IMG_0316

Te Stare Karty

Karty Tarota same w sobie posiadają Magię, aczkolwiek dopiero w rękach odpowiedniej osoby, nabierają wyrazu i pokazują Ludzkie Losy. Bez odpowiedniej osoby są jedynie kolorowymi obrazkami na kartce papieru.

Tak jak wspominałam w którymś z moich wywiadów, ja nie uczyłam się Tarota z książek. Całą swoją wiedzę przekazała mi moja Prababcia. Od dziecka , bo od trzynastego Roku Życia stawiam te karty i ciągle jeszcze się ich uczę. Kto twierdzi, że nauczył się już Tarota, ten jest w błędzie, bo tak naprawdę nic o Tarocie nie wie, prócz wykutych na pamięć znaczeń poszczególnych kart i powiązań miedzy nimi.

Tarota nie można się nauczyć do końca. On jest zmienny, wielopłaszczyznowy, ciągle inny, tak samo jak Życie osób , które przychodzą po poradę. Ten sam rozkład kart na to samo pytanie, o tej samej godzinie, ale dla różnych osób, pokaże zupełnie co innego. Tarot jest podobny do Ludzi w swojej zmienności, ale w odróżnieniu od Ludzi nigdy nie kłamie. Mogą być błędne odczyty kart niewprawnej wróżki, ale karty nie kłamią.

 

Tarot zawiera w sobie wszystko: cały Wszechświat przeszły, obecny i ten przyszły. Zawiera wszystko co możemy sobie wyobrazić i to czego nie Jesteśmy w stanie sobie wymyślić, ponieważ Ludzki rozum jest jeszcze do tego nie przystosowany. Rzeczy, sytuacje, okoliczności zawarte w Kartach Tarota są niepoliczalne. Tam jest wszystko.

Lubię kłaść karty na osoby otwarte, ponieważ wtedy Tarot jest też otwarty i pokazuje więcej, aczkolwiek te wspaniałe karty zawsze pokażą tyle, ile dana osoba w danej chwili powinna wiedzieć i udźwignąć. Tarot czasami mówi bardzo cicho, ale gdy ktoś jest otwarty na niego na pewno przekaz usłyszy. Nie ma gotowych recept i ja gotowych recept nie daje. Mój Tarot daje podpowiedzi i wskazówki, które po rozmowie ze mną należy przemyśleć i odnieść do swojego Życia lub po prostu zapomnieć o poradzie. Wtedy wróżba sprawdza się bardzo szybko. Mądre wyciąganie wniosków i słuchanie podszeptów płynących z mojego Tarota są gwarancją na lepsze, spokojniejsze Życie. Nie należy się też obawiać porady, bo nie ma nic w moich kartach co Ciebie nie dotyczy, one zawsze podpowiadają oraz pokazują przyczynę, skutek a także proponują rozwiązanie danej sytuacji. Czy z tego rozwiązania skorzystasz zależy tylko od Ciebie.

 

W tych kartach zawarte są też ostrzeżenia i dlatego min. warto zapytać o swoją przyszłość, bo jeśli wiemy, że coś ma się wydarzyć czego nie chcemy, często możemy przez swoje działania tego uniknąć. Mój Dar jasnowidzenia w połączeniu z Tarotem daje fenomenalne efekty o czym świadczą ogromne ilości telefonów i maili do mnie. Widzę więcej i bardzo się z tego cieszę. Dzięki moim umiejętnościom pomagam innym, a to jest dla mnie najważniejsze. Lubię gdy mówicie o swoich spełnionych wróżbach i o tym w jaki sposób zmieniły Wasze Życie.

Moje Karty Tarota są przychylne i jak to co Roku bywa, w okresie wiosennym pokazują jakby cieplej i więcej. W jakiś niewyjaśniony sposób budzą się wraz z pierwszymi oznakami wiosny. Chcą przekazać Wam więcej ciepła i Radości, chcą obudzić Was z zimowego snu, zarówno fizycznego jak i mentalnego. Wiosenny Tarot jest lekki, beztroski i wesoły. Czasami lubi żartować i pokazywać bardzo osobiste sprawy, nawet wtedy gdy o nie, nie pytacie, aczkolwiek zawsze pokazuje to, co w danej chwili jest najważniejsze, to o czym powinnaś się dowiedzieć koniecznie.

I np. ktoś zadaje mi pytanie odnośnie swojej pracy, a Karty Tarota na pierwszy ogień pokazują problemy ze zdrowiem. Uczulam, że zawsze należy w spokoju wysłuchać nawet tego o co nie pytaliście, bo zaręczam, że skoro Karty dały taki przekaz, to ta sprawa powinna być dla Ciebie najważniejsza w najbliższym Czasie. Nie bagatelizuj tego, ale na spokojnie przemyśl.

Tarot nie lubi osób, które naciskają na niego i są jedynie miłe gdy Tarot pokazuje to, co one chcą usłyszeć. Oczywiście są wróżbici i wróżki, które podkładają się pod klienta, bo chcą sprawić mu „radość”. Ja nie robiłam tego i nie zamierzam. Zawsze przekazuję fakty i prawdę, bo jestem zdania, że każdy kto do mnie przychodzi na prawdę zasługuje. Zresztą, gdybym nie przekazywała prawdy nie miałabym tylu telefonów i non stop statusu „zajęta” na swojej linii tel.708 788 222. Nie można kłamać kładąc karty, ponieważ Tarot może w niekorzystny sposób oddziaływać na taką wróżkę. Tarot jest prawdziwy i otwarty i tego samego wymaga od Tarocistki, ale i od osoby przychodzącej po poradę.

12166782_988697041186644_639667001_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W moich dłoniach Karty Tarota przeobrażają się w Twoje Życie. Ja do niego wchodzę, sprawdzam co jest źle, naprawiam i wychodzę. Podczas jednego z moich programów telewizyjnych mówiłam Wam, że widzę wszystko w Tarocie jakby w 3D i tak faktycznie jest, aczkolwiek ostatnio to już osiągnęłam poziom chyba 5D. Lubię moment gdy tasuję karty, wtedy jest chwila ogromnego napięcia, a w chwili gdy je rozkładam, a następnie czytam już jestem w Waszych domach, ogrodach itp. Ja to czuję jakbym tam była. Czuję zapachy kwiatów, trawy, a także niewyrzuconych śmieci czy zgniłych liści przed Waszym domem.

Lubię spacerować z Wami i przy Was. Mam Dar i ogromnie się z tego cieszę, bo dzięki temu mogę komuś przywrócić uśmiech na twarzy. Jeśli chcesz porozmawiać i zaprosić mnie oraz moje Karty Tarota do swojego Życia, śmiało dzwoń. Na pewno będziesz zadowolony a Twój Los nabierze kolorów. Skorzystaj z niesamowitej marki jaką jest Agga Soyala.

Magiczna Linia tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *