nie mogłam w to uwierzyć. 🙂 A potem Pani dodała że będą drobne problemy.Kiedy już wszystkie znaki mówiły że to prawda,to nie mogłam sobie wyobrazić jakie to będą problemy?A jednak były i to kilka.Dzisiaj we wróżbie Pani potwierdziła to o czym chciałam się upewnić. 🙂 Dziękuję i pozdrawiam. 🙂 🙂 🙂
Kolejna sprawdzalnosc wrozby 🙂 Dziekuje za rozmowe 🙂
🙂 🙂 🙂
Pani Aggusiu serdecznie dziękuję za doładowanie moich akumulatorów.
Ela
Dziekuje rowniez 🙂
Pani Aggusiu jest Pani niezastąpiona 🙂 Wiadomość była ale ja spałam…