lotto

Wygrałam

Bardzo rzadko gram w gry, gdzie można wygrać jakieś pieniądze. Jednak po wczorajszym spotkaniu z Klientką postanowiłam kupić Los. Pierwszy mój kupon od wielu lat i po raz pierwszy w Berlinie.

Coś mnie ciągnęło abym właśnie tego Dnia kupiła go. Nie wiem jaki jest koszt całego kuponu w Polsce, ale w Bln to 12,50 euro. Nie dopytałam czy można zakreślić jedną kratkę. Drugi Los kupiłam dla Klientki dając cenne instrukcje. Nie miałam też przygotowanych liczb. Wybrałam więc metodę losową. Trafiłam trójkę z czego bardzo się cieszę. Otrzymam nagrodę w wysokości 12,50 euro.

Wydaje się, że wyszłam w tym losowaniu na zero aczkolwiek niekoniecznie, ponieważ wiem, że mogę wygrać. Wszechświat dał mi Znak, abym grała. Jest takie stare powiedzenie, które mówi, że jeśli ktoś chociaż raz w swoim Życiu wygra, nawet drobną sumę, to ten wygra i dużą. Czy będę grała teraz więcej? Nie wiem, ale gdy będę czuła taką potrzebę na pewno zagram.

 

DSC_4383Noszenie Bransoletki Bogactwa działa i na mnie. Miałam trochę obawy czy odczuję to działanie, ponieważ ja wykonuję te bransoletki i to już od lat, i energia mogłaby być o innej częstotliwości. A jednak zadziałała:) Te artykuły, które wykonuję są w jakiś sposób powiązane ze mną. Być może tak jest bo wkładam w nie swoje serce i nie tylko 😉

 

 Piszcie o swoich przeżyciach związanych z produktami z Naszego sklepu Sarah Magic.

80

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00 do godz 22.00 z małymi przerwami. tel.708 788 222.

 

Pozdrawiam ciepło!

 

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

26 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *