img_18cfbc3a7dc6-1

Możesz mieć wszystko

Od momentu gdy otworzysz oczy patrzysz na Świat i wszystko co Cię otacza. Te wrażenia i związane z nimi uczucia zapisują się w Twoim wnętrzu. Obrazy, które powstają, wpływają i kształtują Twój charakter. Te obrazy zapisywane są w małych szufladkach w Twoim umyśle. W Twojej podświadomości. Każdy z nich jest obrazem różnych momentów z Twojego Życia.

Nasz mózg zapamiętuje wszystko, jest doskonalszy niż najlepszej marki komputer. Koduje wszystko co postrzegamy i czego doświadczamy i nie ważne czy to jest pozytywne czy negatywne w Naszym mniemaniu. Wszystko jest zapisywane i potem poddawane pewnego rodzaju modyfikacjom.

Nasz mózg, a także Nasza podświadomość i nadświadomość trzymają te informacje, aby w wybranym momencie Naszego Życia je wykorzystać.

Jeśli poznasz strach odrzucenia, to on powróci gdy nadarzy się ku temu okazja. U osób bardzo wrażliwych, strach ten może pojawiać się zanim nastąpi faktyczne zagrożenie odrzucenia. Umysł będzie czaił się, aby Ci tych emocji dostarczyć i zrobi to nawet wtedy, gdy nie ma ku temu powodów. Będziesz czuł dziwny niepokój i lęk, który nie pozwoli Ci całkowicie zaufać faktycznej/prawdziwej sytuacji.

Umysł często oszukuje i kieruje się tym co już znasz, tym czego doświadczyłeś. Nie musisz zgadzać się z tym, co Ci podpowiada. On ciągle podsyła Ci Myśli, nawet takie, których nie chcesz. Należy taką Myśl zignorować i skupić się na czymś zupełnie innym.

Dobrym sposobem jest szukanie w swoim otoczeniu koloru niebieskiego. Wtedy chociaż na chwilę pozbędziesz się niechcianej Myśli. To co obserwujesz w swojej rzeczywistości jest tym, o czym kiedyś pomyślałeś, tym co kiedyś zobaczyłeś i tym, co zostało zakodowane w postaci obrazów.

Dlatego tak ważne jest, abyś każdego Dnia szukał tylko rzeczy pięknych i miłych, abyś nie przejmował się i nie koncentrował na sprawach bolesnych i uciążliwych. Otocz się pięknymi przedmiotami i przychylnymi Ludźmi. Nie pozwalaj, aby ktoś w Twojej obecności mówił złe rzeczy lub narzekał nadmiernie.

Oczywiście wysłuchaj, ale nie bierz tego do siebie, nie przeżywaj nadmiernie i nie analizuj. Puść to wolno. Nie obarczaj siebie poczuciem winy i wyrzuć z siebie Myśl, a nawet przeświadczenie, że nic od Życia Ci się nie należy.

Skończ z tym, że nigdy nie znajdziesz Szczęścia i nie będziesz miał wystarczającej ilości pieniędzy.

Ty, tak samo jak inni możesz osiągnąć sukces na każdym poziomie. Ty, jak każdy inny możesz mieć Radosną Miłość . Ty , jak każdy inny, możesz mieć tyle pieniędzy ile potrzebujesz. Wszystko zależy od Ciebie.

Bogactwa tego Świata są i będą, więc dlaczego nie możesz ich mieć ? Co Cię ogranicza i blokuje? Co robisz źle? Być może wpojono Ci, że masz zadowalać się tym co masz, albo uważasz, że do niczego się nie nadajesz.

Ok, skoro tak uważasz to tkwij w tym i marudź, ale w ten sposób nie uzyskasz niczego więcej niż smutek i nerwice.

12079048_986201731436175_1273606441368528349_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście należy cieszyć się tym co posiadamy, ale na zasadzie wdzięczności. Musisz być wdzięczny za wszystko co posiadasz i musisz chcieć więcej. To nie jest pazerność. Każdy, absolutnie każdy, ma możliwość bycia bogatym. Należy odrzucić wszelkie wątpliwości, strach przed byciem ocenianym , lęk że się nie uda.

Zaufaj sobie i Sile, którą posiadasz. Zaufaj pięknu i swojemu wnętrzu. Nie słuchaj umysłu, który nakazuje Ci cierpieć i być biednym. Bądź dobry dla innych nie pomijając siebie. Zapisuj w swojej głowie tylko to co miłe, dobre, szlachetne i piękne. Nie Myśl o Przeszłości.

Abyś mógł być zadowolony ze swojego Życia powinieneś zmienić Myślenie i umocnić swoją Wiarę. Wiarę w to, że i Ty dasz radę pokonać przeciwności Losu.

Jednakże nie rozmyślaj o tych przeciwnościach. Zrób w głowie plan i działaj. Myśli skoncentruj na tym czego chcesz i zachowuj się tak, jakbyś już to posiadał czego chcesz. To jest bardzo proste, ale też łatwo jest o tym zapomnieć. Wtedy całą pracę musisz wykonać na nowo.

Zobacz, wszystko co Cię otacza powstało z Myśli, nawet Rośliny i Zwierzęta. Była Myśl, aby to wszystko powstało. Tak samo powstały przedmioty, którymi się otaczasz. Najpierw powstała Myśl, a potem projekt i produkcja. Twoje Myśli są kluczem do Twojej Radości, a także Radości osób będących przy Tobie.

Wstając Rano z łóżka zapisujesz wszystko i przetwarzasz w swojej głowie, a potem powstają Twoje Myśli. Postaraj się, aby były to tylko takie skojarzenia, wrażenia, uczucia, Myśli, które sprawiają Ci Radość i wnoszą spokój.

Nie zaprzątaj sobie głowy zamartwianiem się. Nawet trudne sytuacje są do rozwiązania. Mają one Cię wzmocnić i pozwolić wewnętrznie rozwinąć. Przez nie, masz bardziej poznać siebie i skierować się do swojego wnętrza. Jest w nim Siła. Nie zapominaj o tym.

Rób to co masz robić, ale każdego Dnia rób to lepiej i z większą werwą i chęcią. Postaraj się cieszyć tym co robisz, a jednocześnie oczekuj więcej Dobrego. Bądź wdzięczny za to co robisz, ale rozwijaj się i korzystaj z okazji, które podsyła Ci Los. Nie bój się zaryzykować i nie bój się zmian, bo to właśnie one przybliżają Cię do osiągnięcia sukcesu pod warunkiem, że będziesz otwarty na sukces.

 

Obecnie weszliśmy w bardzo korzystne energie. Ostatni Miesiąc Roku będzie bardzo szybki. Masz szansę skorzystać z tych wibracji i szybciej niż zwykle przestawić się na Radość. Tobie należy się Radość. Nie zapominaj o tym.

Jeśli nie wiesz jeszcze jak przestawić się na czerpanie Radości zapytaj mnie w rozmowie. Być może Twój Klucz do sukcesu jeszcze jest w Tobie ukryty i może nawet nie wiesz, że go masz.

Bardzo jestem dumna z osób, którym się udało. Dzięki Naszej wspólnej pracy znalazły Radość, Miłość, Bogactwo a inne jeszcze nad tym pracują. Jest tych osób bardzo dużo. Zresztą nawet tu na blogu, jeśli śledzicie komentarze, to wiecie o tym i Jesteście świadkami jak na Waszych oczach następowała i następuje przemiana w pewnych osobach. Tobie też należy się wszystko o czym pomyślisz….

Myśl tylko o tym, czego naprawdę chcesz, aby było.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 11.00 do 14.00 i w godz wieczornych.

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *