21013506_1561399950583014_1227919697_n

Wyjątkowy Nów Księżyca w Strzelcu 18.12.2017

Wyjątkowy Nów Księżyca w Strzelcu 18.12.2017

 

Już za parę godzin, a dokładnie o godzinie 7,30 w poniedziałek, nastąpi ostatni w roku 2017  Nów Księżyca.

 

Będzie Nowiem w Strzelcu. Czas Nowiu i dwa dni po, są bardzo Magiczne. Ten Nów Księżyca uważa się za jeden z najbardziej Magicznych dni w całym roku. Jest to Czas narodzin i kończenia ze starym, z Przeszłością.

 

Co jest bardzo istotne i fenomenalne, obecny Nów Księżyca rozpoczyna się w przybliżonym czasie do wstawania Wenus. Tego dnia, wszystkie marzenia mają szansę się spełnić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od samego rana okaż wdzięczność i błogosławieństwo Światu za to co masz. Okaż swoje szczere podziękowanie za nowy dzień. Uśmiechaj się do siebie i do wszystkich. Pamiętaj, że te dni są bardzo Magiczne.

 

Czas Nowiu jest kończeniem starego i sianiem nowego. Zastanów się zanim cokolwiek powiesz, albo świadomie pomyślisz, ponieważ przyciągniesz to do siebie.

 

Zasiej Radość. Zasiej obfitość materialną i finansową. Wyzwól w sobie pozytywne energie, ponieważ przyciągniesz do swojego Życia to , czym emanujesz.

 

Masz wolną rękę i tylko od Ciebie zależy co będzie się działo dalej u Ciebie oraz w Twoim otoczeniu. Nów Księżyca w Strzelcu uwalnia bardzo silnie od blokad i wszelkiego rodzaju obciążeń. Wystarczy, abyś był szczery, otwarty i radosny. Niektóre osoby będą poszukiwały w sobie wewnętrznego Dziecka. Będą nostalgiczne ale tryskające pięknem i dobrym słowem. Wykorzystajcie ten niesamowity Czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do wyjątkowych rozmów, gdzie specjalnie dla Was będzie przekazywana Zielona i Niebieska Mgiełka. Po raz pierwszy dostępna dla wszystkich.

Nie musicie o niej do mnie nic mówić, Mgiełka po prostu będzie do Was płynęła. Jest to Energia oczyszczenia i Obfitości. 

Tego dnia warto napisać jakieś dodatkowe i specjalne życzenia na magicznych karteczkach o których więcej napisałam tutaj 

https://aggasoyala.pl/pisanie-magicznych-karteczek-i-pudelko-spelnionych-marzen-agga-soyala/

Na Magicznej linii będę dostępna od godz.12.00 z małymi przerwami na kawę to 20.00 albo i dalej

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *