IMG_0547

Ta Twoja kula u nogi

Witajcie moje Stokrotki!

I stało się, Wiosna jest faktem. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak zmiana Pór Roku wpływa na Wasze Życie. Na pewno zauważyliście, że wraz z nadejściem Wiosny ożywiacie się i nabieracie chęci do działania. Wyszliśmy po długich miesiącach z ciemności Zimy za którą jest odpowiedzialny Żywioł Ziemi.

Wiosna jest przypisana do Żywiołu Powietrza. Żywioł ten włada umysłem, jest siłą napędową intelektu. Wnosi świeżość, oczyszcza, otwiera na nowe możliwości. Tegoroczna Wiosna jest w wyjątkowych wibracjach energetycznych. Przypominam, że cały czas Jesteśmy w dziewiątym Roku Numerologicznym, a więc kończymy wszystko to, co nam przeszkadza. I nie ważne czy to kończenie jest z Naszej strony zamierzone, czy też dzieje się samo. Tak naprawdę nic samo się nie dzieje. Zawsze jest Nasza akcja i reakcja Wszechświata. Jeśli tkwicie w jednym, martwym punkcie i obawiacie się cięć i zmian, Los zrobi to za Was. Wszechświat nie lubi stagnacji i nudy. Nie po to TU Jesteś, aby się nudzić i nic nie robić.

 

Wiosna jest Czasem zmian. Otrzymujemy całkiem nową szansę, aby obudzić się z letargu i zacząć Żyć tak, jak zaczyna tętnić Życiem Matka Przyroda. Drzewa i rośliny powoli budzą się do Życia i chociaż nie widać jeszcze zieleni liści i żonkili w Ogrodzie to i tak te zmiany zachodzą. Przyroda pełna gotowości czeka na pierwsze cieplejsze promienie Słońca.

Jak długo Ty czekasz na pierwsze promienie Słońca w swoim Życiu? Jak długo jest u Ciebie Zima? Być może nie pamiętasz już jak to jest cieszyć się Wiosną. Twoja sytuacja przypomina Zimę w której nic się nie dzieje. Cały czas czekasz i stoisz w miejscu. Uciekają Ci kolejne Lata, a Zima ciągle nie daje Ci spokoju. Z każdą kalendarzową Wiosną obiecujesz sobie, że tego Roku będzie inaczej, że zaczniesz działać, coś robić aby Zimę przegonić. Niestety od wielu Lat nie udaje Ci się wyjść z mroku i stagnacji. Nie masz siły, aby przezwyciężyć problemy, aby odciąć się od skamieniałości i udręczenia. Czujesz jak zimowa kula jest przytwierdzona do Twojej nogi. Ciągniesz ją za sobą i nawet już przyzwyczaiłeś się do tego, ale niekiedy gdy nikt nie widzi Jesteś smutny i stwierdzasz, że ta kula u nogi jednak Ci przeszkadza. Czekasz do kolejnej Wiosny, aby lód się rozpuścił, ale to nie następuje. W końcu już dajesz spokój i Żyjesz z lodową kulą. Masz świadomość, że to Ci ciąży, ale masz też obawę przed pozbyciem się jej. Chcesz tego bardzo, aczkolwiek Twój wewnętrzny lęk jest silniejszy i tak tkwisz w tym całym mrocznym Świecie od lat. Obawiasz się, że gdy pozbędziesz się tej lodowej kuli u nogi nie będziesz potrafił chodzić. Boisz się, że się potkniesz i przewrócisz, że nie podołasz. Już dawno zapomniałeś jak kiedyś byłeś wolnym Człowiekiem i świetnie sobie radziłeś i żadna kula nie była Ci potrzebna, aby osiągnąć równowagę i stabilizację.

 

Koło Roku zatoczyło Krąg. Ponownie masz możliwość pozbycia się balastu utrapienia i wewnętrznego zniewolenia. Wewnętrzna Wolność jest niezbędna do osiągnięcia szczęśliwego Życia. Wiosna skłania do pozbycia się skorupy skamieniałości. Twoja energia zmienia się w błyskawicznym tempie. Czeka i aż kipi, aby wybuchnąć radością tak jak Matka Przyroda czeka na znak Słońca. Wiosną masz szansę otworzyć swoje ciemne wnętrze i wpuścić do niego odrobinę Światła. Nie musisz nagle przewracać wszystkiego do góry nogami, wystarczy, że wpuścisz do siebie odrobinę radości i pozbędziesz się lodowych kul. Nie mówię, że będzie to łatwe, bo pewnie nie będzie jednakże wiem, że jeśli teraz nie wykorzystasz tej szansy nie zrobisz tego nigdy, albo jeśli już, to za jakieś kolejne dziewięć lat.

Zastanów się czy masz w zapasie dziewięć lat ot tak, na zmarnowanie. Nie masz i nikt nie ma. Nie bój  się mówić tego co myślisz, nie bój się oczekiwać tego czego chcesz. Nie bój się domagać szczerości i otwartości. Matka Przyroda nie oszukuje, daje Ci kolejną Wiosnę, aby Krąg Życia mógł się wypełnić.

Ludzkość pędzi w zastraszającym tempie do przodu, ale też coraz bardziej skłania się do początków istnienia. Ludzkość potrzebuje wyciszenia i spokoju. Jak grzyby po deszczu powstają ośrodki medycyny naturalnej. Jest pęd za zdrową żywnością i zdrowym stylem Życia. Modne są wszelkie medytacje, wróżby i uzdrowienia, ale „nie w tym rzecz”.(Tak mawiał mój ukochany Wujek Bolek)…

 

Cały sekret jest w Tobie, cały sekret polega na pogodzeniu własnych Myśli z Duchem i Sercem. Umysł, Serce i Dusza muszą być wewnętrznie wolne, abyś mógł czuć w sobie wewnętrzną Siłę. Tej wyjątkowej Wiosny zostaw za sobą raz na zawsze wszelkie troski, zmartwienia, przykrości i zadry. Zostaw to i nie rozpamiętuj. Zdobądź się na odwagę, aby wybaczyć krzywdy sobie samemu i innym. Nie oznacza to, że masz być naiwny. Chcę Ci powiedzieć, abyś poczuł w sobie Siłę, abyś dostał kopa do działania i w końcu obudził się na nowo.

 

Jeśli brakuje Ci wyjazdów, spacerów nad strumieniem czy morzem, jeśli tęsknisz za górskim Wiatrem czy wzburzoną falą jeziora, nie zastanawiaj się. Zaplanuj wycieczkę właśnie teraz i niech ta Myśl pcha Cię do przodu ku realizacji zamierzeń. Od Ciebie zależy czy urzeczywistnisz swoje marzenia.

Dla mnie osobiście dżungla wielkiego miasta jest przytłaczająca. Można się do niej przyzwyczaić, ale gdy jestem tam za długo zaczynam się dusić, opadam z sił. Ciągle obiecuję sobie, że właśnie teraz odpocznę nad brzegiem jeziora łowiąc ryby i wiem, że tak będzie w tym Roku. Odwiedzę moje ukochane miejsca w których nie byłam od lat. Wyciągnę swoje wędki i oddam się zupełnej ciszy. Jak nie teraz, to już nigdy. Teraz jest ten Rok, TA Wiosna, gdzie wszystko ulega kolosalnym zmianom.

 

Odkop w sobie to, co dawno schowałeś gdzieś na Serca dnie. Ciesz się budzącą Matką Przyrodą a zobaczysz, że Ona odpłaci Ci Radością i wewnętrznym spokojem, tak bardzo Ci teraz potrzebnym.

Jak będę miała chwilkę wolnego poszukam stare zdjęcie na którym łowię ryby. Zawsze siłę czerpię z Przyrody, która jest bardzo łaskawa. Ty też możesz!

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00 do 23.00   tel. 708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Niech Skrzydła Cię niosą 😉

 

I przesłanie muzyczne dla Was. Jeśli posłuchacie tej wspaniałej Indiańskiej muzyki kilka razy i to na dobrych słuchawkach gwarantuję przypływ pewnego rodzaju Siły i Radości

 

Jeszcze bardzo ważna informacja a mianowicie: proszę o komentarze dotyczące Waszych przemyśleń na temat danego wpisu na blogu. Wszelkie buziaczki i prywatne rozkminy, proszę przesyłać sobie w wiadomościach prywatnych. Blog nie jest zamkniętym kręgiem, ani żadnym zrzeszeniem wzajemnej adoracji. 

 

Tags: No tags

80 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *