IMG_0983

Truskawkowa Pełnia Księżyca, co to znaczy dla Ciebie

Już Jutro nastąpi ostatnia Wiosenna Pełnia Księżyca. Tym razem Księżyc będzie w Znaku Strzelca co skłoni Nas do działania i planowania. Pełnia ta, nazywana jest przez Indian Truskawkową Pełnią Księżyca lub Różana Pełnia .

 

Czas wzrostu jest nieunikniony co odczujesz w swoim Życiu. W Dniach Truskawkowego Księżyca/Różanego Księżyca będziesz pełen energii, zapału do pracy a także z przyjemnością będziesz planowal różnego rodzaju podróże, wyjazdy. Nawet jeśli jeszcze nie masz konkretnych planów i nie wiesz czy szef da Ci upragniony urlop , warto ułożyć sobie plan wycieczki.

 

Pełnia Truskawkowa pcha Nas do przodu, otwiera wszelkie możliwości odnośnie podróży, zmiany miejsca zamieszkania, Miłości a także finansów oraz planów związanych z poczęciem Dziecka. Jest to Czas wzrostu . Przypominam, że :” gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia ”.To są słowa mojej Babci, które doskonale znacie z moich programów telewizyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto w ten szczególny Czas dotknąć Magii aby przyspieszyć bieg zdarzeń przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Podczas Pełni  Księżyca Karty pokazują jeszcze więcej i przychylniej ponieważ Światło Księżyca ma bardzo specjalną Moc. Truskawkowa Pełnia Księżyca jest ostatnia w czasie Wiosennym….druga taka szansa pojawi się dopiero za Rok!

 

 Truskawkowy Księżyc ma bardzo silną Moc oddziaływania na Nas samych a co za tym idzie i na Nasze Życie, decyzje, nastroje, samopoczucie.

Nie lekceważ Mocy Truskawkowego Księżyca czy jak kto woli Różanego Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten Czas dla siebie najmocniej jak potraficie.

Z uwagi , ze jest to ostatnia Wiosenna Pełnia Księżyca i to jeszcze bardzo specjalna bo Truskawkowa, zapraszam do skorzystania z wyjątkowo mocnego Rytuału Rose Moon. Jest to Rytuał, który powoduje wzrost w Życiu danej osoby odnośnie : wyjazdów, podróży, zmiany miejsca zamieszkania, wzrost odnośnie Miłości, pracy, finansów i poczęcia dziecka.

 

 

Rytuał Rose Moon pcha do przodu wszelkie działania, przyspiesza bieg zdarzeń na które czekamy.Ten Rytuał sprawia, że wszystkiego masz więcej i szybciej wszystko się dzieje. Jeśli chcesz szybciej osiągnąć spełnienie pod względem Miłości bo uważasz, że Czas się wlecze niemiłosiernie. Jeśli chcesz szybciej zmienić i podjąć nową pracę, zmienić miejsce zamieszkania bo juz długo na to czekasz, jeśli chcesz zajść w ciążę czy też szybciej otrzymać pieniądze to właśnie ten Rytuał Rose Moon jest dla Ciebie.

 

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailową aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie 708 888 688 lub 708 788 222

 

Termin do  20 .06. Koszt specjalnego Rytuału Rose Moon ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie. Pragnę zaznaczyć również, że sprawdzam każdą osobę czy przedstawiony Rytuał może być u Niej wykonany i z jaką siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej. Może się zdarzyć również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do Rytuału Rose Moon z różnych powodów. Sprawdź już Dziś czy właśnie Ty nadajesz się do tej Magii, czy właśnie u Ciebie trzeba przyspieszyć bieg zdarzeń, czy trzeba aby dana dziedzina wzrastała czy wręcz przeciwnie nie nadajesz się bo musisz z jakichś względów jeszcze poczekać.

 

 

Moja podpowiedź : jeśli starasz się  załatwić jakąś sprawę urzędową od dłuższego Czasu i ciągle nie widzisz efektów mimo usilnych starań i gromadzenia coraz to nowych dokumentów. Jeśli masz wrażenie, że Twoje finanse stoją w miejscu mimo Twojej wytężonej pracy i starań o nią. Jeśli chcesz zmienić adres zamieszkania jak najszybciej i robisz wszystko a Ci się nie udaje. Jeśli chcesz począć Dziecko i starasz się o nie już długo. Jeśli masz wrażenie, że Miłość Cię omija lub uległa stagnacji to właśnie ten Rytuał Rose Moon jest dla Ciebie. Jednym słowem jeśli chcesz odczuć wzrost w swoim Życiu. Informuje, że ten specjalny Rytuał Rose Moon można zamówić też dla bliskiej osoby, ale trzeba znać Jej datę urodzenia i mieć pewność , iż nie będzie miała nic przeciwko temu.

Na Magicznej linii będę dostępna do późnych godzin Wieczornych,aby każdy z Was mogł dotknąć Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami.

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

52 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *