Foto

Weteranka z mojego bloga

Na pewno zauważyliście jesienne zmiany na blogu.Przeglądając dzisiaj starsze posty stwierdziłam, że zawsze o tej porze Roku dokonuję większych zmian na blogu. Zresztą jesień była tym Czasem, kiedy założyłam swój pierwszy blog w 2008r.Nie był to jeszcze blog na Word Pressie a na jakimś niszowym gotowym szablonie.Nawet nie maiłam pojęcia,że można mieć swojego bloga w jakimś innym systemie.

Siedziałam późno w Nocy przy komputerze i stwierdziłam, że muszę mieć bloga i to teraz.Poszłam za impulsem i po 5 godzinach ciężkiej pracy stworzyłam swój pierwszy blog i wpis.Wiedziałam,że to jest potrzebne dla moich Fanów, których miałam bardzo dużo już w tamtym czasie.Chciałam,aby mieli łatwiejszy kontakt ze mną. Do Dnia dzisiejszego jest ze mną i blogiem Pani Edusia. Utkwiła mi w pamięci z tamtego okresu, ponieważ wygrała pierwszy konkurs, który zorganizowałam. W ciągu miesiąca od powstania bloga miałam już setki osób, które nie tylko czytały moje posty, ale również wpisywały komentarze nie mówiąc już o rozmowach ze mną. 12118588_986128634776818_2524575709671417028_n Należy pamiętać, że w 2008 roku blogi nie były tak popularne jak teraz. Potem w 2012r nastąpiła pierwsza zmiana szaty graficznej bloga, którą bardzo przeżyłam, ponieważ część starych wpisów przy zmianie, została utracona. Blog mój powstał jeszcze przed podjęciem przeze mnie pracy w stacji telewizyjnej,jest teraz i mam nadzieję,że będzie zawsze. Dużo zależy też od Was,od tego czy będziecie czytać i pisać tu, bo ja piszę dla Was 😉

Teraz zmiana też na lepsze, możecie widzieć ile osób czytało dany post, a kliknięcie w serduszko jest „lajkiem” dla danego artykułu, jest potwierdzeniem,że dany wpis Wam się podoba:)

To na razie tyle.

Jest godzina 3.44.

Pora iść spać.

Na Magicznej Linii będę dostępna w godzinach wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło! Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

18 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *