brath

Więzi

Młodszy o 12 lat a ja jednak kontakt między Nami jest Dobry. Pamiętam jak byłam nastolatką i Mama kazała wychodzić mi z Nim na dwór. Nie bardzo chciałam, ponieważ trochę się wstydziłam, że inni pomyślą iż to moje Dziecko. A jednak wychodziłam i nawet byłam z Niego dumna. Potem zabieraliśmy Go na ryby i do Lasu, aby zaszczepić w Nim Miłość do przyrody i tak też się stało.

 

On pewnego rodzaju ekscentryk poszukujący ideałów i ja trochę szalona. Mam też ukochaną Siostrę, ale to może kiedyś na inny temat napiszę. Dziękuję bardzo Rodzicom, że mam Rodzeństwo i za to, że potrafili wybudować między Nami bardzo silną więź. Oczywiście bywa różnie jak to w Życiu, ale zawsze mamy gdzieś w sobie ukrytą pewność, że w razie W możemy na siebie liczyć. Bardzo ważne jest wsparcie psychiczne, którego od czasu do czasu każde z Nas w pewnych etapach swojego Życia potrzebuje. Możemy być setki kilometrów od siebie, ale gdy coś się dzieje to zawsze potrafimy się spotkać i porozmawiać. Spotykamy się też w miarę regularnie tylko we trójkę w pubie aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

 

U Nas w Rodzinie jest też taki zwyczaj pewnego rodzaju można to nazwać obrad. Jednak jest to w sytuacjach naprawdę ekstremalnych, gdy nic nie pomaga. Zbieramy się wtedy razem z Rodzicami i każdy wyraża swoje zdanie na dany temat, udziela wskazówek a co zrobi zainteresowana osoba dla której były zorganizowane osoby, należy już do Niej. Nie ma potępienia w tym wszystkim czy zazdrości czy kłamstwa.Obrady są zawsze trudne, szczere, ale też przynoszące ulgę. Stajemy wtedy w Kręgu, objęci ramionami i ktoś zawsze wypowiada Magiczne zdanie „Pamiętaj nie Jesteś sam”.

To zdanie ma ogromną Moc i działa rewelacyjnie. Spotkania i rozmowy z moim Bratem zawsze są inspirujące i chociaż nie zawsze zgadzamy się we wszystkim to i tak efekt jest wspaniały. Bardzo ważne są więzi Rodzinne i świadomość, że ktoś jest, że nie Jesteśmy sami w tym wielkim Świecie. Zachęcam Was do wybaczenia i odświeżenia być może nadszarpniętych relacji z najbliższymi. Należy wybaczać, bo każdy popełnia błędy. Należy się wspierać na ile to możliwe. Czasami wystarczy posiedzieć w milczeniu a czasami wystarczy zwykła rozmowa. Mówcie swoim najbliższym , że ich kochacie. To jest bardzo ważne i budujące. Jeśli nie wiecie jak poprawić te relacje i czy to jest możliwe, zawsze możecie mnie zapytać i zobaczymy co jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

46 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *