DSC_7658

Twoja piosenka

Każdy z Was ma ulubioną piosenkę lub nawet kilka ulubionych, ale zawsze jest ta jedna i najważniejsza, kojarząca się z uczuciem i miłością z daną osobą. Piosenka ma bardzo duże znaczenie. Od jej rytmu, tekstu zależy powodzenie lub nie, relacji. Piosenka też mówi bardzo prosto, konkretnie i dobitnie, jakie będziesz miała Życie wiążąc się z tą osobą. Wystarczy mieć ulubioną wspólną piosenkę, aby wiedzieć jak dalej znajomość się potoczy. Ale nie można tego ustalić np. kochanie od dzisiaj to będzie nasza ulubiona piosenka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta piosenka musi Was odnaleźć sama. Ona będzie Was prześladowała, będzie dosłownie wszędzie: w sklepie , w samochodzie , itp. Każda piosenka, którą pamiętasz a nawet jeśli ją zapomnisz, będzie wiązała się z innym etapem Twojego Życia. Nawet jeśli zapomnisz o danej piosence , nawet jeśli będziesz chciał przypomnieć świadomie jej nazwę , wykonawcę i tytuł, nie przypomnisz sobie. Nie przypomnisz sobie i już.

 

Ona może ukrywać się przed Tobą latami. Podświadomość nie może jej przeforsować przez Umysł świadomy, przez gęstwinę Myśli. Piosenka pojawi się sama, w najodpowiedniejszej chwili dla Ciebie, znaczącej chwili. Dopiero gdy ją usłyszysz, będziesz wiedział co to za piosenka. Będziesz wiedział co Los ma Ci do przekazania. Będziesz miał pewność, że coś się zdarzy. Coś, co w znaczący sposób odmieni Wasze Życie.

 

Muzyka, dana piosenka użyta w odpowiedniej chwili może nawet pomóc w poprawie zdrowia. Obecnie już powszechne jest leczenie za pomocą muzykoterapii. Piosenka zapada głęboko w pamięć. Jest jak pieczęć na tajnym liście ukrytym w zakamarkach podświadomości i nadświadomości. Leczenie muzyką jest skuteczne w poprawie zdrowia. Jeśli nie macie własnej piosenki albo macie i nie wiecie co ona chce Wam przekazać, możecie mnie śmiało pytać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 20.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

61 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *