24957104_1847683935522626_375782590_o

Wojowniku

I taka Radość wielka gdy się uśmiechasz i mówisz, że już wróciłeś po swoich udrękach. Jeszcze błądzisz Myślami, ale mówisz mi więcej gdy Jesteśmy tylko My, tylko My sami.

 

Szukasz słów, które się gdzieś pogubiły i osób, które Twoje Serce zraniły.Ty  znasz te słowa wyrazu, Ty wiesz co chcesz mi przekazać, ale nie można odkryć wszystkiego od razu.

 

Jesteś bliżej niż dalej tego wszystkiego, co inni nazywają normalnym Życiem. Wracasz na moment i znowu się cofasz, jakby Twoje Myśli niekiedy miały focha. Denerwujesz się i bardzo starasz i nawet dobrze Ci wychodzi gdy już się rozgadasz. Powracasz i odpływasz i patrzysz na tych co kochasz a innych zbywasz.

 

Zaczynasz rozumieć Świata tego działanie i ludzi obojętność i ich niecne wykorzystywanie. Zawiodłeś się i sam tego nie pojmujesz. Martwisz się tym co było i czasami żałujesz, że nie zrobiłeś inaczej. Tak miało być i tak będzie, że poznasz tych co odkryją swoją twarz wszyscy, gdy Ty byłeś w biedzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przechodzisz transformacje, zmianę ogromną okupioną bolem i udręką mozolną. Z każdym dniem nabierasz siły by pokazać Światu i innym, że dasz radę, że JesteŚ. Umarłeś już wtedy, a teraz rodzisz się na nowo, Nowy Ty, inny Ty. Taki sam, a jednak inny. Wielkie przemyślenia i wielkie zmartwienia. Odkupienie swojej winy już jest za TobĄ i nie martw się, bo teraz wszystko się zmieni.

 

Masz ludzi przy sobie, którzy Cię kochają, którzy codziennie rano wstają, aby być przy Tobie. Wielkie przemyślenia i trudność zrozumienia tego wszystkiego co Cię spotkało i tego co przed Tobą. Jesteś Wojownikiem tego Świata i nie ma takiej siły by Cię zatrzymać bo dostałeś drugą szanse na długie lata. Cud jest w Tobie i w Bogu wielkim, któremu powierzasz wszystkie swoje rozterki. Nie Jesteś sam i nigdy nie byłeś. Teraz okazało się kto jest kim, gdy Ty w swojej samotności o siebie walczyłeś. Przypominasz sobie bardzo wiele a zarazem tak mało, nie przejmuj się tym co się stało. Podnieś dumnie głowę wysoko i spójrz jeszcze dalej, niż spojrzeć może ludzkie oko. Widzisz i wiesz więcej, niż wiedziałeś wcześniej….Masz Misję do spełnienia…

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godzinach południowych i wieczorem

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

11 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *