jut

Wyjątkowy Czas już w niedzielę.Ostatnia kwarta Księżyca

Wyjątkowy Czas już w niedzielę.Ostatnia kwarta Księżyca

Już jutro /27.01/ rozpoczyna się ostatnia kwarta Księżyca. Równocześnie zbliżamy się do końca pierwszego miesiąca w Nowym Roku. Tym samym mamy możliwość zamknięcia starych niewygodnych dla Nas spraw, oczyszczenia się ze tego co Nam przeszkadza w Życiu, nawet jeśli są to jakieś sprawy ze starego roku lub lat ubiegłych. Co ważne, mamy możliwość dania sobie szansy, aby kolejne miesiące tego Nowego Roku były dla Nas przychylniejsze a energie wzmacniały Nas, zamiast osłabiać. Jeśli dokonacie oczyszczenia to zapewne będzie Wam łatwiej zmagać się z problemami dnia codziennego.

 

Ostatnia kwarta Księżyca związana jest z Żywiołem Ognia i Znakiem Zodiaku Barana, Lwa i Strzelca.

 

 

 

Ostatnia kwarta Księżyca jest fazą gdzie Nasza siła słabnie, organizm zwalnia i jakby zostaje w pewnym sensie uśpiony. Bardzo wiele osób może odczuwać senność, wzmożone zmęczenie oraz brak większej koncentracji. Przez to wszystko łatwiej jest złapać przeziębienie czy jakiegoś wirusa, ponieważ również odporność organizmu jest mniejsza. W tym czasie należy bardziej o siebie zadbać, więcej wypoczywać i spać. Należy również bardziej się wyciszyć oraz podchodzić do wszystkiego z większym spokojem, nie ulegać emocjom.

 

 

 

Ostatnia kwarta Księżyca w styczniu Nowego Roku sprzyja wszelkim Rytuałom Oczyszczającym. Jeśli chcecie zamówić taki Rytuał dla siebie lub swoich najbliższych, zapraszam. Zapytajcie też czy wskazane jest, abyście się oczyścili czy nie ma przy Was jakiś złorzeczeń, podczepień, klątw czy innych brzydkich rzeczy. W tym czasie dobrze jest otoczyć się kolorem czerwonym np. czerwone ubranie, szminka, zapalić czerwone świece, wziąć do rąk jaspis czerwony, kwarc.

 

Również przez dotknięcie Magi i rozmowę ze mną oraz z moimi Kartami dokonacie w pewnym sensie oczyszczenia oraz wzmocnienia energetycznego, co sami potwierdzacie pisząc tu na blogu, czy też mówiąc mi o tym w Naszych rozmowach. Od lat Jesteście zadowoleni i czujecie się zdecydowanie lepiej po Naszym kontakcie.

 

 

 

Już w najbliższym czasie przedstawię Wam nowo opracowany a raczej unowocześniony przeze mnie Pradawny Rytuał Oczyszczający Wielkiego Ognia, który pochodzi z Księgi mojej Babci o której bardzo dużo Wam mówiłam w moich programach telewizyjnych. Osoby, które już teraz chcą skorzystać z tego Rytuału mogą się zgłosić drogą mailowa na aggasoyala@gmail.com lub zapytać w rozmowie telefonicznej.

Ilość miejsc ograniczona

 

Na Magicznej linii w niedzielę będę dostępna

 

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmawiasz ile chcesz, bez limitu ) 

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

 

 

Tags: No tags

11 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *