Wyjątkowy Nów Księżyca w Strzelcu 07.12.2018

Wyjątkowy Nów Księżyca w Strzelcu 07.12.2018

Wyjątkowy Nów Księżyca w Strzelcu 07.12.2018

 

Już za parę dni, a dokładnie w piątek, nastąpi ostatni w roku 2018  Nów Księżyca.

 

Będzie Nowiem w Strzelcu. Czas Nowiu oraz dni przed i dwa dni po, są bardzo Magiczne. Ten Nów Księżyca uważa się za jeden z najbardziej Magicznych dni w całym roku. Jest to Czas narodzin i kończenia ze starym, z Przeszłością.

 

Co jest bardzo istotne i fenomenalne, obecny Nów Księżyca rozpoczyna się w  czasie  Wenus.Piątek jest reprezentantem tej planety. Tego dnia, wszystkie marzenia mają szansę się spełnić.

Od samego rana okaż wdzięczność i błogosławieństwo Światu za to co masz. Okaż swoje szczere podziękowanie za nowy dzień. Uśmiechaj się do siebie i do wszystkich. Pamiętaj, że te dni są bardzo Magiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas Nowiu jest kończeniem starego i sianiem nowego. Zastanów się zanim cokolwiek powiesz, albo świadomie pomyślisz, ponieważ przyciągniesz to do siebie.

 

Zasiej Radość. Zasiej obfitość materialną i finansową. Wyzwól w sobie pozytywne energie, ponieważ przyciągniesz do swojego Życia to , czym emanujesz.

 

Masz wolną rękę i tylko od Ciebie zależy co będzie się działo dalej u Ciebie oraz w Twoim otoczeniu. Nów Księżyca w Strzelcu uwalnia bardzo silnie od blokad i wszelkiego rodzaju obciążeń. Wystarczy, abyś był szczery, otwarty i radosny. Niektóre osoby będą poszukiwały w sobie wewnętrznego Dziecka. Będą nostalgiczne ale tryskające pięknem i dobrym słowem. Wykorzystajcie ten niesamowity Czas.

 

Zapraszam do wyjątkowych rozmów już od wtorku, gdzie specjalnie dla Was będzie przekazywana Zielona i Niebieska Mgiełka. 

Nie musicie o niej do mnie nic mówić, Mgiełka po prostu będzie do Was płynęła. Jest to Energia oczyszczenia i Obfitości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do godz 20.00 z małą przerwą na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44 comments

 1. ReplyNieznana

  Pani Agguniu, wczoraj dzwoniłam do Pani słyszałam, że odebrała Pani telefon ale nie słyszałam Pani ? Miałam już tak kilka razy dzwoniąc do Pani ? Pozdrawiam


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Jeśli tak się dzieje proszę napisać dokładnie o której godzinie Pani dzwoniła, z jakiego nr telefonu to prześlę to do operatora i niech sprawdzi, Mailem najlepiej proszę napisać

 2. ReplyEB-)

  oj ja mam w play i tez wczoraj była bardzo słaba jakość , bardzo zniekształcony Pani głos ledwo rozumiałam co Pani mówi ??

 3. ReplyEB-)

  Pani Agguniu podłoga źle położona ! tak jak Pani mówiła że coś z ułożeniem będzie nie tak i jest 🙁 że będą coś dowozić – myśłałyśmy że chodzi o listwy a to nie listwy a deski ! 🙁 chcą wymieniać jedną deskę ale to chyba nie rozwiąże problemu ?
  szarpie się z tą podłogą strasznie ….

  do usłyszenia , pozdrawiam 🙂

  1. ReplyEB-)

   Pani Agguniu, przez tą podłogę to spać nie mogłam 🙁 rano zadzwonił szef Pan M. i umówiliśmy się na sobotę że przyjedzie obejrzeć i podejmiemy decyzję – pomyślałam że powinnam przygotować się do tego spotkania więc pozwolę sobie zadzwonić po podpowiedzi Tarota :-).

   pozdrawiam ciepło i do usłyszenia 🙂

   ps. pobyt z labką w tym hotelu to był koszmar !


   1. Author
    ReplyAgga Soyala

    Mówiłam, że będzie coś z tą podłogą:/ Nie dziwię się same hotele są dziwne a co dopiero z pieskiem

    1. ReplyEB-)

     tak, z tą podłogą jak Pani mi mówiła o tym wszystkim to pomyślałam że w zasadzie wszystko ustalone ? co tu może się stać ? powinno być ok. zwłaszcza że zgodziłam się na tą jego podłogę a tylko dlatego bo miała być wyselekcjonowana . wg mnie nie była i to prześwietlimy. Co do terminu wykonania jak Pani powiedziała że tydzień to zdziwiłam się bo powiedzieli 2 dni a będzie tydzień na pewno. Ja już do żadnego hotelu z psem nie idę o nie nie.
     O której planuje pani aktywność na magicznej linii ?

    2. ReplyEB-)

     ten hotel był brrr…niby czysto ale przygnębiająco, labka to była cała roztrzęsiona ; ani wejść nie chciała ani wyjść 🙁 jedyny pozytyw że hotel był w pięknym Parku w Konstancinie i miałyśmy super spacery no i cisza 🙂

 4. ReplyNowa

  Właśnie doładowałam telefon a tu pani nie ma 🙁
  100% sprawdzalności!!! wyjazd w ciągu tygodnia i podpis i ….wiadomo 🙂

 5. Replybetti

  Ojj juz czekam na ten lampion ☺ musze z Panią porozmawiac o której godz będzie Pani ? Chce usłyszeć swój horoskop na 2019 rok . Co to znów będzie ….. czy w końcu sprawy pójdą do przodu .Pozdrawiam i czekam na Pania ❤

 6. ReplyIlona Wesoła ??‍?

  Czy ktoś może słyszał o zmianach odnośnie usług premium o podwyższonej opłacie?
  Właśnie Pani Aggusiu dzwonie do Pani tak jak zawsze, a tu w telefonie mówi mi ze rozmowy wychodzace sa zablokowane,a nic w tym kierunku nie robilam?
  mam telefon w plusie mix, czy ktoś ma podobna sytuacje jak można to odblokować??

  1. ReplyAneta Zołza?

   ILONKO syrenko ?, możliwe że jakiś limit jest na uslugi premium. Ja też mam w plusie, tyle że abonament, i musiałam aktywować usługę u operatora. abym mogła dzwonić do naszej Magicznej Agguni??

 7. ReplyAneta Zołza?

  Super pani Agguniu, rozmowa dzisiaj cudna, energia łał, i te mgiełki ach. Dolegliwości świetnie pani odgadla, a mnie dalej kark i tył głowy boli. A najważniejsze to to że że mną jest wszystko ok, tylko druga połowa zawala. I jest mnie z tym dobrze, trochę odnalazłam siebie i tak się cieszę, bo miałam już złe myśli, że we mnie jest problem. Tak mnie pani podniosła na duchu
  ? ????????? Dużo prezentów dzisiaj życzę wszystkim w rodzinie pani i na blogu.

 8. ReplyMonka

  Bardzo dziękuję za rozmowę. Czuje jak zwykle niedosyt. Moglabym tak Pani słuchać i sluchac.do usłyszenia w krótce ?

 9. ReplyKazimiera

  Pani Aggo,wracam dzisiaj od dentysty i ptam się w domu mojej may czy był goniec z oaczką na którą czekam i słyszę w odpowiedzi że nie był,ale wróżka dzwoniła do drzwi. :0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *