IMG_9035

Wyjątkowa data 12.12

Wyjątkowa data 12.12

Dwie trójki obok siebie.

Numerologiczna Trójka z natury jest radosna i pełna Życia. Wszystkie Trójki dzisiaj będą miały szczególnie wzmocnione wibracje. Jednak nie tylko one, ponieważ wibracja daty wpłynie na Nas wszystkich. Warto dzisiaj dotknąć Magii, aby przyciągnąć i zaopatrzyć się w pozytywne energie na dłuższy czas.

 

Pogoda nie sprzyja więc chociaż w jakiś sposób energetycznie się wzmocnijcie. Rozmowa ze mną i moimi Kartami może wiele zmienić jak sami zresztą to potwierdzacie. Możecie też zapalić oczyszczoną świecę w ulubionym kolorze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O świecach i ich Magii napisałam tutaj https://aggasoyala.pl/agga-soyala-708-888-688-kontakt-2/ Wykorzystajcie dzisiejszy dzień dla siebie. Zróbcie sobie drobny upominek, fajny wieczór, długi spacer lub oczyszczającą kąpiel. Pamiętajcie, że taka wibracja zdarza się bardzo rzadko szczególnie, że 2018 rok za chwilkę minie

 

Informacja:

„W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o „wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna ponownie od godz 16.00 do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

33 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *