Jedyny w Polsce ezoteryczny blog podpowiadający jak żyć, aby być szczęśliwym. Zawiera porady odnośnie każdej sfery życia miłości, zdrowia, finansów, życia codziennego a także podpowiada jak rozwijać się wewnętrznie. Poruszane są przeróżne tematy, które interesują czytelników.  Przedstawiane są również prognozy na przyszłość, horoskopy.

 Agga Soyala od 21.09.2009 r do 30.06.2014r nieustannie prowadziła programy telewizyjne na żywo KosmicaTV. Była twarzą tego programu.

 Znana jest ze swoich trafnych i prawdziwych porad, z charyzmy i miłości do drugiego człowieka a także prawdziwości w wyrażaniu swojej opinii.

Ludzie powracają do Aggi Soyala po porady płynące z Kart Tarota i z bloga, który rozwija się doskonale. Przez blog i programy telewizyjne Aggi Soyala, widzowie/czytelnicy wzajemnie zaprzyjaźnili się ze sobą. Ma dar zjednywania ludzi i poprawiania ich jakości życia o czym świadczą archiwalne nagrania z programów Kosmica Tv, a także komentarze na blogu.

Od lipca 2014 r posiada swoją osobistą linie telefoniczną, gdzie można uzyskać poradę odnośnie każdej sfery życia.Każdego dnia ma dziesiątki telefonów i rozmów. Jest chętnie słuchana i czytana. Rozmówcy/czytelnicy to kobiety i mężczyźni w wieku od 18 do 88 lat. Z czego największa grupa wiekowa to 18 do 45 lat oraz 46 do 67 lat.

Widziano Aggę Soyala w : 

tvnmeteo

tvpulstvs

kosmicatv

tvnstyle

mango24

itv

tele5

Jeśli chcesz podjąć współpracę, zamieścić reklamę na blogu Aggi Soyala pisz na adres: aggasoyala@gmail.com lub dzwoń: 708 788 222.

Daj sobie szansę na kontakt z najbardziej wpływową marką ezoteryczną jaką jest Agga Soyala.

Statystyki bloga Agga Soyala:

Agga Google