IMG_6837

Talizman Miłości

Talizman Miłości

W Nowym Roku większość osób pyta co może jeszcze zrobić, aby przyszła do nich Miłość i jak ją przy sobie zatrzymać lub jak ulepszyć Miłość w już istniejącym związku. Po raz pierwszy postanowiłam udostępnić dla Was wszystkich, a nie tylko tych co przyjeżdżają do mnie na spotkania osobiste, własnoręcznie wykonywany przeze mnie Talizman Miłości.

 

Magiczną Moc Węzłów była znana już od dawien dawna. Indianie wykorzystywali magię sznura i węzła w swoim życiu, aby zatrzymać przy sobie powodzenie i dobrobyt oraz miłość. Na całym świecie moc węzła jest znana, do tej pory kapłani Voodoo stosują magię węzła w swoich praktykach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz, Miłość a może jesteś osobą, która już ma Miłość i chcesz tą Miłość zachować przy sobie, to właśnie ten Talizman Miłości jest dla Ciebie. Dzięki niemu w magiczny sposób przyciągniesz i przywiążesz do siebie Miłość. Jeśli już jest, to ją umocnisz, odświeżysz i pogłębisz. Jeśli chcesz dostosować swoje życie, ale nie wiesz, jak to zrobić – magia węzłowa może ci pomóc.

 

 

Talizman Węzłów Miłości spełnia też rolę ochronną przed urokami i złorzeczeniem ponieważ zawiązuje drogę złym mocom aby do nas nie dotarły. Każdy Talizman Miłości przygotowuje osobiście zgodnie z Pradawnym Rytuałem. Każdy węzeł jest indywidualnie dostosowany do potrzeb konkretnej osoby. Twój indywidualny Talizman Miłości zatrzyma przy Tobie wszystko co najlepsze: miłość. 

 

Doskonale nadaje się na prezent nie tylko Walentynkowy.  Można Talizman Miłości podarować siostrze, Rodzicom, koleżance, ukochanemu lub koledze. Talizman Miłości można też zawiesić na świecy, aby wzmocnić jej działanie. 

 

Jeśli chcecie, aby Talizman Miłości dotarł do Was jeszcze przed Walentynkami, to zamówienie należy złożyć odpowiednio wcześnie, abym zdążyła wykonać dla Was indywidualny Talizman Miłości. Wykonany jest ze sznurka co nadaje mu też zaletę praktyczności, ponieważ można go prać. Jest naenergetyzowany przeze mnie osobiście. Piękny kształt serduszka i ukryte w nim węzły jeszcze bardziej wzmacniają Magiczną Moc działania Talizmanu Miłości.

Przypomnijcie mi to odszukam mój stary taki właśnie Talizman Miłości, który wykonałam jako dziecko i pokażę go Wam 😉

 

Talizman Miłości jest już dostępny w Naszym sklepie SarahMagic po promocyjnej cenie 64,35 zł. Talizmany Miłości w tej cenie są jedynie do 14 lutego tzn.Walentynek 2018 Roku. Wysyłka gratis !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do wieczora

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala  

 

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *