324159188_1554582641709591_6427677386958946832_n

Wszystko jest dobrze, to Twoja budząca się Boskość

Wszystko jest dobrze, to Twoja budząca się Boskość

Ostatnio coraz więcej osób narzeka na swoje gorsze samopoczucie. Mówicie o tym w Naszych rozmowach oraz piszecie w mailach. Czujecie się bardzo przemęczeni, bez chęci do robienia czegokolwiek i bez radości. Niestety jeśli nie są to objawy chorobowe (zróbcie sobie badania lekarskie), to wszystko wskazuje na to, że Wasza Boskość budzi się. Proces przebudzenia nie jest łatwy tak samo jak nie jest łatwe przepoczwarzenie się i wyjście z kokonu motyla. Wy też teraz przepoczwarzacie się. Jeszcze cały proces potrwa chwilę i te wszystkie dolegliwości miną.

 

 

Po czym rozpoznać, iż Twój proces Przebudzenia Boskości rozpoczął się ?

✳️ Od dłuższego czasu nachodzą Ciebie różnego rodzaju bóle ciała. Szczególnie kręgosłupa szyjnego, pleców, ramion, ale bolą też nogi i ogólnie każdego dnia boli coś innego. Dzieje się tak, ponieważ zachodzą bardzo intensywne zmiany na poziomie Twojego DNA ,gdy Energia Chrystusowa budzi się w Twoim wnętrzu. Te bóle za jakiś czas miną.

 

✳️ Bardzo często dopada Ciebie uczucie głębokiego smutku bez wyraźnej przyczyny. Jest to proces uwalniania swojej przeszłości z poprzednich wcieleń oraz z obecnego oraz z innych swoich Żyć równoległych. Czujesz przy tym smutek, ponieważ zostawiasz coś za sobą. Niby się cieszysz ale jednak poczucie smutku pozostaje. To jest trochę podobne uczucie do przeprowadzki na stałe w inne miejsce. Zostawiasz stare energie, wspomnienia i otwierasz się na nowe. Możesz przy tym smutku rozpamiętywać swoje dokonania i zastanawiać się czy podjąłeś w przeszłości właściwe decyzje. To też jest chwilowy stan i on przeminie.

 

✳️ Przyznaj się ile razy w ostatnim czasie zdarzyło się Tobie płakać bez powodu. Ten płacz jest też płaczem oczyszczającym, uwalniającym od przeszłości w tym Życiu ale i w innych. Nie powstrzymuj łez. Płacz jest doskonałą drogą oczyszczenia ze starej energii. Taki stan też przeminie.

 

✳️ Poczucie niezadowolenia ze swojej pracy , wypalenie. Bardzo mocna chęć zmiany, a u niektórych osób wręcz ta zmiana pracy może dokonać się „sama ” i w bardzo szybkim tempie. Możesz być tym zaskoczony, bo niby chcesz zmienić pracę, ale na zdrowy rozum wydaje się to Tobie jakieś nienormalne i bez sensu, bo przecież tak naprawdę lubisz swoją obecną pracę. Możesz się dziwić skąd u Ciebie taka nagła chęć zmiany. To jest normalne odczucie, ponieważ Ty się zmieniasz a razem z Tobą zmienia się Twoja rzeczywistość i wszystko co Ciebie otacza. Na razie nie szukaj pracy na siłę. Jeśli możesz to pozostań w obecnej a w wolnej chwili rozglądaj się za taką, która będzie spełniała Twoje oczekiwania. Być może nie od razu podejmiesz pracę, która jest Twoją pasją. Może będzie trzeba jeszcze poczekać lub przejść parę szczebli innych prac. Ten czas niepokoju o karierę i pracę też minie. Na razie Jesteś w czasie przejściowym, przystosowujesz się do zmian. 

 

 

✳️ Masz poczucie oderwania się od swojej Rodziny. Masz wraźenie, że się oddalasz, że więzy się rozluźniają. To też przeminie. Każdy z Nas jest połączony ze swoją biologiczną Rodziną przez więzy karmy i gdy te więzy zostają uwalniane, gdy następuje wychodzenie z karmicznego cyklu poczucie oddalenia jest dość mocne. Po pewnym czasie, gdy wyjdziesz z cyklu karmicznego to nawiążesz nową relację na nowych zasadach, pod warunkiem , że jest to dla Ciebie właściwe. Będą to relacje w nowych energiach bez karmicznych obciążeń.

✳️ Masz też dziwne objawy swoich snów. Bardzo często budzisz się w nocy między godziną 2 a 4 rano. To budzenie się w nocy jest chwilą na wzięcie oddechu, na odpoczynek, ponieważ podczas snu zachodzi w Tobie bardzo wiele poważnych przemian. To przeminie. Nie staraj się ponownie zasypiać na siłę. Jeśli dalej nie możesz spać to zrób sobie coś do picia, zajmij się czymś. Ważne, abyś był zrelaksowany i nie przejmował się niczym.

 

 

 

 

✳️ Ogólnie Twoje sny są teraz bardziej wyraziste i jakby namacalne. Mogą to być niekiedy ciężkie sny np o wojnie, potworach itp. Jest to uwalnianie starej energii z wnętrza Ciebie i ta stara energia z przeszłości ujawnia się przez bitwy i tego typu rzeczy. Twoje sny są teraz wzraźniejsze pod kątem barw i krawędzi. Możesz jeść podczas snu zupę ogórkową i gdy się obudzisz będziesz czuł jej smak. To jest coś niesamowitego. Najlepiej abyś zapisywał lub nagrywał swoje sny od razu gdy się budzisz. One dadzą Tobie wiele wskazówek. Jeśli nie wiesz co one oznaczają zapytaj. Tłumaczę sny od wielu lat.

✳️ Kolejnym Znakiem jest niestety dezorientacja fizyczna polegająca na poczuciu oderwania się od rzeczywistości . Czujesz się wtedy jak pijany. Nie umiesz poskładać energicznie myśli. Masz wrażenie, że się chwiejesz, idziesz zataczając się lub potykając. Możesz mieć wrażenie, że nie umiesz postawić dwóch stóp na ziemi. Twoje uziemienie zostało zaburzone a Ty poruszasz się między dwoma światami. Dzieje się tak, ponieważ gdy Nasza Świadomość przechodzi w Nową Energię, ciało za tym nie nadąża i pozostaje w tyle. To też minie, aczkolwiek gdy będziesz tak się czuł postaraj się spędzać więcej czasu w Naturze, aby pomóc uziemić nową energię wewnątrz Ciebie. Można też dodatkowo zjeść coś co lubisz, wypić dobre kakao, kawę czy herbatę.

 

✳️ Potrzebujesz więcej czasu dla siebie. W pewnym momencie odkryjesz, że rozmawiasz sam ze sobą, że rozmawiasz ze swoim JA. Będą to rozmowy nawet po kilkadziesiąt minut. Jest to nowy sposób komunikacji, który ma miejsce w Twojej istocie i zaczynasz doświadczać wierzchołka góry lodowej z rozmową o sobie. Te rozmowy będą się nasilać  i staną się bardziej płynne i wnikliwe. Nie przejmuj się bo to jest naturalny proces budzenia się i wchodzenia w Nową Energię.

✳️ Uczucie samotności będzie się nasilało.  Mimo iż będziesz w towarzystwie przychylnych osób i bliskich będziesz czuł się samotny. Poczucie odsunięcia od innych i samotności jest potrzebne , ponieważ czasami podążasz świętą i samotną ścieżką. Bycie w tłumie może nie być dla Ciebie sprzyjające. Zbyt duża ilość energii innych może Ciebie przytłaczać. Uczucia samotności mogą wywoływać w Tobie niepokój , są one związane z faktem ,że Twoi Przodkowie odeszli. Byli z Tobą we wszystkich Twoich podróżach, we wszystkich Twoich Życiach. Teraz nadszedł czas, abyś mógł wypełnić swoją przestrzeń swoją własną Boskością. To też przeminie. Pustka wewnątrz zostanie wypełniona miłością i energią Twojej własnej Chrystusowej Świadomości.

 

✳️ Możesz czuć się jakbyś utracił swoją pasje. Nic Ciebie nie cieszy, nie masz ochoty na to co sprawiało Tobie radość. Snujesz się bez celu i nie wiesz co ze sobą zrobić . Niby wiesz, co chciałbyś zrobić, aczkolwiek odwlekasz to i odwlekasz. Nie potrafisz zabrać się energicznie nawet za ulubione zajęcia. Nie obwiniaj się, ponieważ jest to część procesu budzenia się. Daj sobie luz i uznaj , że ” nic nie robienie” też jest ok. Nie zmuszaj się na siłę, ponieważ ten stan też przeminie. Potrzebujesz resetu. Wyłączenia się na jakiś czas, aby załadować nowe energie nasion Chrystusowych. 

 

 

Głęboka tęsknota za powrotem do domu. Jak mówi Tobiasz w przekazie do Geoffrey Hoppe, to jest najtrudniejsze i jest największym wyzwaniem. Możecie doświadczyć głębokiego i przytłaczającego pragnienia opuszczenia planety i powrotu do Domu. To nie jest „samobójcze ” uczucie. Nie jest ono oparte na złości czy frustracji. Nie chcecie robić dramatów dla siebie i dla innych. Jest to cicha część Ciebie, która chce iść do Domu. Dzieje się tak, ponieważ zakończyłeś swoje karmiczne cykle. Wypełniłeś swój kontrakt na to Życie i Jesteś gotowy, aby rozpocząć nowe Życie, będąc jeszcze w tym fizycznym ciele. Podczas tego procesu przejścia, masz wewnętrzne wspomnienie tego, jak to jest być po drugiej stronie. Czy Jesteś gotowy na nową turę służby tu na Ziemi? Czy Jesteś gotowy podjąć wyzwania związane z przejściem do Nowej Energii?  Doszedłeś tak daleko i to po wielu, wielu życiach więc ciesz się i przygotuj na zmiany w ziemskim Życiu. Duch potrzebuje Ciebie tutaj, abyś pomógł innym przejść do Nowej Energii. Będą oni potrzebowali ludzkiego przewodnika ,który odbył podróż ze starej Energii do Nowej. Ścieżka, którą teraz kroczysz dostarcza doświadczeń, które umożliwią stać się Nauczycielem Nowego Boskiego Człowieka. Twoja podróż może być czasem samotna i ciemna, ale pamiętaj, że nigdy nie Jesteś sam 💚💚💚💚

 

Jeśli chcesz wiedzieć czy Twój proces budzenia się jest rozpoczęty oraz jak go przejdziesz zapytaj. Możesz też dowiedzieć się co w związku z tym wydarzy się u Ciebie, co czaka na Ciebie, dokąd zmierzasz i czy we właściwym kierunku. Zapytaj kiedy to wszystko u Ciebie przeminie, abyś mógł poczuć się zdecydowanie lepiej

 

 

Magiczna Linia wieczora z przerwa na kawe 

☎️ tel. 708 788 222

  ☎️ i  708 888 688

 ☎️  227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

 

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *