Taaaa….

Taaaa….

Ehhh……taaaa…..właśnie przed chwilką usunęłam mój stary blog…..sama nie wiem jak się z tym czuje ….jest mi trochę dziwnie bo przyzwyczaiłam się do niego i tam były Wasze wpisy….jednakże czas idzie do przodu i właśnie teraz dokonują się zmiany. Nie wiem czy ten nowy blog będzie lepszy od starego czy tez nie….ale wiem , że jest i będzie na pewno inny …..chociażby przez to , ze w ciagu ostatnich czterech lat ( stary blog mial cztery lata) wiele się zmieniło w moim Życiu . W ciagu czterech lat odwiedziło mnie 68 879 osób!!! Dziękuję Wam za to i za komentarze, które umieszczaliście. Mam nadzieje, ze ten nowy blog będzie równie uczęszczany i polubicie go tak samo albo i lepiej 🙂 ehhh…..tak w Życiu bywa , ze musimy dokonywać wyborów bo czasami nie mamy innego wyjścia….

Idę już spać aby mieć dużo energii na jutrzejsze spotkanie z Wami w moim programie Kosmica.tv.

 

Dobranoc :):):) Wasza Agga Soyala

5 comments

 1. ReplyPiotrek

  Pani Agusiu cieszę się że idzie pani z czasem taaaak powinno być….:)
  dużo by tu o… i do… pani pisać !!! PO PROSTU JEST PANI WIELKA !!!
  I długo… jeżeli w ogóle ktoś kiedyś będzie w stanie Panią zastąpić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pozdrawiam 🙂
  Piotrek

 2. ReplyDanusia

  Pani Aggo,ważne że Pani słowa zawsze się sprawdzają,ZAWSZE .Jest Pani moją wyrocznią,która mówi zawsze prawde.Pozdrawiam i cieszę się że mogę zawsza liczyć na Pani poradę:)

 3. ReplyEDYTA -EDUSIA

  Są Ludzie Wyjątko­wi, Ta­cy:Którzy z Miej­sca Przy­ciągają Swoją Osobą… Z Których Bi­je: Ciepło, Miłość i Dob­ro!!! Wte­dy Wiado­mo,Że Są:Wspaniali,Wybrani, Wyjątkowi!!! Pani Aggusiu jest Pani taką WYJĄTKOWĄ OSOBĄ, JEDYNĄ I NAJWSPANIALSZĄ!!! Dziękuję za wszystkie trafne porady:) Edyta z rodzinką:))) Dziękuję za wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *