IMG_2351

Twoja Siła

Twoja Siła

Są Ludzie, którzy są Aniołami. Każda poznana osoba coś wnosi do Naszego Życia. Są sytuacje i zdarzenia, które zsyła Nam Wszechświat. Są podpowiedzi na które niekiedy nie zwracamy uwagi.

 

Jeśli na chwilę się zatrzymasz to może zauważysz te wszystkie Znaki, które są koło Ciebie, zauważysz Ludzi, sytuacje i okoliczności mówiące Ci, abyś się nie poddawał, abyś zajrzał w głąb siebie i nabrał Siły.

 

Każdego Dnia spotykasz różnych Ludzi na swojej Drodze Życia, ale nie każdy z nich jest tym Aniołem, aczkolwiek każda poznana/spotkana osoba czegoś Nas uczy. Ma wpływ na Nasze Życie jeśli na to pozwolimy. Nawet bardzo niemiła Pani lekarka ma coś Nam uświadomić…Przez nieprzychylne lub wręcz złe potraktowanie mamy się wzmocnić, mamy zwrócić się do tej wewnętrznej Siły, która Nam podpowiada i prowadzi przez Życie.

 

Nie ma takiej Siły, która by zadziałała jeśli Ty na to nie pozwolisz. Nikt, nie może Cię zranić jeśli Ty na to nie pozwolisz. Wszystko zależy od tego jak mocno Wierzysz w swoją wewnętrzną Siłę, którą masz w sobie.

Jeśli będziesz miał naprawdę bardzo źle, jeśli nie będziesz widział drogi wyjścia z trudnej sytuacji, jeśli uznasz, że już dłużej tak nie możesz Los ześle Ci potężny Znak w postaci Człowieka Anioła, który w jakiś sposób naprowadzi Cię na właściwy tor, który wskaże Ci rozwiązanie. Nie zawsze jest to rozwiązanie jasne. Przeważnie jest to bardzo subtelna podpowiedź, wskazówka,drobny gest lub jakiś Znak. Jeśli będziesz bardzo uważny na pewno poukładasz podpowiedzi w jedną całość i już będziesz wiedział, że dasz radę, że nie poddasz się.

 

Gdy Jesteś na rozstaju Dróg zawsze otrzymasz Znak od Losu czy to w postaci Anioła czy jakichś innych rzeczy. Pamiętaj nigdy nie Jesteś sam! Jeśli Ty nie dasz rady to kto da? Jesteś tu po to, aby dać radę, aby przetrzeć szlak dla siebie samego, swoich Dzieci i następnych pokoleń.

 

Ty Jesteś tym, kto ma pokazać Światu, że można się cieszyć, że można być szczęśliwym i radosnym. To właśnie Ty, każdego Dnia masz pokazywać swoją Siłę i Wiarę, że wszystko można osiągnąć, że to co robisz ma sens, że można iść dalej, że można się uśmiechać i cieszyć wschodem Słońca.

 

Wyrzuć z siebie smutki i złe wspomnienia i pokaż sobie, że Jesteś taki jaki chcesz być. Wiem, że dasz radę! Za chwilę już Wiosna. Nowe energie, nowe początki,nowe Szanse na lepsze Dni. Nie marnuj więcej Czasu na płacz i udrękę. Nie marnuj ani jednej Chwili bo one są nie do odzyskania. Zacznij już od teraz!

 

Jeśli jednak masz wątpliwości czy sobie poradzisz, masz nurtujące Cię pytania zadzwoń. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji. Dowiesz się co zrobić oraz co przed Tobą.

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna  godzinach wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

42 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *