IMG_7257

Uwolnij się z Matrixa

Uwolnij się  z Matrixa

Gdzie Jesteś TY w tym całym swoim Życiowym dymie przeszkód i problemów. Nie widzisz tego, co Cię otacza, bo być może nie chcesz widzieć. Większość ludzi żyje jeszcze w matriksie systemu w który chcąc nie chcąc, zostali wmanewrowani gdy tylko pojawili się na tym Świecie. Nikt Nas nie pytał czy chcemy mieć na imię tak jak nam dano przy urodzeniu. Nikt nie pytał czy chcemy iść do takiej szkoły czy innej. Nikt Nas nie pytał, czy chcemy należeć do urzędów i tego wszystkiego co Nami steruje. Oczywiście przychodząc na ten Świat zgodziliśmy się na to co przeżywamy, na te doświadczenia, które mamy aczkolwiek Jesteśmy też obdarowani Wolną Wolą przy pomocy której, każdy może dokonywać wyborów. Żyjemy w bardzo ciekawych, a zarazem ciężkich czasach. Ludzkość zaczyna się przebudzać. Zaczyna zauważać, że jest coś więcej niż system, niż dobra materialne. Ludzie doznają oświecenia, wstępują na wyższe poziomy energetyczne. Uwalniają się od zanieczyszczeń i tego co jest w Nich od wieków. Cały brud systemu powoli się rozpuszcza . Być może i Ty powoli tego doświadczasz. Przebudzenie w większości przypadków jest bardzo ciężkie i trudne. Jest to proces długi, ale im szybciej się zacznie dla danej osoby tym lepiej.

 

 

 

Ja sama doświadczyłam takiego stanu, który trwał dość długo. Wiedziałam, że to przejdzie, że tak musi być, aby pozbyć się zanieczyszczeń i uwarunkowań narzuconych przez wieki. Każdy odbiera to na swój sposób, aczkolwiek w większości przypadków pojawiają się tzw problemy zdrowotne. Tak, myślałam, że są to problemy ze zdrowiem, aczkolwiek po wykonaniu wszelkich badań lekarz stwierdził, że nic mi nie jest. Pamiętam jak miałam nagłe dolegliwości związane z jakby Sercem. Były dni, gdy myślałam, że coś mi jest. Serce latało z niewyjaśnionych przyczyn. Nachodziły mnie jakieś trzęsiawki i ogólnie czułam się rozbita. Wiedziałam, że to minie, że to jest okres przejściowy, aczkolwiek za namowa najbliższych regularnie chodziłam do lekarzy. Badania wykluczały wszystko. Na całe szczęście nie dali mi żadnych leków. Z którymi jest tak, że na jedno pomagają a na drugie szkodzą. Jakby ktoś chciał, abyśmy chorowali, jakby ktoś miał w tym swój cel. System nie śpi, system kontroluje, abyśmy nie wyszli zza zasłony dymu za którą Nas wsadzili. Człowiek ma w sobie taką Moc, która potrafi uzdrawiać. Każdy ją ma, aczkolwiek nie każdy o tym wie i nie każdy potrafi z tego korzystać. Nastąpił czas budzenia się i przeobrażania. Firmy farmaceutyczne trują Nas i uzależniają od siebie, informacje telewizyjne sterują jak tylko chcą. System jest w trwodze, bo zdaje sobie sprawę, że kiedyś się skończy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego obecnie na Świecie tak modna jest zdrowa żywność, bio produkty, naturalne leczenie?? Przecież kiedyś to było na porządku dziennym, kiedyś to było normalne. Nikt nie zastanawiał się czy jako od kury jest zdrowe czy nie, jajko było jajkiem, chleb był chlebem. Coraz więcej ludzi budzi się i zaczyna sobie przypominać o tym jak ważna jest natura. Zaczyna otwierać oczy na siebie samych. Tworzy się globalna świadomość ludzi oświeconych, która ma za zadanie pomóc innym i pokazać im, że można Żyć inaczej.

 

 

Jak wiecie, wszystko jest energią. Jesteś Światłem. Ze Światła przyszliśmy i Światłem Jesteśmy, niby to takie proste, a jednak bardzo trudne. Nie wszyscy to jeszcze rozumieją, ale będzie Nas coraz więcej i więcej. Moda na zdrowe odżywianie dla jednych jest tylko modą a dla innych czymś, co pozwala wyrwać się z matriksu i uwarunkowań, które zostały narzucone. Zasłona dymna powoli robi się coraz cieńsza, aż w końcu po wiekach opadnie.

 

Coraz więcej osób pyta siebie, zadają sobie pytanie kim są  i co tu robią. Każdy prędzej czy później pyta siebie samego o to. Pisząc ten tekst nagle pojawił się u mnie problem z przewijaniem strony i tu znowu działają siły które nie chcą pozwolić, abym te informacje Wam przekazała, chcą zablokować, aby Prawda nie dotarła. Jednak jestem cierpliwa i będę Wam przekazywała Prawdę o tym, CO JEST. Być może taka jest moja Misja, a Dar który mam jest tylko cząstką tego co mam do wykonania, a Tarot i jasnowidzenie jest drogowskazem i podpowiedzią.

 

Powoli Świat, ludzie zaczynają dostrzegać i tęsknić za czymś innym niż materia. Chcą być wolni, chcą być niezależni. Wiele osób z wielkich miast przeprowadza się na wieś. Wiele ucieka, chociaż sami nie wiedzą czemu. Następuje powolne budzenie się z tego co Nas osacza. Nie chcemy poddawać się temu, co Nam każą. W Sercach ludzi oraz w świadomościach budzi się Wolność. Wolność , która została Nam dana i zabrana. Przez wieki nie wiedzieliśmy kim Jesteśmy. Teraz to wszystko się zmienia.

 

 

Żyjemy w bardzo ciekawych i trudnych czasach, aczkolwiek to wszystko ma sens. Zacznij swoje przebudzanie od otworzenia swojego Serca. Zastanów się nad tym co mówisz, co myślisz. Nie wprawiaj w ruch tego czego nie chcesz, a wypowiadając nieodpowiednie słowa, właśnie to robisz.

 

Zacznij dostrzegać i czuć coś głębszego, coś co masz w środku. Ostatnio jedna z Pań powiedziała, że nie ma tego czegoś w swoim wnętrzu. Ma, bo każdy ma. Należy zrobić porządek i wyrzucić nagromadzone przez wieki obciążenia. Należy zacząć myśleć w inny sposób. Nauczono Nas myśleć tak a nie inaczej, wymazując zdolność głębszego postrzegania Świata.

 

Jaki jest Twój Świat? Co chcesz w nim zmienić? Czy Jesteś zadowolony ze swojego Świata? Jeśli masz jakieś wątpliwości śmiało pytaj, razem znajdziemy odpowiednie rozwiazanie oraz podpowiedź.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możesz w ciagu kilku tygodni lub miesięcy stać się zupełnie innym człowiekiem, jeśli będziesz wnikliwie słuchał podpowiedzi, jeśli będziesz nad sobą pracował, jeśli zdołasz udźwignąć ciężar szczerego przebaczenia sobie, swoim Przodkom i wszystkim innym.

 

Aby tak się stało potrzeba jest rozmowa i Twoja praca. Łatwo nie będzie, ale można to zrobić. Poprowadzę Ciebie, jak poprowadziłam wiele już osób. Nie zastanawiaj się , tylko działaj. Zdejmij zasłonę dymu ze swojego Świata

 

 

Na Magicznej linii bede dostępna od godz 11.00 do 14.00 i potem od 17.00 do 21.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *