IMG_4887

UNIKATOWE Kadzidło Oczyszczenia i Mocy

Z uwagi na to,że coraz więcej osób się pyta jak się oczyścić samodzielnie po raz pierwszy przedstawiam Unikatowe Kadzidło Oczyszczenia i Mocy. 

Unikatowa kompozycja ziół, drzew i kwiatów wykonana oraz dobrana w jedyny i niepowtarzalny sposób zgodnie z Pradawną Magiczną Księgą oraz Księgą Cieni mojej  prababci . Tajemne zioła, kwiaty oraz drzewa są objęte ścisłym sekretem. Recepta na te wspaniale kadzidła była w mojej rodzinie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Do tej pory również jest utrzymywana w ścisłym sekrecie. Po raz pierwszy postanowiłm udostępnić te magiczne i niesamowite kadzidła publicznie z uwagi na to, że jest bardzo dużo osób, którym te kadzidła mogą pomóc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Własnoręcznie zbierałam rośliny z mojego ogrodu oraz wykonałam każde kadzidło poddając każde z osobna, pradawnemu Rytuałowi Oczyszczenia i Mocy. Każde kadzidło jest unikatowe. Po całkowitym wysuszeniu należy je zapalić podobnie jak kadzidło z szałwii białej. Jednakże Pradawne kadzidła ode mni są unikatowe i zawierają w sobie bardzo ogromna Moc. Nie tylko oczyszczają jak wszystkim znana szałwia, ale też naładowują energetycznie pomieszczenia oraz osoby nimi okadzone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezentowane Kadzidło Oczyszczenia i Mocy wpływa korzystnie na oczyszczenie Czakr, pozbycie się wszelkich blokad oraz nadaje Moc pomieszczeniom i osobom. Regularne stosowanie kadzidła przez 7 dni podnosi wibracje energetyczne rozświetlając Życie danej osoby. Zawarte w kadzidle zioła, kwiaty oraz drzewa oczyszczają aurę, wpływają na poprawę nastroju a także ułatwiają przepływy energetyczne w każdej sferze Życia.

 

Kadzidła można nabyć tutaj https://sarahmagic.com/produkt/kadzidlo-oczyszczenia-i-mocy-sarah-magic/

 

Miłość , sila , Moc oraz Różowa Mgiełka i wiele innych, o czym z uwagi na tajemnice napisać nie można , jest przekazywane przeze mnie do każdego kadzidła. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak silnych i magicznych kadzideł. Receptura oraz cały proces wykonywania jest objęty tajemnicą oraz prawami autorskimi.  Jako pierwsza tarocistka, wróżka , jasnowidz i Mag, daje Wam do dyspozycji esencje Magii Pradawnej, która jest kultywowana w mojej rodzinie od 1834 roku do czasów obecnych.

 

Ilość kadzideł jest ograniczona 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 17.00 do 23.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

77 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *