IMG_8871

To już dzisiaj! Potężna energia Obfitości

To już dzisiaj! Potężna energia Obfitości

Właśnie Dzisiaj jest centrum Mocy Obfitości. Tłusty Czwartek to nie tylko objadanie się pączkami i faworkami, ale też w tym Dniu panuje bardzo potężna energia Obfitości.

 

Możecie czerpać z niej ile chcecie, pod warunkiem, że dotkniecie Magii. To jest podobnie jak z jedzeniem pączków: stare powiedzenie głosi, że należy w Tłusty Czwartek zjeść chociaż jednego pączka, a kto tego nie zrobi nie będzie mu się wiodło w Życiu.

Natomiast, kto w tym Dniu nie dotknie Magii, energia Obfitości opuści go na cały Rok.

Nie można odwracać się od tego co niesie Wszechświat , raczej niewskazane jest odrzucanie Dobra, ponieważ wtedy oddalacie od siebie Miłość, powodzenie finansowe i materialne a także dobre zdrowie. Każdy powinien zdecydować czy gotów jest zaryzykować i odrzucić Obfitość, która jest ofiarowana.

 

 

Dodatkowo w tym Roku Liczbą Dnia w Tłusty Czwartek jest 1

Jak pamiętacie 1 jest liczbą, wszelkiej inicjatywy, a także przyciąga pieniądze, dodaje kreatywności i zmusza do działania. Więc jeśli chcecie zapewnić sobie dobrobyt na kolejne Miesiące dotknijcie Magii.

Możecie zapalić czerwone świece oraz zielone, a także porozmawiać ze mną i moimi Kartami Tarota.

 Każda osoba, która będzie ze mną rozmawiała w Tłusty Czwartek otrzyma Przesłanie Anielskie na Kolejne sześć Miesięcy.

Po rozmowie ze mną będziesz wiedział jak postąpić w nurtującej Cię sprawie, na co zwrócić uwagę w swoim Zdrowiu, czy osoba o której myślisz stworzy z Tobą stały związek i wiele innych.

Nie czekaj, bo kolejna taka szansa zdarzy się dopiero za Rok! Nie warto marnować kolejnych Miesięcy na smutki, natomiast warto ŻYĆ!

 

Dziękuję Wam za ogromne ilości telefonów, za ciepłe aczkolwiek czasami trudne rozmowy, za to że doskonale rozumiecie podpowiedzi płynące z moich Kart oraz za przepiękne komentarze na blogu. Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ wtedy wiem, że moje umiejętności oraz blog jest potrzebny.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.13.00 

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam moje Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

49 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *