Twoja Dusza się budzi, a Ty nie możesz za Nią iść…

Twoja Dusza się budzi, a Ty nie możesz za Nią iść…

Twoja Dusza się budzi, a Ty nie możesz za Nią iść…

Czy wiesz, jak to jest?

Nagle wiesz czego chcesz.

To tak, jakby każda komórka Twojego ciała jeszcze mocniej wibrowała i budziła przez to Twoją Duszę. A teraz wyobraź sobie, że możesz nie podążać tą drogą….

 

Ostatnio miałam poruszającą rozmowę. Jedna Pani rozmawiała ze mną o Jej cyklu Życia i o swoich marzeniach. Nagle zrobiła się bardzo smutna i powiedziała Dlaczego czekałam tak długo? Mogłam być już dużo dalej….

 

To dzieje się tak szybko:

*niewykorzystane możliwości

*marnowanie Życia w ciągu dnia

 

Ta kobieta nie zatrzyma się. Jej lekcje nie zostaną zmarnowane, one dodadzą tej kobiecie siły i rozpędu do Życia. Jeśli macie jakiś pomysł w Życiu warto, abyście dowiedzieli się z czego on wynika. „Jeśli nie zrobimy właściwych rzeczy, to nie zadzieją się właściwe rzeczy”

Na Magiczną linię zapraszam od godz. 11.30 do 21.00 z małymi przerwami w godz.13.00 do 17.00

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

29 comments

 1. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🌞

  Bardzo ciekawy i piękny wpis 😊
  🐞 🐝 🦆 🐿 🐼 🐎 🦄 🐩 🐶 🐕

   1. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🌞

    😊 wpis jak najbardziej dający do myślenia, bardzo refleksyjny 😏
    Ostatnio cos nie mam weny do komentowania ..🤯 niewiem czy to ta pogoda.. czy co .😜 ale uwielbiam jaj Pani pusze dla nas 😊😘😘

   2. ReplyNowa

    … wręcz przeciwnie wpis jest krótki ale niezwykle wymowny, zmusza do refleksji, mnie zatkało jak go przeczytałam, nie wiedziałam jak się odnieść do Pani wpisu.

 2. ReplyMarta J.

  Nie ma Pani czego się obawiać bo kazdy Pani wpis jest ciekawy i nakłania do przemyśleń 😊 myślę że nawet jak uswiadomimy sobie ze przegabilismy pewne szanse trzeba wytłumaczyć sobie że widocznie tak miało być, może to że poszliśmy inną droga nauczyło nas tego ze będziemy potrafili dostrzec w odpowiedniej chwili następną szanse… może lepszą i wtedy gdy coś w duszy drgnie będziemy mieć siłę by ruszyć tam gdzie poprowadzi nas serce…. Pozdrawiam Pani Aggo 😊

 3. ReplyNowa

  Pani Aggo
  *niewykorzystane możliwości
  *marnowanie Życia w ciągu dnia
  do tej listy dopisałam bym jeszcze
  marnowanie życia na ciągłe czekanie, co powoduje że nie potrafimy czerpać przyjemności z tego co jest i tego co mamy.
  Piękne zdjęcia przypominają mi Mazury i sielski klimat tamtejszych siedlisk 🌞


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak, To jest sedno , aby cieszyć się tym CO JEST, co mamy. Bardzo pieknie Pani to zauważyła 🙂

 4. ReplyMonka

  Dziękuję bardzo za wczorajszą dubeltowa rozmowę….uwielbiam Pani glos i Pani mądrość…..przemyśle wszystko i w krótce się odezwę..

 5. ReplyRenata

  Jak Pani lubi to i ja coś napiszę, zrobiłam tak jak mi Pani poradziła w sprawie reklamacji i czekam na rezultat🙂Miłego dnia!

 6. ReplyAga J

  Ważne ażeby być w zgodzie ze samym sobą. Kochać Siebie i innych,być miłością i światłem dla siebie i innych. Wtedy doświadczamy prawdziwych cudów. Słyszymy nasz wewnętrzny głos, naszą intuicje. Myśle że to nasza dusza nam podpowiada jak żyć i co dalej czynić, ona jest szczęśliwa, radosna, spełniona. Na wszystko przychodzi odpowiedni moment. Wszystkim Życze z całego serca.

   1. ReplyNowa

    To co Pani widział wydawało się mało prawdopodobne, niemożliwe, nawet w najbardziej optymistycznych wizjach nie dopuszczałam myśli że z tego będzie osobne postępowanie. wiem jedno…odkąd odpuściłam, nie czekam, nie myślę i puszczam a nawet natychmiast zapominam to wszystko dzieje się bardzo szybko…
    Byłam w lekkiej konsternacji gdy sobie przypomniałam, że w sumie już o tym wiedziałam więc zaskoczyła mnie nie wiadomość ale sprawdzalność

 7. ReplyEB

  Dzień dobry Pani Agguniu 🙂

  I znowu Mazury ! to był piękny weekend ze spokojnym wyjazdem i powrotem 🙂 jak stare, dobre małżeństwo …. 🙂 a w planach kolejne wypady …??

  czekam już na Panią 🙂

 8. ReplyNowa

  Pani Aggo
  było ciężko ale jest tak jak Pani mówiła…kolejna sprawdzalność niestety o szczegółach nie mogę napisać na forum …RODO ;). Termin pobytu też będzie dłuższy tak jak Pani mówiła a le dzięki Pani byłam już przygotowana…
  Dziękuję za słowa wsparcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *