coffee-932103__340

Te ohydne walentynki

Kolejne Walentynki….Hmm…nie przepadam za tym świętem chociaż na Miłość nie mogę narzekać. Mam mieszane uczucia, bo nagle wszyscy tego Dnia są mili i słodcy. Czasami wydaje mi się, że to wszystko jest na pokaz. Z drugiej jednak strony, może to być dość fajny czas, ale czy jedynie tego Dnia mamy okazywać sobie miłość, serdeczność, przyjaźń.

 

Założeniem święta Walentynek było, aby każdy mógł przesłać kartkę z życzeniami do osób, które lubi, szanuje lub kocha. Święto to, miało ułatwić okazywanie uczuć osobom nieśmiałym, które nie miały odwagi odkryć się w normalnych okolicznościach.

Obecnie jest wielki szum i nadęte stragany, sklepy z wszechobecną czerwienią serc. Przemysł nieźle zarabia na wszelkich akcesoriach. Co Roku można zaobserwować coraz więcej nowości i dziwności, które można kupić i wręczyć danej osobie. Firmy zaskakują i w zawrotnym tempie prześcigają się w pomysłach. Niedługo, aby czymś zaskoczyć konkurencję i przebić się przez góry czerwonych serduszek, poduszek, lizaczków i nie wiadomo czego, firmy wymyślą poddanie Naszych „narządów wewnętrznych” walentynkowaniu , abyśmy mogli w oryginalny sposób okazać swoje uczucie ukochanemu. Przedsiębiorstwa produkcyjne będą zapewniały, że jedynie tym sposobem okazana Miłość jest prawdziwa i wieczna. No cóż, nie sprzeda się? Sprzeda, bo każdy chce takiej Miłości.

 

Nie podoba mi się to całe kreowanie rzeczywistości, że jedynie ten jeden Dzień jest taki specjalny i wyjątkowy. Jak ktoś jest naprawdę zakochany, to okazuje sobie uczucie każdego Dnia. Sami wiecie jak to jest. Codziennie chce słyszeć się tą osobę. Rozmawiać z nią, widzieć i przytulać. I nie ma tu nic do rzeczy, czy aktualnie są walentynki czy też nie. Wkurza mnie też fakt, że osoby, które na co Dzień nie szanują się wzajemnie, nie rozmawiają ze sobą, życzą sobie wszystko co najgorsze, nagle 14 lutego zamieniają się w kochające kicie. Jak można być tak obłudnym i fałszywym. Czyż nie lepiej porozmawiać, wyjaśnić wszystko na samym początku, aby bariera muru nie była za gruba i okazywać sobie sympatię codziennie. Czy to nie jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Po co komu walentynki, gdy już na drugi Dzień ponownie będzie pustka i samotność.

Gdy jest Miłość prawdziwa, dojrzała i szczera nie są potrzebne żadne napompowane święta. Jeśli Jesteś zakochany to okaż to uczucie. Nie zadręczaj się i daj znać drugiej osobie, że Ci zależy na Niej. Może nie odrzuci Ciebie, może właśnie Ona też czeka na jakiś sygnał od Ciebie. Jeśli nie wiesz, czy faktycznie tak jest, zawsze możesz do mnie zadzwonić i zapytać kart. One w okresie Walentynek pokazują więcej uczuć w Waszym Życiu, jakby chciały tą Miłość podarować. Energie są bardzo silne i korzystne , aby przyciągnąć uczucie do siebie. I nie tylko chodzi o uczucia miedzy kobietą i mężczyzną, ale też o uczucia rodzinne, przyjacielskie. Moje karty podpowiedzą Ci też, jak i co masz zrobić, aby w końcu być szczęśliwym uczuciowo. Jak pokonać blokady i lęki oraz co jest powodem, że tej Miłości jeszcze nie masz, a jeśli nawet, to jak ją poprawić czy uleczyć. O kartach i moim jasnowidzeniu mogę pisać godzinami, ale wracam do walentynek.

 

Czy zastanawialiście się kiedyś ile osób w dzisiejsze święto będzie czuło się podle, źle i samotnie. Ile jest osób nieszczęśliwych pod względem Miłości. Samotność Dnia walentynek jest przykra. Można to porównać z samotnością w Wigilię aczkolwiek uważam, że może być jeszcze bardziej przykro, bo tu chodzi o niespełnioną Miłość, która pokazuje być może nieatrakcyjność, brak elokwencji, charyzmy czy czegoś co przyciąga dwie osoby do siebie. Każdy, absolutnie każdy Człowiek, czy obchodzi walentynki czy ma je gdzieś, chce być kochany. Walentynki są skierowane jedynie do osób zakochanych, a co z tymi samotnymi? One w tym czasie siedzą zamknięte w domu i wpatrują się w dal oczekując Cudu, że ktoś się do nich odezwie. To fakt, jest to bardzo Magiczny Dzień i wszystko jest możliwe , ale co jeśli ten Cud nie nastąpi. Jak będziesz się czuł i co myślał, gdy nie otrzymasz ani jednego życzenia. Czy to będzie oznaczało, że Jesteś do kitu, że nic nie znaczysz? Czy to będzie oznaczyło, że nie Jesteś wart Miłości. Nie!

Każdy jest wart tego pięknego, a zarazem trudnego uczucia. Nie ważne ile masz lat i gdzie zajdujesz się obecnie. Nie ważne kim Jesteś i co przeżyłeś. Ty też zasługujesz na Miłość szczerą i prawdziwą! Nie przejmuj się sklepami obwieszonymi czerwonością serc. Nie przejmuj się, że teraz Jesteś sam, bo nigdy nie wiadomo kiedy Miłość przyjdzie do Ciebie. Nie musisz mieć figury modelki czy ogromnej fury pieniędzy. Jeśli ktoś ma Cię pokochać otwarcie i na wieki zrobi to niezależnie jak wyglądasz i co robisz. Miłość bezwarunkowa przyjdzie i proszę Cię, nie idź na żadne ustępstwa. Nie zmieniaj się, bo partnerowi nie podoba się Twoja figura czy kolor włosów. Jeśli nie zaakceptuje Cie z Twoimi wadami i marudzeniem, to nie wart jest Ciebie, a Twoje Serce jest zbyt cenne abyś mógł je zmieniać pod kogoś upodobania. Lepiej odpuść, zrezygnuj a ta szczera Miłość przyjdzie.

Jeśli chcesz być szczęśliwy to szanuj siebie i nie rób sobie wyrzutów sumienia, że Mu się nie podobasz, bo Jesteś zbyt niska, gruba czy jakaś inna. To nie jest Twój problem , ale osoby, która mówi, że Cię kocha a tak naprawdę nie wie czym jest to uczucie. Ty Jesteś wspaniała i piękna. Zasługujesz na to uczucie i ono przyjdzie. Nie błagaj o Miłość, nie proś o nią bo zniszczysz samą siebie. Jeśli nie wiesz co dalej z Twoimi uczuciami, zapytaj mnie. Nie obawiaj się. Ja nikogo nie oceniam. Jestem otwarta i szczera. Chodzi o Ciebie i ja o Ciebie zawalczę, jeśli mi na to pozwolisz. Wskażę Ci Drogę, po której musisz pójść do swojego szczęścia. Ja Was kocham bardzo i nie przejmujcie się bo Miłość to nie tylko walentynki  😎 Wszystkiego najlepszego dla Was !!!!!

 

rytual walentynkowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi na Walentynki będę dla Was dostępna praktycznie cały Dzień do późnych godzin wieczornych. Bardzo łatwo jest się teraz dodzwonić więc zapraszam tel. 708 788 222.

Pozdrawiam miłośnie  😉

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

56 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *