Wszystko jest tylko RAZ

Wszystko jest tylko RAZ

Wszystko zdarza się  tylko RAZ. Tylko RAZ jest ta chwila, tylko raz jest ten moment. Wszystko jest tylko RAZ.
 
Możesz wykonywać zdawałoby się te same czynności, ale i tak każda mimo że jest taka sama jest inna i jest tylko RAZ. Możesz od lat chodzić do tej samej pracy, pić tą samą kawę, chodzić w te same miejsca i spotykać tych samych przechodniów, ale i tak wszystko jest tylko raz. Nie ma dwóch takich samych chwil, nie ma dwóch takich samych poranków, zachodów słońca. Chociaż okoliczności zewnętrzne czyli Twoja rzeczywistość w której Żyjesz, mogą być wręcz takie same, ale i tak są po raz pierwszy i tylko raz. Wszystko jest po raz pierwszy i zdarza się tylko raz w Życiu. Tylko raz masz 48 lat, dwa miesiące, 7 godzin, 25 minut i 30 sekund.
 
 
 
 
Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Zabiegani w pędzie nabrzmiałych obowiązków biegną często sami nie wiedząc dokąd. Często mówią „dzień jak co dzień” .
 
 
 
 
Są w błędzie bo nawet jeśli wszystko zrobisz tak samo, o tej samej godzinie, to i tak będzie to zrobione po raz pierwszy i tylko RAZ w Życiu.
 
 
Każdego dnia, w każdej sekundzie zmienia się Nasz organizm, zmienia się chemia w Naszym umyśle i Sercu. Chociaż jest to niezauważalne , ale zmienia się wszystko! Umysł każe Nam myśleć, że kolejny „ dzień jak codzień” .
 
 
Umysł nie pozwala wielu osobom na Świecie na dostrzeganie tak oczywistej prawdy, iż wszystko jest tylko RAZ! Świat ludzki jest ogarnięty wielkim zaślepieniem choroby nic nie widzenia. Nawet jeśli przez tydzień ubierasz to samo ubranie to tak naprawdę każdego dnia ubierasz je po raz pierwszy. To ubranie nie jest już takie jak wczoraj, nie będzie też takie jutro ani nigdy. Ty też nakładając to ubranie nie Jesteś taki jak wczoraj , ba! Nie Jesteś nawet taki jak rano czy sekundę temu!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystko jest tylko RAZ i warto abyście to sobie uświadomili i zaczęli to cenić oraz cieszyć się tym 🥰 To odmieni Wasze Życie! Nawet jeśli idziecie do tej samej kawiarni to idziecie do niej tylko RAZ w tym czasie , w tych okolicznościach , w tych a nie innych energiach. Wszystko jest RAZ i jeśli to odkryjecie w swojej rzeczywistości, odkryjecie Radość Istnienia. Nie ważne czym się zajmujecie, nie ważne czy macie odłożone pieniądze na koncie, jak wyglądacie. To jest bez znaczenia, ponieważ Jesteście tylko raz. Idąc do tego samego sklepu uświadomcie sobie, że idziecie do niego po raz pierwszy i tylko raz. Wszystko się zmienia, wszystko płynie i chociaż wydaje się takie samo, takim nie jest!
 
 
 
 
Jeśli odrzucicie marudzenie swojego umysłu zaczniecie dostrzegać Radość napływającą do Was ze swoich „ pierwszych razów”. Radość na początku nieśmiała jakby bała się zaistnieć, powoli zamanifestuje się ogromną Radością, która przyciągnie przyjazne osoby do Was, sprzyjające okoliczności w każdej sferze Waszego Życia.
 
 
Często piszecie w komentarzach i pytacie mnie co ja robię, że nawet ze zdjęć bije ode mnie „coś” co przyciąga. To jest ta Radość Istnienia. To jest przebijająca się Świadomość, która wypływa z mojego wnętrza. Ty też Ją masz w sobie! Każdy to ma! Jest w każdym i we wszystkim. Wystarczy, że na początek zaczniecie zdawać sobie sprawę ze swoich „ pierwszych razów”.
 
 
 
 
 
 
 
Poczuj się trochę jak na wycieczce szkolnej , gdzie wszystko chłonąłeś z zachwytem i świeżością umysłu. Zacznij dostrzegać wszystko wraz ze szczegółami , jakbyś widział to po raz pierwszy. I rzeczywiście tak jest! To samo drzewo , które mijasz od wielu lat, ławka w parku, ulubiona filiżanka, perfum itd , wszystko jest nowe i świeże, tak samo jak Ty w każdej sekundzie Jesteś po raz pierwszy taki a nie inny. Dzisiaj zacznij trenować swoje pierwsze razy , a zobaczysz co się stanie🥰 A i pamiętajcie, że zawsze jest dzisiaj 
 ❤🌸
 
Jeśli nie wiesz jak zacząć śmiało zapytaj 🙂
 

 

 

Magiczna linia 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

13 comments

 1. ReplyEB

  Oooo jest Pani skąpana w zieleni 😁 pięknie ! 🍀🌞

  dobra energia zieleni zachęca do głębokiego oddechu i pozytywnego myślenia 🍀🌈🌞

  gdziekolwiek Pani jest proszę pomyśleć o mnie 🌈🍀 pozdrawiam 🌞

 2. ReplyKazimiera

  A,tak.Tyle razy chodzę tą jedną z ulic,ale po raz pierwszy kilka dni temu ,zobaczyłam co jest napisane na murze budynku.Byłam zaskoczona, że to dostrzegłam .To nie jest grafit pryskany sprajem.W tym miejscu struktura ściany jest porowata.Taki baranek,który tworzy litery.Są to skróty pewnych nazw.Daje to niejako efekt w rodzaju pisma brajlem.Zastanawiałam się czy ktoś o tym wie. 🙂

 3. ReplyAnecia

  P. Agusiu prosze wypoczywac jak najwiecej i czerpac radość z natury oraz slonecznego nieba aby szczescie, radosc, relax zostal z pania na zawsze.
  ☀️☀️☀️☀️☀️🌞🌞🌞🌞🌝🌝🌝🌝🌝💖💖💖💖💝💝💝💝💓💓💓💓💞💞💞💞🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌷🌷🌷🌷🌷

 4. ReplyKazimiera

  Przypomniało mi się teraz,iż odkryłam w moim parku drzewo dzikiej czereśni.Przypadkiem 😉 zauważyłam jak wrona stojąc na gałęzi uroczo dziobie jej owoc ,orzeźwiając się zarazem jej miąższem.Trzymając psa na smyczy przytuliłam się do pnia.Nareszcie miałam taką okazję. 🙂 Tak jak Pani pisze,po raz pierwszy dostrzegłam coś nowego w miejscu w którym często bywam. 🙂

 5. ReplyŁukasz

  Właśnie sprawdziłem w słowniku, że słowo teraz pochodzi od „ten raz”, pisano tak jeszcze w XVI wieku – tenraz „teraz”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *