maska

Teraz Jesteśmy powołani do tego, aby odciąć się od starej skorupy

Teraz Jesteśmy powołani do tego, aby odciąć się od starej skorupy

Wirus sobie gdzieś tam pląsa i robi to co robi. Tak naprawdę nikt nie ma pewności jak robi i co, ponieważ nie wszystko jest takie jakie wydaje się, że jest.

Jednak obecna sytuacja wbrew pozorom bardzo również pomaga. Nie tylko pozwoliła zastanowić się nad sobą, pozwoliła dokonać wyboru po której stronie Jesteś o tym tutaj https://aggasoyala.pl/teraz-jest-czas-oddzielenia-chwastow-od-ziarna-teraz-jest-czas-oddzielenia-chwastow-od-ziarna-agga-soyala-708-888-688/, ale również pozwoliła dokonać analizy swoich uczuć. 

Swoista wojna , która obecnie trwa na Świecie toczy się również w Was. Jest cichą wojną, a My zostaliśmy zmuszeni do tego aby w tej wojnie uczestniczyć.

Razem Jesteśmy na tej planecie… w tym Życiu. Pokazujemy sobie nawzajem jak widzimy świat Naszymi oczami. Nasze różne postrzeganie sprawia, że różnorodność na Naszej Ziemi jest możliwa. Niezależnie od tego czy są to różne kolory skóry, pozycje społeczne czy gatunki. Jednak teraz bardzo łatwo dostrzegamy, że wszyscy Jesteśmy podobni, że wszyscy chcemy być szczęśliwi, radośni, że chcemy Żyć. Niezależnie jakie masz wyznanie, niezależnie co lubimy, wszyscy Jesteśmy poddani Wielkiej Przemianie.

Jeśli ćwiczymy w sobie bycie w jasności, zrozumieniu, przebaczaniu i akceptacji, poradzimy sobie z bardzo gwałtownym przejściem do Nowego Czasu, ze wszystkimi wyzwaniami. 

Cicha wojna na całym Świecie rozkręca się, ale czy w Tobie Twoja wewnętrzna cicha wojna już się skończyła? 

W którym momencie obecnie się znajdujesz?

Walczysz dalej ze sobą czy wręcz przeciwnie otworzyłeś się na Wielką Przemianę?

Jeśli nadal czujesz w sobie wewnętrzną walkę to się za bardzo nie przejmuj, widocznie potrzebujesz trochę więcej czasu na to, aby wyjść z gry trzeciego wymiaru i się dostosować. Ważne, że się nie poddałeś, ważne, że nie poddałeś się wewnętrznej agresji, panice i bezsilności.

Krok po kroku, chwila za chwilą dostrzeżesz również w sobie tą Wielką Przemianę. Postaraj się zaakceptować obecną sytuację w której Jesteś. Postaraj się nie myśleć o tym, że gdy skończy się wirus będzie jak dawniej, bo nie będzie już nigdy jak dawniej. To wszystko już właśnie odeszło.

 

Przed Nami wszystkimi jest zupełnie nowa rzeczywistość, Nowy Wymiar wszystkiego co do tej pory było Nam znane.

Podczas jednej z moich ostatnich medytacji dowiedziałam się, że obecnie jest coraz więcej spokoju i optymizmu, która była bardzo mocno zaznaczona w polu. 

Energia rozszerza się i ulecza niepewność i strach. Wielkie przekształcenie w którym się znajdujemy pokazuje, że wzrost, budowanie jest teraz w wyższej częstotliwości radości i wolności. Pierwsze nasionko zostało posadzone, już się otworzyło i za chwilę rozkwitnie. Kolejne będą również wzrastać.

Planeta pokazuje się w częstotliwości Nowego Czasu. Pamiętajcie, że to My wszyscy razem siejemy ziarna i je karmimy Naszymi emocjami i uczuciami, dostarczamy energii polu energetycznemu całego globu , a tym samym uczestniczymy i przyczyniamy się do rozwoju Naszej planety.

Nowy początek już jest i pilnuj, aby był taki jaki zawsze chciałeś. Teraz wszystko jest możliwe. Wszystko może się zdarzyć. Jednak pamiętaj, aby wysyłać Miłość i dobro , ponieważ w innym przypadku sam siebie narazisz na niepotrzebne komplikacje.

 

Ten dziwny czas, który mamy jest dla niektórych bardzo niezrozumiały i trudny do przyjęcia. Teraz masz możliwość zastanowienia się co dalej, co dalej chcesz robić, co chcesz osiągnąć i w jaki sposób. Jakim chcesz być człowiekiem. Teraz Jesteśmy powołani do tego, aby odciąć się od starej skorupy. Teraz mamy odciąć się od zewnętrznych okoliczności, globalnej histerii, strachu, ale także od Naszej starej „siły”.

Teraz Jesteśmy powołani do tego, aby czuć. Z nową Siłą krok po kroku wchodzić do nowej rzeczywistości do nowego Świata i zakotwiczyć się w nim. Czy już czujecie tą świetlistą Siłę w sobie, Siłę wygranego? Jest to Siła odwagi, ale przez Miłość i dobro. Jest to Moc tylko Twoja. Nowy Czas już jest! Wchodzimy w to wszyscy razem.

 

Przez #zostanwdomu możecie czuć się samotni, ale też możecie już na tym etapie pandemii powoli odczuwać wzrastającą w Was siłę. Jeśli wybraliście jasną stronę i powoli wyzwalacie się z gry wymiaru trzeciego to czujecie się w miarę dobrze. Jesteście wewnętrznie spokojni a czasami nawet wkurzeni na to co się dzieje. To są bardzo dobre objawy przystosowania się Waszej Duszy a tym samym Was do Nowego Świata nowych wibracji energetycznych.

Już większość globalnej świadomości otworzyła oczy na to wszystko co było do tej pory. Większość osób już wie, że nie może dalej ślepo poddawać się mrokowi. Jednak jeszcze bardzo wiele osób jest nadal zagubionych , to właśnie te osoby są zestresowane, boją się, mają panikę. Mogą pojawiać się też problemy ze snem, dreszcze, czy niespodziewane przyspieszone rytmy serca. Jeszcze u innych osób pojawia się agresja, nerwy bez powodu a potem nagle stan smutku i bezradności.   Oczywiście podkreślam, że należy być pod kontrolą lekarska.

Dzieje się tak, ponieważ one nie potrafią się przystosować. Nie chcą się przystosować i same siebie blokują. Trzeci wymiar był dla ich Dusz na tym etapie tym wszystkom co im wystarczało. Nie chcą nic innego. Kurczowo trzymają się starych struktur i skamielin, zamiast pozwolić sobie na nową szansę jakiej nigdy wcześniej jeszcze nie było.

Nie mogę nikogo zmusić do przejścia i Życia w Nowym Czasie, ponieważ nie każdy chce Nowego Czasu. Jednak on już jest. Jest na samym początku Wielkich Przemian i lepiej od samego początku, że tak powiem, dobrze wystartować.  Nakarm swoje pole energetyczne oraz pole całego globu swoją Miłością i dobrymi myślami. Może wtedy, gdy będzie Nas jeszcze więcej nawet te oporne osoby pozwolą sobie dać szansę na Nowy Wymiar, bez zbędnego balastu smutku, paniki i strachu. Przejdźmy przez to wspólnie bo w Nas, w każdym z osobna i ze wszystkimi razem jest wielka Moc Przetrwania i Miłości. 

Dziękuję, że posłuchaliście mnie od samego początku gdy wirus się pojawił i wysyłaliście ogrom modlitw i Miłości do Wszechświata. Widziałam to jako ogromne, różnokolorowe pole energetyczne coś jak przepiękne Światła płynące do góry i otaczające całą Ziemie. Dziękuję Wam i proszę, abyście nadal to robili bo jeszcze troszkę przed Nami. Wysyłajmy Modlitwy, Miłość oraz palmy świece. Damy radę przejść do Nowego Świata. Jestem z Wami cały czas Jeśli czujesz się zagubiony , smutny, nie potrafisz się odnaleźć, albo nie masz pewności czy dasz radę przejść przez to wszystko, śmiało pytaj. Zajrzę na jakim etapie obecnie się znajdujesz i co można zrobić, abyś poczuł się bardziej komfortowo.

Do rozmów zapraszam już w poniedziałek

Na Magicznej linii będę dostępna  do poznych godzin wieczornych z przerwa na kawe  

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

11 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *