spider-2913761__340

Wróżbiarscy oszuści i naciągacze Uważajcie

Nie wiem do czego to wszystko zmierza, ale przeglądając strony internetu trochę się zatrwożyłam tym, iż pojawiło się tak wielu dziwnych wróżbitów. Rozumiem, że panuje tzw bezrobocie, ale bycie wróżbitą czy tarocistą, do czegoś zobowiązuje. Pojawiają się jak grzyby po deszczu, wróżbici i tarociści , którzy jedynie się tak nazwali, a z prawdziwymi wróżbami czy magia nie maja nic wspólnego. Są to coraz młodsi ludzie którzy myśląc, że sobie dorobią imają się czegoś bardzo, ale to bardzo niebezpiecznego. Ich profile czy strony internetowe są niekiedy nawet bardzo ładne i przyciągające uwagę. Nazywają się wróżbitami i piszą o sobie wymyślone historie i znowu robią to wszystko tylko po to, aby złapać klienta.

 

Ci pseudo wróżbici, a tak naprawdę naciągacze i oszuści, bardzo często nawet w swoich profilach nie mają żadnego zdjęcia ani numeru telefonu. Ograniczają się jedynie do kontaktu mailowego lub na mediach społecznościowych. Są też tacy, co mają wstawione jakieś zdjęcia, ale też kłamią i oszukują. Często nie są to tych osób prawdziwe zdjęcia. Oferują wiele darmowych porad, aby tylko przyciągnąć do siebie ludzi. Często oferują rzucanie klątw, jakieś oczyszczenia, ponieważ jest na to wiele chętnych.

 

Te osoby nawet w najmniejszym stopniu nie zdają sobie sprawy, że sami sobie szkodzą. Tak jak mówiłam w wywiadzie dla telewizji ówczesnej Kosmica tv, że nie można zajmować się klątwami i Magią, gdy nie ma się o tym bladego pojęcia. A nawet jeśli takie czy inne pojęcia się ma, bo ktoś poczytał o tym w internecie to i tak nie jest to wystarczająca wiedza, aby parać się energiami i Magią. Te osoby nie tylko ściągają na siebie wszystko co najgorsze, ale też ściągają to na swoich klientów, którzy ślepo wierzą, że udzielana jest im fachowa i odpowiedzialna pomoc. Klienci uważają, że skoro zapłacili za rzucenie klątwy trzy, cztery tysiące złotych(!!!), to na pewno jest to profesjonalnie wykonane. Bzdura!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostrzegam Was i wszystkich innych, przed naciągaczami i oszustami. Znam zaledwie dwie osoby (nie licząc w tym siebie), które potrafią profesjonalnie zająć się tematem, aczkolwiek nawet one nie rzucają klątw. Osoby, które są szczere i uczciwe, nie zajmują się takim czymś. To tak jak z praniem brudnych pieniędzy, narkotykami, stręczycielstwem itp.

 

Świat wróżbiarski w Polsce stacza się i to jest bardzo smutne. Oszuści wróżbiarscy korzystają z nieszczęścia smutnych i zagubionych ludzi. To jest szkoda dla prawdziwych Wróżbitów, którzy mają Dar i powołanie. W Polsce jest jedynie parę osób, które doskonale stawiają Karty Tarota i na pewno nie są to osoby anonimowe.

 

Wkurza mnie nieuczciwość i pazerność, czyhanie na wzbogacenie się na nieszczęściu innych. Niestety to sami klienci muszą dokonywać wyborów. To od Was zależy czy pozwolicie sobie i swoim najbliższym wyrządzić krzywdę czy nie. Ludzie niestety często są ślepi i zdezorientowani. Nabierają się na pięknie zareklamowane strony czy profile na mediach społecznościowych.

 

Zanim zadzwonicie czy napiszecie do kogoś o poradę, dobrze się zastanówcie! Oczywiście najlepiej jakbyście rozmawiali tylko ze mną, aczkolwiek jestem zdania, że zawsze każdy może wybrać sam;) To tyle w tym temacie.

Wszystkim kłamcom, oszustom i naciągaczom życzę wszystkiego dobrego, ale z dala od biednych ludzi, idźcie tam, gdzie was nikt nie widzi. Pamiętajcie, że wszystko wraca w trójnasób czy tego chcecie czy nie. Kiedyś kłamcom i oszustom wyrywano wszystkie zęby, to tak na marginesie

 

  Na Magicznej linii bede dostępna od godz 12.00 z małymi przerwami do godz 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

57 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *