IMG_1465

Wielki Czas już się zaczyna… od Nowiu Księżyca 26.11, a potem…

Wielki Czas już się zaczyna… od Nowiu Księżyca 26.11, a potem…

Już 26.11( jutro) czeka Nas Nów Księżyca w Zodiaku Strzelca. Jest to czas, gdzie przybędzie Nam optymizmu i energii do wszystkiego. Będziemy czuli się znacznie lepiej niż w ostatnich dniach.

 

Będziemy mieli chęć dużo robić. Nawet sprawy odkładane od dawna będą wydawały się mniej skomplikowane.  Jednak nie należy podejmować pochopnych decyzji ponieważ możemy o ich skutkach przekonać się już pod koniec obecnego roku kalendarzowego. Nakręceni działaniem możemy popełnić wiele błędów. Nie jest to najlepszy Czas na podpisywanie umów o pracę, a także umów kredytowych. Najlepiej odłożyć takie sprawy na inny termin. Odnośnie relacji międzyludzkich jest to Czas, gdzie wiele spraw zostanie wyjaśnionych w sposób nawet spokojny.

Należy skoncentrować się na tym, aby spojrzeć na daną sprawę czy sytuację z perspektywy tej drugiej osoby. Nie spieszyć się i nie snuć planów, które są do zrealizowania za kilka lat. Lepiej skoncentrować się na bliższym Czasie, aby energie, które będą Nam towarzyszyły mogły dodać siły i radości.

 Jeśli chcesz się dowiedzieć co przyniesie Tobie ten Nów Ksieżyca i przed czym ostrzegają Karty, śmiało dzwoń! Przez rozmowę ze mną i moimi Kartami zaopatrzysz się w tą optymistyczną energię, którą niesie ze sobą Nów Księżyca.

Za chwilę też Magia Andrzejek w połączeniu z Nowiem będzie bardzo hucznie energetycznie i iście Magicznie. Energie już szaleją co możecie czuć przez wzmożoną swoją aktywność, przez wiele spraw, które pojawiają się niby przypadkiem oraz przez natłok miłych prezentów od Losu. Zapytaj o Horoskop Andrzejkowy, nie tylko o to jak spędzisz najbliższe Andrzejki, ale o to jakie energie zabierzesz ze sobą w tym Magicznym Czasie.

Na Magicznej linii będę dostępna od godz około 14.00 do poznych godz wieczornych z przerwa na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

18 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *