cesarzowa

Tarot Dzienny na Środę 09.11

Tarot Dzienny na Środę 09.11  

Cesarzowa

 Horoskop Miłosny,Finansowy,Zdrowotny

Twoja kreatywność i pomysłowość da o sobie znać już z samego Rana. Postanowisz zaparzyć ulubioną kawę w nieco inny sposób. Przygotujesz też drobną przekąskę dla bliskiej osoby. Makijaż będzie bardziej wyrazisty a Twój ubiór bardziej elegancki. To właśnie tego Dnia postanowisz się zmienić i zacząć cieszyć się  tym co masz. Pomysły będą napływały do Ciebie praktycznie, aż do późnych godzin Wieczornych. Pamiętaj, aby je zapisywać, ponieważ przydadzą się w niedalekiej Przyszłości. Czeka Cię bardzo energiczny i spontaniczny Dzień.

 

Pod względem uczuciowym rozkwitniesz a Twoja kobiecość będzie promieniowała nawet do osób, które w danej chwili Cię nie widzą. Zmysłowość i osobisty urok zawróci w głowie nawet nieznajomym. Wykorzystaj ten Czas na ciepłe rozmowy z ukochanym oraz bliskimi osobami. Twoja klasa i powab mogą zdziałać wiele. Jeśli zależy Ci na poprawie relacji partnerskich delikatnie powiedz o tym partnerowi. Będzie zachwycony Twoją pomysłowością i inicjatywą.

Natomiast jeśli Jesteś osobą samotną i nadal poszukujesz właściwego mężczyzny powinnaś udać się na długi spacer lub spotkać ze znajomymi, tam On będzie na Ciebie czekał. Ogólnie Dzień będzie sprzyjał wyznaniom Miłosnym i zacieśnianiu się relacji. Nie zapominaj też o Życiu Rodzinnym, które ostatnio trochę przybladło. Zrób dobrą kolację i szczerze porozmawiaj o tym co Cię trapi, ale też wysłuchaj innych. Pamiętaj, że nie zawsze masz racje.  

Pod względem zawodowym czekają Cię dość dobre zmiany. Otrzymasz wiadomość na którą czekasz od dłuższego Czasu. Pamiętaj, aby wszystkie sprawy załatwiać konkretnie a wtedy nastąpi zdecydowany postęp w Twoich finansach.

Zwróć uwagę na swoje zdrowie, które zaniedbałaś przez pośpiech i stresy. relaksująca kąpiel pomoże Ci zregenerować Twoje siły fizyczne i ukoi rozbiegane Myśli. Warto też zadbać o swoje gardło i układ oddechowy.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach popołudniowych.

Numer tel 708 788 222 specjalnie dla Was!

Pozdrawiam Serdecznie!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *