30784827_1811521592237514_2059726825_n

Właśnie dzisiaj dokonaj zmian!Pierwsza kwarta Księżyca sprzyja!

Dzisiaj jest pierwsza kwarta Księżyca w Nowym Roku. Jest to faza Księżyca korespondująca z Żywiołem Wody, który odpowiada okresowi ciepłego lata. Energie są ciepłe i sprzyjające. Człowiek staje się silniejszy oraz pewniejszy siebie. Aktywność do działania wzrasta, aczkolwiek też będziemy do wszystkiego podchodzić bardziej emocjonalnie. Siły życiowe zbliżają się powoli do Zenitu co da Nam ogromny zapał do działania.

 

Obecna faza Księżyca jest najlepszym czasem na zmianę pracy, na podróże, na wystąpienia publiczne oraz podpisywanie wszelkich umów. Wiele osób może doznać olśnienia i wpaść na genialne pomysły, które w przyszłości okażą się strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

Dzisiaj szczególnie mocno będziemy potrzebować rozmów i kontaktów z drugą osobą, z kimś kto Nas wysłucha i doradzi.Pierwsza Kwarta Księżyca w 2019 jest wyjątkowo silna i ma wpływ jakby na cały Rok 2019. To właśnie dzisiaj należy szczególnie głęboko i mocno dotknąć Magii, aby zapewnić sobie wszelkie powodzenie, aby pozbyć się zadawnionych lęków i urazów.

 

 

 

Jeśli chcesz, aby Twoje nurtujące Cię problemy odeszły w niepamięć zacznij działać. Zapytaj co możesz zrobić, aby znaleźć odpowiedniego partnera lub co możesz zrobić, aby już wybrany partner spojrzał na Ciebie przychylniej. Zapytaj również o to co możesz zrobić, aby poprawić swoją sytuację finansową. Pierwsza kwarta Księżyca w 2019 daje Ci doskonałą możliwość i szansę na pozbycie się ze swojego Życia, tego czego nie chcesz, aby w nim było. Zaopatrzy Ciebie i Twoją rodzinę w pozytywne wibracje na najbliższe miesiące. Skorzystaj!  Druga tak niesamowita okazja będzie dopiero za rok!

 

Informacja:

“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Dzisiaj jestem dostępna do godz 22.00 z małą przerwą na kawę tel 708 788 222 , 708 888 688 oraz 227 184 099

Pozdrawiam

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

36 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *