6

Wewnętrzna walka

Wewnętrzna walka

Ogromny ból i smutek masz w sobie. Jest inaczej, ale to nie znaczy , że musi tak być. Pamiętasz wszystko ale i pamiętać nie chcesz wszystkiego.

Jeden drobny zachwyt radości a teraz ogrom cierpienia. Zaszalałeś i siebie oddałeś. Teraz to bez znaczenia i musisz zrozumieć, że pora najwyższa wyjść z cienia. Droga jest ciężka i kręta, ale wiem, że dasz radę na tych zakrętach. Otwórz w końcu swoje Serce. Posłuchaj Boga w środku i czy się zgadzasz z tym czy nie, On tam jest i wie.

 

Przeproś samego siebie, innych nie musisz bo Ci którzy mają być przy Tobie to będą, a to co było jest nieistotne. Liczysz się Ty i Twoje wnętrze. Trudną Drogę w Życiu masz, ciężkie lekcje, które są  przeprawą przez gąszcz ludzkiej podłości, zdrady i zachłanności. Ale Ty wiesz jeśli wiedzieć chcesz, że nie uciekniesz gdzieś dalej, że wszystko jest po coś. I choćbyś wyzywał cały ten okropny Świat to nic nie zmienisz. Na nic się zdadzą nerwy, smutki i rozpamiętywania. Weź to co otrzymujesz bez zbędnego ubolewania. To ciężkie i trudne, ale jest do zrealizowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie poddawaj się bo za wiele już Dróg zgubiłeś…. Może właśnie ta jest właściwa, chociaż bardzo trudna. Każdego dnia przechodzisz zmianę i każdego dnia coś dobrego od Losu dostajesz. Zacznij na nowo tak normalnie, cieszyć się wszystkim co jest wokół Ciebie. Zapomnij o smutkach i tym co masz w Sercu na samym dnie. Sięgniesz po to może kiedyś, albo wcale, ale teraz nie marnuj swojej Siły na to, że wszystko widzisz na NIE.

 

Postaraj się powoli i spokojnie zrozumieć to co masz i co jeszcze możesz mieć. Zmień swoje wartości bo być może przez nie Twój smutek wciąż u Ciebie gości. Wkurzasz się i opadasz z bezsilności, aczkolwiek powiem Ci, że to stan przejściowy i jeszcze radość na Twej twarzy zagości. Zmieniasz się i jeszcze tak będzie, ale jeśli zaufasz sobie szybciej się utrapienia zmartwień pozbędziesz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wstydź się siebie samego, nie bój się siebie samego. Daj sobie szansę bo jeśli Ty jej sobie nie dasz, nikt tego nie może zrobić za Ciebie. Nie ważne co posiadasz a co zostało Ci zabrane, pieniądze się nie liczą, gdy Ty sam zabierasz sobie szansę na nowy piękny poranek. On jest już bardzo blisko.

 

Twoja przemiana w smutku otchłani i tylko Ty najlepiej wiesz co przeżyłeś i czego w Sercu chcesz. Nie bój się i nie oglądaj za siebie, jeszcze nie pora abyś się poddał, bo kto zawalczy o Ciebie. W swoim cierpieniu Jesteś sam, ale jeśli je zrozumiesz już nie powrócisz tam. Smutek ucieknie i wszystko co złe. Nie bój się lęków, one chcą być przy Tobie , one są obecne jedynie w Twojej głowie. Przyjrzyj się im i zapomnij o nich. One odejdą. Pamiętaj, że Życie masz aż jedno….

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 23.00 z małą przerwą na obiad,kolację zjem potem 😉

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

56 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *