1

Wiosenny Rytuał Różowej Mgiełki

 Postanowiłam dać Szansę wszystkim na Wiosenny Rytuał Różowej Mgiełki.

Ten Rytuał do tej pory wykonywałam jedynie dla osób, które chociaż raz, spotkały się ze mną osobiście. Postanowiłam dać możliwość skorzystania z tego fenomenalnego Rytuału Różowej Mgiełki wszystkim, nawet tym, co mieszkają steki kilometrów ode mnie i nie mają możliwości osobistego spotkania ze mną z różnych względów.

 

Chcę, aby te osoby też miały niesamowitą możliwość cieszenia się tą Energią, która działa przez Rok. Ostatnie Lata Numerologiczne nie sprzyjały, abym mogła ten Rytuał wykonywać dla wszystkich.

 

Natomiast jak pamiętacie obecny Rok 2017 jest Rokiem Jedynki, a więc każdy ma możliwość zaczęcia wszystkiego od nowa, otworzenia się na nowe możliwości finansowe, nową pracę i ogólnie mówiąc na poprawę finansów, ale nie tylko, ponieważ Wiosenny Rytuał Różowej Mgiełki działa też doskonale na sprawy uczuciowe. Zacieśnia więzy z osobą, która jest dla Was właściwa, otwiera na Miłość a także dodaje piękności, powabu i blasku. Zresztą osoby, które rozmawiają ze mną już przez samą rozmowę otrzymują Różową Mgiełkę i czują się po niej wspaniale, co potwierdzają liczne powroty do mnie a także Wasze komentarze na moim blogu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosenny Rytuał Różowej Mgiełki jest czymś więcej niż samym przekazem, który trzeba powtarzać u jednych po paru Dniach , u innych trochę rzadziej. Rytuał jest czymś co pozostaje z Wami na dwanaście Miesięcy. Jeśli Ty chcesz, czuć tą wewnętrzną Siłę, Radość, chcesz być pewna siebie, adorowana, chcesz być Szczęśliwa pod względem Miłości i finansów , to właśnie ten Rytuał Różowej Mgiełki jest dla Ciebie. Odrzuć wszystko co Cię ogranicza i zniewala, daj sobie Szansę na lepszy Czas Dzisiejszy i kolejne Miesiące.

 

Zaczaruj swój Los przez Różową Mgiełkę i ciesz się Życiem. Jak już pisałam Wiosna jest Magią początków więc wykorzystaj ten Czas, ponieważ kolejna taka okazja zdarzy się dopiero za Rok. Nie marnuj ani Dnia na to co jest złe i przytłaczające, zaskocz innych nową sobą i swoim Nowym Życiem.

 

Przypominam, że koszt ustalany jest indywidualnie, ponieważ każda osoba jest inna i potrzebuje innej Siły Różowej Energii. Zaznaczam też, że każde zgłoszenie rozpatruję indywidualnie i może się zdarzyć, że u niektórych osób nie będę mogła wykonać tego Rytuału. Nie wykonuję żadnego Rytuału hurtowo, ponieważ takim postępowaniem można wyrządzić krzywdę oraz ze względu na to, że Was bardzo szanuję. Nie wierzcie w to, że można jakikolwiek Rytuał wykonywać grupowo.

 

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt drogą mailową wraz z podaniem imienia i daty urodzenia osoby dla której ma być wykonany Wiosenny Rytuał Różowej Mgiełki: aggasoyala@gmail.com Na zgłoszenia czekam do 14 Kwietnia.

 

Jestem jedyną osobą w Świecie ezoterycznym, która taki Rytuał wykonuje. Jest to moje autorskie wykonanie, które wypracowałam przez Lata. Dla tych co mnie jeszcze dobrze nie znają, a czytają mojego bloga, dla przypomnienia dołączam post o Różowej Mgiełce, który napisałam jakiś Czas temu:

 

„Od wielu już lat, bardzo dużym powodzeniem cieszy się Różowa Mgiełka, którą Wam przesyłam podczas Naszych rozmów. Ale co to tak naprawdę jest?

 

Różowa Mgiełka jest to fantastyczna energia, którą noszę w sobie od urodzenia. Moja Babcia zawsze mówiła, że będę leczyła słowem i dotykiem. Nie rozumiałam o co Babci chodzi, aż do czasu gdy w moim i tak bardzo dziwnym jak na dziecko Życiu, zaczęły pojawiać się niesamowite rzeczy. Ludzie zaczęli patrzeć na mnie inaczej niż na inne dzieci. Byli bardziej przychylni, sami zabiegali o zabawy i kontakt ze mną. Miałam Dar godzenia ze sobą dorosłych, coś co sprawiało , że czuli się lepiej.

 

Nie wiem jak to robiłam, pamiętam jedynie , że w wybranych momentach musiałam się bardzo skoncentrować i wykonać określony gest. Osoby, które oglądały moje programy telewizyjne widziały ten gest. Myśli, słowa przychodziły same, a mnie przechodził pewnego rodzaju prąd, ciepło czy też drżenie. Wszystko zależało od danej osoby na którą działałam i Jej sytuacji/problemu. Dopiero w Życiu dorosłym w pełni zrozumiałam, że oprócz Daru przewidywania Losów, zaglądania do ludzkich Żyć, czytania kart połączonego z jasnowiedzeniem mam coś jeszcze. Mam Dar przesyłania potężnej, fantastycznej Różowej Energii, która pomaga i wspiera.

 

Widzę ją jako Różową Mgiełkę. Ona jest jak wiosenny, lekki deszczyk, jak rosa letnim rankiem, pierwszy promyk Słońca, tęcza po wielkiej burzy, po prostu jest jak tchnienie Anioła. Każdego Dnia doświadczamy tego Cudu i on Nam daje wskazówki na przyszłość. Różowa Mgiełka przez Anioły, mówi Wam dokąd się udać, co zrobić a przede wszystkim ma działanie wzmacniające i oczyszczające z wszelkich blokad.

 

Po otrzymaniu Różowej Mgiełki czujecie się wspaniale. Jesteście silniejsi, radośniejsi i zdrowsi. Już w trakcie zabiegu przesyłania tej rewelacyjnej energii, czujecie pewnego rodzaju dreszcze, ciepło, mrowienie czy radość. Każdy z Nas jest inny więc odczucia też macie różne. Piszecie do mnie i mówicie, że to działa. Tak, działa, bo nie może być inaczej. Wystarczy otworzyć się na mnie i przesłanie, które macie otrzymać. Zresztą już po samej rozmowie ze mną czujecie się lepiej, co też potwierdzacie. Nie wiecie co to dokładnie jest, ale chcecie tego więcej i więcej ??

 

Podczas rozmowy, nawet najzwyklejszej, też Różowa Mgiełka jest Wam przesyłana. Oczywiście w znacznie mniejszym stopniu, niż gdy poprosicie o nią konkretnie. Podczas konkretnego zabiegu Różowa Mgiełka otacza Was, oczyszcza Waszą Aurę, a także ciało fizyczne z różnych naleciałości i blokad. Zabiera to co złe, a daje to co dobre, mówiąc krótko.

 

Pytacie czy można ją przedawkować, za dużo mieć. Nie, nie można. Różowa Mgiełka dociera do Was w takim stopniu i w takiej sile, ile dokładnie potrzebujecie, aczkolwiek regularne powtarzanie zabiegu Różowej Mgiełki jest wskazane przy trudniejszych sytuacjach, ale nie ma czegoś takiego jak przedawkowanie. Osoby, które korzystają od lat z przekazu Różowej Energii wiedzą, że czasami łączę ją z innymi energiami , ale wszystko w zależności od zapotrzebowania danej osoby.

 

 

Na pewno nie należy obawiać się tego przekazu. Należy być otwartym, a wtedy poczujecie dotyk Anioła i fantastyczne uczucie. Poczujecie różowo złociste objęcie Wyższych Energii. Można poprosić o Różową Mgiełkę dla siebie, albo dla kogoś z Rodziny aczkolwiek zaznaczam, że wykonuję przekaz na każdą osobę oddzielnie. Nie ma czegoś takiego, że na Rodzinę ogólnie. Ta niesamowita Energia musi dotrzeć do każdego z osobna, bo każdy jest inny i potrzebuje innej siły i innego kodu energetycznego. Dlatego proszę o podanie imion osobno, aczkolwiek w jednej rozmowie można poprosić o przesłanie dla kilku osób po kolei.

 

pink_01-244x160Jak mi się Żyje z tą Różową Mgiełką gdzieś tam w sobie? Bardzo dobrze;) Przyznam się, że przesyłanie Różowej Mgiełki jest wyczerpujące czasami dla mnie aczkolwiek wiem, że w ten sposób pomagam i lubię to robić.

 

 

Zapraszam Was do skorzystania i podzielenia się wrażeniami być może i tu na blogu. Warto ubrać się w Różową Mgiełkę na początku nowego tygodnia, aby zapewnić sobie wszelkie powodzenie. To tak na marginesie.”  

 

 

Dzisiaj macie możliwość ubrania się w tą Cudowną Siłę przez Wiosenny Rytuał Różowej Energii, która pozostanie z Wami przez kolejne dwanaście Miesięcy. Dla osób, które chcą jeszcze większej Siły Różowej Energii oprócz Wiosennego Rytuału Różowej Mgiełki polecam dodatkowo Kryształ Różowej Energii w którym jest zamknięta ta niesamowita Moc. Znacie go z moich programów telewizyjnych. Do nabycia w Naszym sklepie Sarah Magic. Doskonale podniesie wibracje domowników w czasie Przedwiośnia, gdzie zawsze jest duży spadek sił.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej Linii w Niedzielę nie będę dostępna, ale wypatrujcie relacji z mojego  Dnia na moim Snapchacie 🙂

Do rozmów zapraszam już w Poniedziałek od godz 14 do 21.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688 ☎️

Pozdrawiam ciepło ❤️❤️❤️❤️

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

10 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *