DSC_4361

Uziemianie

Często w rozmowach ze mną pytacie co możecie zrobić , aby się lepiej poczuć. Otóż, w codziennym Życiu należy zadbać nie tylko o higienę Ciała, ale i o higienę energetyczną. Mało kto o tym wie i stosuje się do tej zasady.  Jeśli masz za dużo energii w sobie lub wchłonołeś „negatywną” energię ( np. Podczas kłótni) możesz źle się czuć. Dość częstymi i powszechnymi objawami takiego stanu są zawroty w głowie, bóle głowy i kręcenie się w niej. Możesz czuć się rozdrażniony, nerwowy i ospały. Czasem występują mdłości.Bardzo wiele osób może mieć podobny stan jaki jest po spożyciu alkoholu. Wtedy należy się uziemić. Być może właśnie Ty potrzebujesz się uziemić, aby poprawić swoje samopoczucie oraz pozbyć się negatywnej energii.

Ziemia jest jednym z największych źródeł energii. Możemy z niej czerpać Siłę. Ziemia może nam dać energię, przechowywać ją oraz neutralizować. Moc Ziemi jest ogromna. Uziemianie polega na czerpaniu energii oraz na przekazywaniu negatywnej energii Matce Ziemi, za pomocą własnego Ciała. To jest coś na zasadzie uziemiania gniazdek elektrycznych. Uziemianie można wykonywać zawsze gdy czujesz taką potrzebę. Możesz się uziemiać np.przed trudnym egzaminem, przed rozmową o pracę, jakimś zabiegiem medycznym itp. Wiele jest technik uziemiania.

Przedstawię kilka z tych, które stosuję.

Mało skomplikowaną metodą jest oddychanie. Należy skoncentrować się jedynie na swoim oddechu. Nie myśleć o niczym innym niż oddech. Gdy już się dostatecznie wyciszysz zacznij oddychać powoli i głęboko. Jednocześnie należy wyobrażać sobie,że z każdym wydechem wypuszczasz nadmiar energii. Bardzo ważne jest, aby oddychać powoli. Szybkie oddychanie podnosi poziom energetyczny a nie w tym celu się uziemiasz.

Uziemianie Przez Drzewo to mój ulubiony sposób. Należy wyobrazić sobie, że przesuwasz nadmiar energii do swoich dłoni. Następnie dotknij pnia Drzewa jednocześnie wyobrażając sobie jak ta energia przchodzi z Twoich dłoni na Drzewo, płynie po pniu do dołu, wypływa z korzeni i wsiąka do ziemi. Zabieg ten napełni Cię spokojem, zdejmie z Ciebie całe napięcie. Możesz też szczerze przytulić się do Drzewa. Ja jestem z tego znana ?

Kolejnym sposobem jest uziemianie kamieniami . Jest to też bardzo skuteczny zabieg. Do uziemiania są najlepsze szlachetne kamienie np. Obsydian lub gagat, hematyt, awenturyn, kwarc różowy. Jednakże ja lubię używać również kamienie znalezione nad rzeką lub jeziorem. Negatywnej energi pozbędziesz się przez położenie dłoni na kamieniu, zaciśnięciu go w pięści lub położeniu go między brwiami, tam gdzie znajduje się Trzecie Oko. Po uziemieniu siebie przez kamienie ,należy „oczyścić”  same kamienie przez zamoczenie je w misce z wodą i odrobiną soli.

Uziemianie przez płynącą Wodę. Jeśli masz możliwość to weź prysznic wyobrażając sobie jak od głowy w dół spływają wszystkie Twoje troski. Znikają w odpływie prysznicowym. Dla ułatwienia, możesz wyobrazić sobie swoje troski jako kolor np. niebieski. Patrz uważnie jak spływają z Ciebie z Twojego ciała fizycznego ,ale i też Z Twojego wnętrza.

Pewnie będziecie zaskoczeni, ale można też uziemić się przez jedzenie. Do tego celu najlepiej przeznaczyć pokarmy o stałej, zwartej konsystencji np. kawałek szynki, salami, sera, kawałek pełnoziarnistego chleba. Unikać należy słodyczy, kawy a także napojów alkoholowych, które podnoszą energie.

Wypróbujcie te sposoby i wybierzcie taki, który najlepiej Wam odpowiada.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11:00 do 17:00 z małymi przerwami. Tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

49 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *