IMG_0359

W najbliższych dniach dostrzeżesz prawdę przed którą uciekasz

W najbliższych dniach dostrzeżesz prawdę przed którą uciekasz

Dzisiaj i w ciągu najbliższych dni, Jesteśmy w fali energii, w której możemy dokładnie obejrzeć, co jest sprawne w Naszym Życiu. Możemy bardzo wnikliwie przyjrzeć się temu co Nas raduje, co sprawia, że Jesteśmy radośni i spełnieni.

 

Znajdź dla siebie i tylko dla siebie odrobinę czasu w ciągu dnia, to może być nawet kilka minut np. gdy czekasz na przystanku na autobus, w kolejce sklepowej czy gdziekolwiek indziej, gdzie będziesz miał możliwość na chwilę pomyśleć o sobie.

Zastanów się i obejrzyj swoją obecną sytuację życiową i odpowiedz sobie na pytanie:

1.Co Cię wzmacnia?

2.Co sprawia, że czujesz się radosna?

Sprawdź również dokładnie gdzie Jesteś zablokowany, w jakich sferach swojego Życia czujesz się źle i niezręcznie?

Być może Twoja praca przysparza Tobie wiele problemów i stresów, być może masz wyrzuty sumienia do bliskiej osoby i to Cię dręczy i blokuje. Być może odkładasz od dawna jakąś ważną rozmowę, która pozostawiona „ w zawieszeniu” blokuję Cię i okrada z energii. Może masz przy sobie kogoś, kto zamiast Ciebie wspierać tylko wykorzystuje Cię i doprowadza do smutku.

Przemyśl wszystko dokładnie. Spójrz gdzie w swoim Życiu musisz posprzątać, poukładać, wyprostować. Najbliższe dni są bardzo intensywne pod kątem energii, która jest dla Nas aktywna, która będzie Nas wspierać oraz niesie ze sobą lecznicze podnoszenie wibracji.

Spójrz w lustro, nie tak jak patrzysz codziennie, ale spójrz tak naprawdę.

Kogo widzisz?

Czy to co widzisz , możesz zaakceptować?

Czy możesz przyjąć takiego siebie, jakiego widzisz w lustrze?

Czy to Tobie odpowiada?

Czy czujesz się radośnie i swobodnie zaglądając do swojej Duszy?

Czy nadal wątpisz w siebie i swoje możliwości?

Spójrz szczerze w swoje codzienne Życie: w tych dniach spotykają się z Tobą wszystkie obszary, które lubisz ukrywać przed sobą i innymi. W tych dniach dostrzeżesz prawdę przed którą uciekasz i która jest dla Ciebie samego bardzo trudna, prawdę której nie chciałeś znać ani nikomu pokazać. Poznaj swoje prawdziwe pragnienia, lęki, obawy i marzenia. Wtedy możesz być uleczony i pójśc do przodu.

Jeśli boisz się sam odkrywać swoją prawdę, nie wiesz czy zrobisz to właściwie oraz jak odkrycie tej prawdy wpłynie na Twoje zachowanie oraz na Twoje dalsze Losy, śmiało pytaj! Porozmawiajmy o tym 💎🔮

Na Magicznej linii będę dostępna od godz około 13.00 do  godz wieczornych z przerwa na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

47 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *