wiosna

W poszukiwaniu Równonocy…

Dzisiaj mamy początek astronomicznej wiosny. Jutro jest pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Od 20.03 do 22.03 jest Równonoc Wiosenna. Dzień i Noc ma dokładnie tyle samo godzin. Zmiana energetyczna, która następuje w tym czasie jest ogromna. Przyroda budzi się do Życia. Wszechświat otwiera przed Nami nieskończone możliwości. Po raz kolejny otrzymujemy szanse na wyrównanie swojego poziomu energetycznego.

 

Już od wieków ludzie świętowali nadejście Wiosny. Potencjał Święta Imbloc staje się z roku na rok coraz większy. Do Dnia dzisiejszego w wielu regionach Świata w tym czasie domy są dekorowane kwiatami. Należy zaopatrzyć się w wiosenne kwiaty, aby zapewnić sobie i swoim domownikom sprzyjający Czas. Kwiaty symbolizują Nową Drogę, a także podobnie jak jajka wielkanocne, płodność i seks. W tych Dniach trzeba również zastanowić się nad różnicą miedzy światłem a ciemnością, a także nad tym, że jedno bez drugiego nie istnieje.

Święto to, ma przypomnieć Nam o zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a zabawą, dobrem i złem, pokorą i siłą. Osiągnięcie równowagi jest jednym z Naszych celów w Życiu. Równonoc przypomina o tym, że dzień i noc jest w równowadze jedynie dwa razy w Roku. W tym czasie Świat osiąga równowagę. Niesie to za sobą wielki potencjał energetyczny. Energie przyciągają do Nas powodzenie, relaks a także z jednej strony wyciszenie wewnętrzne a z drugiej wzbudzają w Nas niespotykany pęd do działania. To właśnie w porze wiosennej mamy największe szanse na realizację swoich marzeń.

 

Wiosną siły natury, Żywioł Ziemi, Ognia, Wody i Powietrza, a także energie, które Nas w tym czasie otaczają, są dla Nas bardzo korzystne. Z doświadczenia wiem, że warto w tym czasie robić plany związane z przyszłością, a należy kategorycznie zapomnieć o tym, co było. Jest to czas odnowy – czas początków, z którego należy skorzystać. Jest to czas pożegnania długich, smutnych dni i jeszcze dłuższych nocy. Na wiosnę każdy – czy tego chce czy nie – odczuwa przypływ pozytywnej energii i czuje pewnego rodzaju wewnętrzną radość, a także jakiś wewnętrzny impuls, który daje nam nadzieję na lepsze miesiące. Dlatego też właśnie w tym czasie wszyscy robią porządki w domach, kupują nowe wiosenne ubrania i odświeżają pokoje. Od lat obserwuję też, że właśnie w czasie wiosennym bardzo wiele osób postanawia zakończyć stare, trudne lub już wypalone związki i otworzyć się na nową relację. W większości sytuacji i patrząc z perspektywy czasu, nowe relacje są dla tych osób zadowalające. Nie trzeba zajmować się Magią, aby poczuć pozytywny wpływ energii wiosennych.

 

Równonoc wiosenna jest początkiem, jest Magią początków, Magią nadziei, miłości. Na wiosnę czujemy, że musimy się otrząsnąć i dokonać czegoś twórczego. Mamy
szczególną motywację do działania i Jesteśmy pełni nowej energii, nadziei i pomysłów. Czy szanse samotnej osoby rosną? Tak naprawdę tylko od nas samych zależy, która pora roku jest dla nas lepsza, a która gorsza. Jestem zdania, że w czasie wiosennym możemy postarać się o to, aby miłość szybciej do Nas przyszła. Jednakże wcale nie liczy się pora Roku. Ważne jest, abyśmy najpierw pokochali siebie, czuli się dobrze sami ze sobą, zaakceptowali swoje wady. Jeśli będziemy kochać siebie to i inni nas pokochają. Bo jak ma Nas ktoś pokochać, obdarzyć miłością, jeśli my sami siebie nie szanujemy i nie kochamy?

W Święto Imbloc karty Tarota pokazują więcej i przychylniej. Podpowiedzi płynące z kart mają Cię otworzyć, sprawić abyś zobaczyła nową szansę dla siebie a potem, abyś tą szansę wykorzystała.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.17.00 tel.708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

50 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *