C923C2DB-F5FE-47F3-8E6E-39A39ABDA0EB

Ty też zasługujesz na piękne włosy

Piszę o tym, bo też większość z Was jest Kobietami a każda z Nas szczególnie w porze wiosennej, chce się odmienić i dlatego potrzebuje dobrego , zaufanego fryzjera, który nie tylko dobierze odpowiedni kolor, nada fryzurze pasujący do twarzy kształt, ale też dopasuje ją do Waszej osobowości i odmłodzi, a do tego doradzi jak macie dbać o swoje włosy.

 

 

Pierwsze pasemka blondu na moich włosach pojawiły się gdy byłam w pierwszej klasie liceum i od tej pory farbuję włosy regularnie. Wszystkie te lata poszukiwałam swojego Fryzjera od Serca. Jednak jest jak jest, ponieważ większość fryzjerów do których trafiałam nie znało się na tym jak należy dbać o włosy oraz jakie farby stosować, aby włosów nie zniszczyć. Większość stosuje byle jakie farby, najtańsze, które koszmarnie wysuszają włosy, a niektórzy wręcz takie, które robią z włosów siano. Jest to pewnie pokierowane pędem za zarobieniem jak największej ilości pieniędzy przy niskich wydatkach na farby, a klientkę ma się gdzieś i to jak wygląda oraz czy włosy będą zniszczone czy nie.

 

W pogoni za szukaniem odpowiedniego fryzjera, który nie tylko by mnie zrozumiał o jaką fryzurę mi chodzi, ale taż o jaki kolor włosów, przemierzyłam setki kilometrów w ciągu tych lat. Odważyłam się i nawet poszłam do salonu fryzjerskiego w Berlinie. Jakiś dość młody Wietnamczyk zapewniał mnie, że zrobi mi taki kolor włosów o jakim mówiłam i jaki pokazałam Mu na zdjęciu. Pełna ufności, ale też z odrobiną strachu oddałam moje włosy w Jego ręce. To co potem zobaczyłam na swojej głowie przeraziło mnie. Zamiast blondu miałam rude jajko! Byłam wściekła, bo wyglądałam koszmarnie, a dodatkowo zapłaciłam krocie. To była moja najdroższa wizyta u fryzjera. Efekt zepsutego koloru mogliście oglądać w moich programach telewizyjnych Kosmica tv.

 

 

 

Potem znalazłam inną fryzjerkę już w Polsce. Chodziłam do Niej przez dłuższy czas, ale im dłużej do Niej chodziłam tym gorzej robiła mi włosy. Ostatnio zamiast blondu pod spodem włosów dala mi brąz co też widzieliście w moim programie telewizyjnym na Tvn i Tvn 7 w Moc Magii.

 

 

Po tym programie zadzwoniła do mnie moja ukochana znajoma i mówi:” Agga, ale masz ciemne włosy, wiesz co, Jesteś teraz w Warszawie to idż do Pracowni Fryzjerskiej Mariusza Gola, On jest fantastyczny i zna sie na rzeczy.” Nie powiem, że sie nie bałam, ale zaryzykowałam. Poszłam do Mariusza.

 

Już po przekroczeniu progu Jego pracowni wiedziałam, że mogę zaufać i że wyjde bardzo zadowolona. Zastanawiałam się jednak czy jeszcze jest szansa na to, aby coś sensownego można zrobić z moimi włosami. Chciałam mieć jasny blond i chciałam trochę włosy wycieniować, aby nadać im objętości. Poprzednia fryzjerka mówiła, że nie da rady wycieniować, ponieważ będę brzydko wyglądała :/

 

Mariusz Gola, co zdarzyło mi się po raz pierwszy w Życiu zanim zabrał się do farbowania wypytał mnie jaki chcę mieć kolor. Słuchał bardzo uważnie i widać było, że jestem dla Niego ważna. Potem spytał jaką, jakiej firmy ostatnio miałam nakładaną farbę. Nie wiedziałam więc od razu zdzwoniłam do tamtej fryzjerki, a Ona odpowiedziała, że nie wie jaką farbę blond mi położyła, a brąz to wzięła jaki miała pod ręką. Byłam w szoku, a Mariusz w jeszcze większym. Właśnie tak jak ta Pani, podchodzi do klienta większość fryzjerów, ale nie Mariusz Gola. On nawet zbadał moje włosy, ocenił ich stan, a dopiero potem wybrał odpowiednią dla mnie farbę. Zresztą On stosuje tylko najlepsze farby, które są dostępne na rynku. Mi położył farbę Goldwell czy ghd.

 

 

Ocenił jaki mam typ urody. Dowiedziałam się, że jestem Lato i zimne blondy nie są dla mnie dobre, ponieważ wtedy cera wydaje sie bardziej ziemista, że muszę dobierać barwy ciepłe co ożywi moją twarz i odmłodzi. Jednym ruchem też nadał mojej fryzurze nowy kształt. Włosy wyglądają lekko, super się układają do tej pory i wyglądają i są zdrowe. Fryzura i kolor pasują do mnie.

 

 

 

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej osobowości Mariusza Gola. Jest nie tylko najlepszym Fryzjerem z tytułem Mistrza Europy, ale jest również wspaniałym człowiekiem, a jak wiecie znam sie na ludziach. Jeśli tylko macie okazje być w Warszawie serdecznie polecam Pracownie Fryzjerska Mariusza Goli, która mieści się na na ul. Nowolipki 27.

 

A i jeszcze bardzo ważne, koszt wizyty jest zaskakująco tani nawet można powiedzieć, że niektóre „studia” i „salony” fryzjerskie są droższe niż ten. Jestem bardzo zadowolona i już nie pójdę do innego fryzjera, a Wy przekonajcie się sami. Jestem zdania, że każda z Nas zasługuje na to, aby ktoś odpowiednio zajął się Naszymi włosami oraz, że każda z Nas chociaż na wiosnę powinna sobie pozwolić na zmianę oraz na odmłodzenie przez odpowiednio dobraną fryzurę i kolor. Daj sobie szansę na bycie piękną właśnie teraz!

 

Ps. Rozpoczynając pracę w telewizji Kosmica tv w 2009 roku i będąc tam do 2014, ani razu nie obcięłam jakoś mocniej włosów, no może ze dwa razy podcięto mi końcówki, ale przez nieodpowiednie zabiegi fryzjerskie włosy same mi powoli odpadły, skróciły się. Wnioski wyciągnijcie same…..

 

 

 

Na Magicznej linii będę dla Was dostepna od godz popołudniowych do około 23.00

 

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

45 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *